• GoHome Professional
byty Hradiště PLZEŇ osobní na prodej - hledej na GoHome
  • byty Hradiště PLZEŇ osobní na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - byty Hradiště PLZEŇ osobní

  • Pro dotaz "byty hradiště plzeň osobní" vyhledáno 57 nemovitostí - průměrná cena 87 068 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 48 m2
    • 60 m2
    • 60 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 60 m2
    • 72 m2
  •  Podle ceny
    • 4200000
    • 5250000 (průměrná cena)
    • 6300000
    • 87000 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Byt, PLZEŇ, Skvrňany, 3 560 000 Kč, 36,00 m2 cca 98890 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízíme byt o dispozici 1+1 a výměře 36 m² ve 2. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem v oblíbené lokalitě Plzeň – Skvrňany. Byt je v udržovaném původním stavu, ideální k modernizaci dle vlastních představ. V osobním vlastnictví, součástí je sklepní kóje. Parkování je možné....

  • Hledání podobný byty Hradiště PLZEŇ osobní:
  • 1+1 byty PLZEŇ na prodej
 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Bolevec, 5 500 000 Kč, 49,00 m2 cca 112250 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízíme Vám ke koupi cihlový byt o dispozici 2+1 se zasklenou terasou a balkonem. Nachází se ve 2. nadzemním podlaží novostavby bytového domu (2021) ve Žlutické ulici v Plzni na Košutce. Byt v osobním vlastnictví má celkovou obytnou plochu 48,6 m2 a náleží k němu balkon a sklepní....

  • Hledání podobný byty Hradiště PLZEŇ osobní:
  • 2+1 byty PLZEŇ
 
 
 
 
-2%

Změna ceny z 5 095 000 Kč na 4 995 000 Kč byla provedena Včera
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PLZEŇ, Lobzy, 4 995 000 Kč, 62,00 m2 cca 80570 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
17.03.2026 - 5.275.000 Kč
31.03.2026 - 5.195.000 Kč
21.04.2026 - 5.095.000 Kč
12.05.2026 - 4.995.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

17.03.2026.,

www.bydlisnami.cz

Prodám byt 3+1 62 m2 podlahové plochy, plus lodžie 4,2 m2 a komora 1,6 m2 v osobním vlastnictví s krásným výhledem v Plzni Lobzích. Byt se nachází v 2 nadzemním podlaží panelového domu a je velmi slunný a tichý. V přízemí domu náleží k bytu kóje 2 m2. Dispozice bytu viz půdorys, byt....

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Vnitřní Město, 5 599 000 Kč, 76,00 m2 cca 73670 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.vitio.cz

Ve výhradním zastoupení vlastníka bytu nabízíme příležitost ke koupi bytové jednotky v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 a celkové podlahové ploše 83,4 m². Byt se nachází ve 3. patře klidného cihlového domu přímo v centru města. Vytápění i ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel,....

  • Hledání podobný byty Hradiště PLZEŇ osobní:
  • prodej byty Vnitřní Město PLZEŇ
 
 
 
 
-4%

Změna ceny z 4 673 000 Kč na 4 493 000 Kč byla provedena 11.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PLZEŇ, Skvrňany, 4 493 000 Kč, 62,00 m2 cca 72470 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
28.09.2025 - 4.673.000 Kč
11.03.2026 - 4.493.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

28.09.2025.,

www.vitio.cz

Hledáte byt pro vlastní realizaci rekonstrukce? Nabízíme Vám ke koupi byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a výměře 62,45 m2, který se nachází v 5. patře panelového bytového domu v Plzni na Skvrňanech, v ulici Karla Steinera. Byt je kompletně vyklizen, je bez podlahových krytin,....

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Východní Předměstí, 4 145 000 Kč, 60,00 m2 cca 69080 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.vitio.cz

Prodám starší byt 2+kk ve zděném bytovém domě v dobrém stavu. Byt o celkové ploše 60 m² se nachází ve 3. patře čtyřpodlažní budovy a je v osobním vlastnictví. Nemovitost je nevybavená, což novým majitelům nabízí možnost částečné či kompletní rekonstrukce a zařízení interiéru dle vlastních....

  • Hledání podobný byty Hradiště PLZEŇ osobní:
  • 2+kk byty PLZEŇ na prodej
 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Bolevec, 6 299 000 Kč, 69,00 m2 cca 91290 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.05.2026.,

www.realitypro.eu

Nabízím k prodeji krásný byt o dispozici 4kk po krásné rekonstrukci v osobním vlastnictví. Nemovitost se nachází v 7. podlaží zrevitalizovaného, panelového domu s výtahem. Byt prodává přímo majitel, zájemce neplatí provizi. Rozloha bytu je 69 m2, k bytu náleží lodžie a komora. Dispozici....

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, 4 890 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 s lodžií, nacházející se ve 3. patře bytového domu s výtahem na adrese Nýřanská 36 v Plzni. Byt je v původním stavu z roku 1980 a je určen ke kompletní rekonstrukci, což poskytuje ideální příležitost upravit si bydlení přesně....

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Jižní Předměstí, Na vyžádání, 64,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.02.2026.,

www.prazskereality.cz

Byt na prodej / 2+kk / 64 m 2 - Byty na prodej typu 2+kk za nabídkovou cenu Info o ceně u RK Kč. Vybraná nemovitost - 2+kk . Typ vlastnictví osobní. Plocha nemovitosti je 64 m 2 . .

  • Hledání podobný byty Hradiště PLZEŇ osobní:
  • prodej byty Jižní Předměstí PLZEŇ
 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 4 990 000 Kč na 4 849 000 Kč byla provedena 28.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PLZEŇ, 4 849 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
29.01.2026 - 4.990.000 Kč
28.03.2026 - 4.849.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

28.01.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji byt 2+kk s balkonem v osobním vlastnictví v Plzni, Lobezské ul. Byt se nachází ve druhém patře cihlového domu bez výtahu a v roce 2018 prošel kompletní rekonstrukcí. K bytu náleží sklepní koje. Fond oprav 1.068,-Kč. Velmi zajímavá nabídka ke klidnému bydlení, či....

 
 
 
 
-4%

Změna ceny z 5 740 000 Kč na 5 490 000 Kč byla provedena 09.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PLZEŇ, 5 490 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
06.02.2026 - 5.990.000 Kč
08.04.2026 - 5.740.000 Kč
09.05.2026 - 5.490.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

06.02.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví v Plzni, ul. V Bezovce. Byt se nachází ve druhém patře cihlového domu bez výtahu a v roce 2022 prošel kompletní rekonstrukcí. K bytu náleží sklepní koje. Fond oprav 1.065,-Kč. Velmi zajímavá nabídka ke klidnému bydlení, či jako investice.....

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, 5 350 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

13.11.2025.,

www.domybytypozemky.cz

Byt 3+1 (76m2)je v 5.patře panelového domu s výtahem a je v osobním vlastnictví. Zrekonstruovaná kuchyně, koupelna a předsíň. V kuchyni je dřevěná kuchyňská linka a skříňky, skříň a spíž, lino, v koupelně je zděné jádro, vana, dlažba, v předsíni jsou vestavěné skříně, lino. Ve všech....

 
 
 
 
-8%

Změna ceny z 5 242 000 Kč na 4 800 000 Kč byla provedena Dnes
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PLZEŇ, 4 800 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
29.01.2026 - 0 Kč
29.01.2026 - 5.999.000 Kč
30.01.2026 - 6.363.000 Kč
30.01.2026 - 5.499.000 Kč
31.01.2026 - 6.989.000 Kč
31.01.2026 - 5.100.000 Kč
31.01.2026 - 4.990.000 Kč
01.02.2026 - 5.450.000 Kč
01.02.2026 - 4.990.000 Kč
02.02.2026 - 5.599.000 Kč
02.02.2026 - 6.039.000 Kč
03.02.2026 - 6.990.000 Kč
03.02.2026 - 8.290.000 Kč
04.02.2026 - 7.990.000 Kč
07.02.2026 - 5.850.000 Kč
11.02.2026 - 7.990.000 Kč
14.02.2026 - 6.390.000 Kč
18.02.2026 - 0 Kč
21.02.2026 - 6.240.000 Kč
25.02.2026 - 6.989.000 Kč
28.02.2026 - 0 Kč
07.03.2026 - 5.950.000 Kč
11.03.2026 - 6.999.000 Kč
14.03.2026 - 5.599.000 Kč
18.03.2026 - 6.500.000 Kč
21.03.2026 - 5.242.000 Kč
01.04.2026 - 5.290.000 Kč
04.04.2026 - 5.200.000 Kč
11.04.2026 - 6.300.000 Kč
15.04.2026 - 5.200.000 Kč
18.04.2026 - 5.590.000 Kč
22.04.2026 - 4.990.000 Kč
25.04.2026 - 6.329.770 Kč
29.04.2026 - 5.290.000 Kč
02.05.2026 - 6.590.000 Kč
06.05.2026 - 6.135.200 Kč
09.05.2026 - 5.242.000 Kč
13.05.2026 - 4.800.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

29.01.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Byt 3+1 (76m2) je v 5. patře panelového domu s výtahem a je v osobním vlastnictví. Před 10 lety byla zrekonstruovaná kuchyně, koupelna a předsíň. V kuchyni je dřevěná kuchyňská linka a skříňky, skříň a spíž, lino, v koupelně je zděné jádro, vana, dlažba, v předsíni jsou vestavěné....

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, 4 490 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!