Marketing

Vítejte na GoHome.cz marketing!

Inzerujte Vaší nemovitost či Vaše aktivity spojené s realitním trhem na GoHome.cz.

Proč inzerovat právě na GoHome vyhledávači?

  • Protože GoHome je výchozím místem pro vyhledávání nemovitostí
  • Protože GoHome umožňuje cílenou reklamu
  • Protože GoHome nabízí nejlepší poměr investic a marketingového efektu

Mezi nejdůležitější vlastnosti reklamy na GoHome.cz je její cílenost. Reklama na GoHome je nejcílenější reklama Vaší nemovitosti.

Představte se příklad:

Vy jako kancelář máte ve své nabídce například pozemky v Praze – západ. Návštěvník GoHome.cz zadá že hledá "pozemek Praha-západ", ave výsledcích vyhledávání se mu ukáže Váš odkaz který vede na Vaše stránky. Uživatelé kterí najdou Vaší nemovitost tímto způsobem se vyplatí více než několik desítek tisíc čtenářů, kteří viděli inzerát zveřejněn v místním tisku. A to vše za cenu několikanásobně menší než-li klasické reklama.

Existují tři základní typy reklamy na vyhledávači GoHome:

  • Sponzorované odkazy
  • Nejlepší nemovitostí, projekty a produkty
  • GoHome reklamy a bannery

Sponzorované odkazy Vám umožní zajistit přední pozici Vaší nemovitosti na první stránce výsledků před všemi ostatními. Například dotaz na "byt v praze 3.500.000 Kč" budete dostávat více než 18 000 odpovědí, a pokud Vaše nemovitost bude odpovídat kritériím, bude umístěna na samém vrcholu na první stránce s výsledky. V tomto směru si zajišťujete vysokou návštěvnost Vašich nemovitostí a urychlíte tím proces prodeje. Sponzorované odkazy jsou placeny pouze po kliknutí potencionálního zájemce na link s vybranými nemovitostmi vedoucí na Vaší webovou stránku. Představte si že například koupíte 1000 kliknutí, to znamená že 1000 krát bude Vaše nemovitost viděna možná od stejného počtu potenciálních kupujících! Stojí za to, že ano?

Nejlepší nemovitosti, projekty a produkty Vám pomáhají při zrychlení prodeje cílených nemovitostí a produktů, umístěny jsou na pravé straně s výsledky vyhledávaní a jejich počet je omezený.

GoHome reklamy a bannery: ADS-a umístění v horní části pravé strany a jsou viditelné celou dobu. Hlavní banner je umístěný ve spodní části, je největší velikosti a je ideálním nástrojem pro tvoření značky Vaší firmy.

Nečekejte, přihlašte váš web, my Vás budeme kontaktovat a dodáme ceník!

Statistiky

Vyhledáváte 383 843 nemovitostí. Dohromady dotazů 97 713 844,
z toho dnes 118.