• GoHome Professional
4+1 byty Hůrky KARLOVY VARY na prodej - hledej na GoHome
  • 4+1 byty Hůrky KARLOVY VARY na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - 4+1 byty Hůrky KARLOVY VARY

  • Pro dotaz "4+1 byty hůrky karlovy vary" vyhledáno 86 nemovitostí - průměrná cena 63 043 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 89 m2
    • 112 m2
    • 112 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 112 m2
    • 134 m2
  •  Podle ceny
    • 5650000
    • 7070000 (průměrná cena)
    • 8480000
    • 63000 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Byt, KARLOVY VARY, 4 800 000 Kč, 103,00 m2 cca 46600 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji dva byty (celé patro) v lázeňské zóně, v ulici Škroupova. Jedná se o byt 1+1 s mansardou a dvěma sklepy (celk. pl. 57,9 m2) a byt 2+1 se sklepem (celk. pl. 54 m2), zcela vyklizený a připravený k rekonstrukci. Byty se prodávají spolu....

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, Rybáře, 3 699 000 Kč, 86,00 m2 cca 43010 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.03.2026.,

www.realbonus.cz

Prodej bytu 4+1, 86 m2, OV, Karlovy Vary, Rybáře, ul. Rohová Uvedená cena je kompletní včetně provize a úschovy kupní ceny, Nabízíme k prodeji prostorný byt 4+1 o celkové ploše 86 m, který se nachází v ulici Rohová v oblíbené části Rybáře v Karlovy Vary. Byt je situován ve 2. patře....

 
 
 
 
-7%

Změna ceny z 7 390 000 Kč na 6 900 000 Kč byla provedena 21.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, KARLOVY VARY, 6 900 000 Kč, 117,00 m2 cca 58970 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
14.04.2026 - 7.390.000 Kč
21.04.2026 - 6.900.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

31.03.2026.,

www.bydlisnami.cz

V jedné z vyhledávaných vilových částí Karlových Varů, v ulici Jiráskova, nabízíme výjimečný byt o dispozici 4,5+1 a celkové ploše 134 m², který si zachoval atmosféru doby, kdy se na prostoru a kvalitě nešetřilo. Byt zaujme především svou velkorysou dispozicí, množstvím světla a autentickým....

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, Dvory, 4 100 000 Kč, 83,00 m2 cca 49400 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

28.03.2026.,

www.realbonus.cz

Prodej bytu 4+1, 60 m2, OV, Karlovy Vary, Dvory, ul. 1. máje informace v realitní kanceláři, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu dispozičně řešeného jako 4+1 v Karlových Varech, městská část Dvory (ulice 1.Máje). Vlastnictví uvedené nemovitosti je osobní. Plocha bytu činí 83,18....

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 8 810 000 Kč, 95,00 m2 cca 92740 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.05.2026.,

www.realbonus.cz

Prodej bytu po rekonstrukci 4+1/komora, 92 m2, Dalovice (okres Karlovy Vary), ul. Pod Parkem Nabízíme k prodeji byt po rekonstrukci 4+1, 90,22 m2, komora 2 m2, sklep 5 m2, v malém bytovém domě, se společnou zahradou, dvorem a dvěma altány, Dalovice (okres Karlovy Vary), ul. Pod Parkem.....

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, Rybáře, 5 300 000 Kč, 94,00 m2 cca 56380 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.12.2025.,

www.realitypro.eu

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 4+1, který se nachází v 7. patře panelového domu s výtahem v Karlových Varech - Rybářích, v ulici U Koupaliště. Panelový dům je po celkové rekonstrukci – zateplená fasáda minerální vatou, nové výtahy, plastová okna ve společných....

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, Drahovice, 4 290 000 Kč, 77,00 m2 cca 55710 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.04.2026.,

www.realitypro.eu

Nabízíme k prodeji prostorný byt 4 + 1 s krásným výhledem na město a Krušné hory, situovaný v oblíbené lokalitě Horní Drahovice, na adrese Stará Kysibelská, Karlovy Vary. Tento jednopodlažní byt, o celkové ploše 81,5 m², se nachází ve 6. podlaží z osmi, což zajišťuje nejen výhled,....

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 5 800 000 Kč, 125,00 m2 cca 46400 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.05.2025.,

www.vitio.cz

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 4 + 1, o celkové ploše 125 m², který se nachází ve 3. podlaží čtyřpodlažního smíšeného objektu v Karlových Varech, na ulici Bulharská. Tato nemovitost, která se pyšní velmi dobrým stavem, je situována v atraktivní lokalitě, ideální pro rodinné bydlení.....

 
 
 
 
-15%

Změna ceny z 12 900 000 Kč na 10 950 000 Kč byla provedena 07.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, KARLOVY VARY, 10 950 000 Kč, 160,00 m2 cca 68440 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
25.12.2025 - 12.900.000 Kč
07.05.2026 - 10.950.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

25.12.2025.,

www.realitypro.eu

Nabízíme krásný byt ve Vřídelní ulici s výhledem na Vřídlo, kolonády a řeku Teplou. Tento veliký byt prošel kompletní rekostrukcí a spojením dvou jednotek vzniklo 4+1 o velikosti 160 m2 s krásným, velikým balkónem, který je přes celé podlaží s jedinečným výhledem a vstupem ze tří....

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 12 900 000 Kč, 160,00 m2 cca 80630 Kč/m2

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 19 900 000 Kč, 182,00 m2 cca 109340 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízíme k prodeji luxusní byt v Karlových Varech: 4+1 + 4 koupelny + terasa + balkon + parkování + komora, plocha 182 m² + terasa 25 m². Byt se nachází v 5. a 6. patře nového bytového domu s malým počtem jednotek v lázeňském centru Karlových Varů. Byt je plně vybaven a zařízen s....

 
 
 
 
-8%

Změna ceny z 4 900 000 Kč na 4 490 000 Kč byla provedena 10.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, KARLOVY VARY, 4 490 000 Kč, 130,00 m2 cca 34540 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
13.12.2025 - 4.900.000 Kč
10.03.2026 - 4.490.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

13.12.2025.,

www.vitio.cz

Nabízíme prostorný mezonetový byt o velikosti 130 m², který se nachází přímo v centru Karlových Varů, na oblíbené ulici Bulharská. Lokalita patří mezi nejvyhledávanější – v pěší vzdálenosti je kolonáda, lázeňské prameny, restaurace i obchody. Byt je tak ideální volbou jak pro vlastní....

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 5 200 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

05.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízím k prodeji prostorný a moderně zrekonstruovaný byt 4+1 v oblíbené a praktické lokalitě Karlových Varů Stará Role, ulice Dvořákova. Byt se nachází v 7. nadzemním podlaží zrevitalizovaného panelového domu a nabízí celkovou podlahovou plochu 83 m² včetně lodžie a sklepa. Dispozice....

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 14 990 000 Kč, 171,00 m2 cca 87660 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

28.01.2026.,

www.realitymat.cz

Bc. Naděžda Bakhvalova Krále Jiřího, Karlovy Vary.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 22 900 000 Kč, 145,00 m2 cca 157930 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

30.03.2025.,

www.realitymat.cz

Renata Paulová Divadelní náměstí, Karlovy Vary.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 12 550 000 Kč, 130,00 m2 cca 96540 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

16.11.2025.,

www.realitymat.cz

Bc. Naděžda Bakhvalova Krále Jiřího, Karlovy Vary.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 4 850 000 Kč, 154,00 m2 cca 31490 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

13.09.2025.,

www.realitymat.cz

Miroslav Podivín Sadová, Karlovy Vary.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, Stará Role, 6 300 000 Kč, 92,00 m2 cca 68480 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.realitymat.cz

Milan Zubaj - Manažer pobočky Příčná, Karlovy Vary, Stará Role.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 9 500 000 Kč, 134,00 m2 cca 70900 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

16.11.2025.,

www.realitymat.cz

Bc. Naděžda Bakhvalova Krále Jiřího, Karlovy Vary.

 
 
 
Ulož
Uloženo Uloženo

10.12.2025.,

www.realitymat.cz

Radovan Kadečka U Koupaliště, Karlovy Vary, Rybáře.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 5 590 000 Kč, 146,00 m2 cca 38290 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

21.03.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Bc. Romana Marečková Wolkerova, Karlovy Vary.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, Rybáře, 6 999 999 Kč, 102,00 m2 cca 68630 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

30.03.2025.,

www.realitymat.cz

Nikola Kurhanska Krušnohorská, Karlovy Vary, Rybáře.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 11 900 000 Kč, 120,00 m2 cca 99170 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.12.2025.,

www.realitymat.cz

Renata Paulová Krále Jiřího, Karlovy Vary.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 4 600 000 Kč, 125,00 m2 cca 36800 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

16.11.2025.,

www.realitymat.cz

Bc. Naděžda Bakhvalova Závodu míru, Karlovy Vary.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 5 350 000 Kč, 103,00 m2 cca 51940 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.02.2026.,

www.realitymat.cz

Iryna Fisher Vyšehradská, Karlovy Vary.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 6 950 000 Kč, 94,00 m2 cca 73940 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.realitymat.cz

David Sedlář Sládkova, Karlovy Vary.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 12 690 000 Kč, 127,00 m2 cca 99920 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

30.03.2025.,

www.realitymat.cz

Jitka Kyselová Vřídelní, Karlovy Vary.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, Bohatice, 5 499 000 Kč, 102,00 m2 cca 53910 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.03.2026.,

www.realitymat.cz

Lukáš Kraft Jáchymovská, Karlovy Vary, Bohatice.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, Rybáře, 5 770 000 Kč, 105,00 m2 cca 54950 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

28.03.2026.,

www.realitymat.cz

Radek Hajtol nám. 17. listopadu, Karlovy Vary, Rybáře.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, Na vyžádání, 130,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.10.2025.,

www.realitypro.eu

Carlsbad Reality exkluzivně nabízí k prodeji luxusní apartmán o dispozici 4+1, situovaný v 5. patře (jediný apartmán na celém patře) cihlové budovy po kompletní rekonstrukci, vybavené moderním výtahem. Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě lázeňského centra Karlových Varů,....

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 4 200 000 Kč, 79,00 m2 cca 53170 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

28.01.2026.,

www.realitymat.cz

Nikolas Mareček Ondřejská, Karlovy Vary.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, Doubí, 3 699 000 Kč, 77,00 m2 cca 48040 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

01.11.2025.,

www.realitymat.cz

Ing. Bc. Romana Marečková Modenská, Karlovy Vary, Doubí.

 
 
 
 
-15%

Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, KARLOVY VARY, 10 950 000 Kč, 160,00 m2 cca 68440 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
24.12.2025 - 12.900.000 Kč
07.05.2026 - 10.950.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

24.12.2025.,

www.realitymat.cz

Renata Paulová Vřídelní, Karlovy Vary.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 4 999 000 Kč, 128,00 m2 cca 39060 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

12.11.2025.,

www.realitymat.cz

Ing. Bc. Romana Marečková nábřeží Jana Palacha, Karlovy Vary.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 13 900 000 Kč, 119,00 m2 cca 116810 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

30.04.2025.,

www.realitymat.cz

Renata Paulová Pražská silnice, Karlovy Vary.

 
 
 
  Byt, KARLOVY VARY, 5 900 000 Kč, 87,00 m2 cca 67820 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.12.2025.,

www.realitymat.cz

Mihály Szozánszki Ondříčkova, Karlovy Vary.

 
 
 
 
+3%

Změna ceny z 5 800 000 Kč na 5 999 000 Kč byla provedena 12.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl vzrostla cena

Byt, KARLOVY VARY, 5 999 000 Kč, 125,00 m2 cca 47990 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
16.11.2025 - 6.200.000 Kč
23.11.2025 - 5.800.000 Kč
12.03.2026 - 5.999.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

16.11.2025.,

www.realitymat.cz

Bc. Naděžda Bakhvalova Bulharská, Karlovy Vary.

 
 
 
Ulož
Uloženo Uloženo

25.03.2026.,

www.realitymat.cz

Mirek Reindl 1. máje, Karlovy Vary, Dvory.

 
 
 
Ulož
Uloženo Uloženo

04.03.2026.,

www.realitymat.cz

Milan Zubaj - Manažer pobočky Rohová, Karlovy Vary, Rybáře.

 
 
 
 
-10%

Změna ceny z 19 900 000 Kč na 17 990 000 Kč byla provedena 15.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, KARLOVY VARY, 17 990 000 Kč, 182,00 m2 cca 98850 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
25.02.2026 - 19.900.000 Kč
15.04.2026 - 17.990.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

25.02.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Sergej Čestnoj Tylova, Karlovy Vary.

 
 
 
 
-7%

Změna ceny z 7 390 000 Kč na 6 900 000 Kč byla provedena 22.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, KARLOVY VARY, 6 900 000 Kč, 117,00 m2 cca 58970 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
28.03.2026 - 7.390.000 Kč
22.04.2026 - 6.900.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

28.03.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Alena Horáčková, MBA Jiráskova, Karlovy Vary.

 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 4 290 000 Kč na 4 150 000 Kč byla provedena 09.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, KARLOVY VARY, Drahovice, 4 150 000 Kč, 77,00 m2 cca 53900 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
28.03.2026 - 4.290.000 Kč
09.05.2026 - 4.150.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

28.03.2026.,

www.realitymat.cz

Libor Pokorný Stará Kysibelská, Karlovy Vary, Drahovice.

 
 
 

Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr

Zobrazené nemovitosti 43-84 (od dohromady 86)

<< <1 2 3> >>

MyGoHome - Hledej a ulož nemovitosti

Klikněte pro MyGoHome možnosti! Zavři

MyGoHome - nemáte povoleny Cookies