• GoHome Professional
byty PARDUBICE pronájem - hledej na GoHome
  • byty PARDUBICE pronájem - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - byty PARDUBICE pronájem

  • Pro dotaz "byty pardubice pronájem" vyhledáno 257 nemovitostí - průměrná cena 308 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 46 m2
    • 58 m2
    • 58 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 58 m2
    • 69 m2
  •  Podle ceny
    • 14300
    • 17900 (průměrná cena)
    • 21500
    • 308 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Nájem, Byt, PARDUBICE, Zelené Předměstí, 14 800 Kč, 59,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Rádi bychom Vám tímto nabídli k dlouhodobému pronájmu byt 2+1 s prostornou lodžií a sklepem o celkové podlahové ploše 59 m², který novým nájemcům poskytne pohodlné bydlení. Dispozice bytu je rozdělena na ložnici, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, chodbu, koupelnu a samostatnou toaletu.....

  • Hledání podobný byty PARDUBICE pronájem:
  • 2+1 byty PARDUBICE k pronájmu
 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Bílé Předměstí, 21 000 Kč, 60,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízím vám k pronájmu krásný byt 3+kk o celkové ploše 60 m2 v oblíbené části Pardubic. Byt se nachází ve 3. NP cihlového domu bez výtahu. Dispozice bytu: vstupní chodba, koupelna, WC, ložnice, pokoj, obývací pokoj s kuchyňským koutem a balkónem. Součástí pronájmu je také sklep. Byt....

  • Hledání podobný byty PARDUBICE pronájem:
  • 3+kk byty PARDUBICE k pronájmu
 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, 18 500 Kč, 58,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízíme k pronájmu nové 2+kk v atraktivní a klidné lokalitě Pod Vinicí v Pardubicích. Moderní byt, vybavený kuchyňskou linkou se nachází ve 4.NP novostavby Bytového domu. K bytu lze pronajmout i kryté parkovací stání s úložným prostorem (2.500,- Kč/měs). Byt je k nastěhování ihned.....

  • Hledání podobný byty PARDUBICE pronájem:
  • 2+kk byty PARDUBICE pronájem
 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Polabiny, 19 000 Kč, 74,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízíme k pronájmu prostorný a světlý byt 2+kk o velikosti 74,4 m², situovaný v klidné a oblíbené části Pardubic, Polabiny, ulice Labský Palouk. Byt se nachází v 6. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. Součástí bytu je prostorná terasa, ideální pro relaxaci po náročném dni,....

  • Hledání podobný byty PARDUBICE pronájem:
  • byty Polabiny PARDUBICE k pronájmu
 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Zelené Předměstí, 15 000 Kč, 90,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.vitio.cz

Rádi bychom vám nabídli pronájem nezařízeného bytu v centru města. Bytová jednotka je dispozičně řešená jako 2+1 s nadstandardní výměrou 90m² a je umístěná ve 4. NP zděného domu. Po vstupu do bytu se ocitáme v prostorné chodbě, ze které vejdeme do kuchyně, která je spojená s jídelnou....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, 18 000 Kč, 75,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.vitio.cz

4718 - Pronájem pěkného a prostorného bytu 3+kk, který je umístěn v 10. patře bytového domu. Byt prošel zhruba před 15lety rekonstrukcí a je vybaven skříněmi a kuchyňskou linkou včetně veškerých elektrospotřebičů. Navíc je v koupelně k dispozici pračka i sušička. Součástí je i komora....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Zelené Předměstí, 14 500 Kč, 51,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.05.2026.,

www.realitypro.eu

Domybyty.com Vám exkluzivně nabízejí k pronájmu bytovou jednotku o dispozici 2+1 ve 3. patře panelového domu s dvěma výtahy. Bytová jednotka o výměře 51m2 má tuto dispozici: předsíň, 2x samostatná místnost, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem (zděné jádro), samostatné wc, sklepní....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Bílé Předměstí, 14 000 Kč, 52,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízíme k pronájmu kompletně vybavený byt 2+1 o rozloze 52 m² Pardubice, Na Drážce. Byt se nachází ve 3. patře sedmipatrového domu se smíšenou konstrukcí. Byt je v dobrém stavu a připraven k nastěhování od 1.4. Dispozice bytu zahrnuje prostorný obývací pokoj, ložnici, kuchyň a koupelnu.....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, 12 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.rk-hlavacova.cz

Nabízíme Vám pronájem částečně zařízeného bytu 1+1, ve 2. nadzemním podlaží zděného domu s okrasnou zahradou v samotném centru města Pardubic, v ul. Smilova. Byt je orientovaný na jih, je o celkové ploše 42,5 m2 a obsahuje vstupní chodbu s věšákovou stěnou a botníkem, WC, koupelnu....

  • Hledání podobný byty PARDUBICE pronájem:
  • pronájem 1+1 byty PARDUBICE
 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Zelené Předměstí, 22 900 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

24.03.2026.,

www.rasreality.cz

Nabízím k pronájmu byt o dispozici 3+kk v centru města, kde máte veškerou občanskou vybavenost doslova na pár kroků. Interiér je vybavený – téměř veškeré vybavení zobrazené na fotografiích v bytě zůstává. Podrobnější informace o vybavení Vám rád doplním po telefonu. Ložnice je zařízena....

 
 
 
 
-35%

Změna ceny z 23 000 Kč na 15 000 Kč byla provedena 21.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, PARDUBICE, 15 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
28.03.2026 - 23.000 Kč
21.04.2026 - 15.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

28.03.2026.,

www.rasreality.cz

Pronájem bytu 3+1, 85 m2, Boženy Vikové - Kunětické Nabízíme k pronájmu prostorný byt o dispozici 3+1 a celkové výměře 85 m2, nachází se ve 2. patře bez výtahu. Dispozice a výhody: • balkon • sklep • kolárna • zahrada ke společnému užívání Byt prošel rekonstrukcí v roce 2022 a je....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, 16 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.rk-hlavacova.cz

Nabízíme Vám pronájem bytu 2+kk o výměře 67,26 m2 vč. lodžie, ve 2. podlaží novostavby zděného domu s výtahem, který dispozičně obsahuje vstupní chodbu s vestavěnou skříní a věšákovou stěnou, koupelnu se sprchovým koutem, umývadlem, zrcadlem, přípojkou na pračku. WC je samostatné,....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Zelené Předměstí, 17 900 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

25.04.2026.,

www.rasreality.cz

Mám tu pro Vás příležitost pronájmu bytu 4+kk v centru města, kde máte vše doslova na pár kroků. Jednotka se nachází v 1. patře zatepleného domu s výtahem a je ideální pro pár či rodinu s dětmi. Lokalita - pohodlné bydlení v centru města V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost:....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, 19 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

23.04.2026.,

www.unitedreal.cz

Pokud chcete bydlet ve středu města Pardubic v nedávno postaveném moderním bytovém konceptu a byt 2kk s lodžií, sklepem a možným krytým parkovacím stáním by Vám seděl na míru, tak čtěte dále. Od srpna t.r. se můžete zabydlet v novém velkolepém konceptu na prestižní adrese Smilova....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Na vyžádání, 56,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.06.2025.,

www.relia.cz

Nabízíme k pronájmu novotou vonící byt 2+kk s lodžií a parkovacím stáním v pěší dostupnosti centra města Pardubice. Bytová jednotka s velkými okny se nachází ve 3.NP (výtah) nedávno dokončeného komplexu Rezidence Pod Lipami, která se nachází na rohu ulic Štrossova a Ke Kamenici. Byt....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, 20 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

24.02.2026.,

www.unitedreal.cz

Pokud byste si chtěli pronajmout zbrusu nový nezařízený prostorný a světlý byt 2kk (59 m2 + balkon 8 m2) v novostavbě v žádané lokalitě Pod Vinicí - Pardubice, pak čtěte dále. Byt je situován v 11.nadzemním podlaží z celkem 12 pater. Odtud příjemný panoramatický výhled na Železné....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, 19 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

18.04.2026.,

www.unitedreal.cz

Dlouhodobý pronájem bytu 2kk (57 m2 + balkon 8 m2) v novostavbě v žádané lokalitě Pod Vinicí - Pardubice. Byt je situován na jiho-západ, 6.nadzemní podlaží z celkem 6 pater. Stávající vybavení bytu: kuchyň.kout s elektr.troubou, sklokeram.varnou deskou, digestoří. Lednici nutno mít....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, 18 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

08.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Hledáte pro sebe byt s dobrou dostupností do centra Pardubic a přesto v klidné části obce? Pak tato nabídka pronájmu bytu je určena právě Vám. Jedná se o kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 v 1. NP zděného bytového domu. Vše, co potřebujete máte vlastně přímo na dosah ruky? Pojďme si....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Zelené Předměstí, 17 500 Kč, 52,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.04.2026.,

www.realitymat.cz

Štěpánka Mimrová, MBA Milheimova, Pardubice, Zelené Předměstí.

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Studánka, 25 000 Kč, 87,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Kryštof Kalhous Erno Košťála, Pardubice, Studánka.

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Zelené Předměstí, 11 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

05.05.2026.,

www.levnebydleni.cz

Dobrý den, hledáte byt v dobrém stavu a novějším bytovém domě? Chcete mít občanskou vybavenost v blízkém okolí domu? Požadujete dobrý poměr cena/ výkon? Možná právě Vás by mohla oslovit naše nová nabídka. Dovolte mi, abych Vám ji blíže představil.Jedná se o pronájem bytu 1+kk o celkové....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Zelené Předměstí, 26 000 Kč, 110,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

08.04.2026.,

www.realitymat.cz

Monika Diomande třída Míru, Pardubice, Zelené Předměstí.

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Zelené Předměstí, 18 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

30.04.2026.,

www.levnebydleni.cz

Dobrý den, hledáte pronájem bytu v centru města? Chcete pohodlně zaparkovat a navíc bydlet v dosahu zeleně? Tyto náročnější požadavky může splnit naše nabídka. Dovolte mi, abych Vám ji blíže představil. Jedná se o pronájem bytu 2+kk o celkové ploše 60,64 m2 + sklep, který se nachází....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Bílé Předměstí, 15 900 Kč, 46,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Bc. Josef Černý Okružní, Pardubice, Bílé Předměstí.

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Zelené Předměstí, 13 000 Kč, 32,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Miloš Sedlák Pod Vinicí, Zelené Předměstí.

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, 20 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

04.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k pronájmu prostorný byt o dispozici 3+kk, který se nachází v šestém podlaží bytového domu s výtahem, v oblíbené lokalitě Polabin v ulici Družby. Dům byl postaven v roce 1977 a již byl revitalizován. V roce 2021 proběhla kompletní rekonstrukce bytu. V rámci této rekonstrukce....

 
 
 
 
-19%

Změna ceny z 15 500 Kč na 12 500 Kč byla provedena 15.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, PARDUBICE, 12 500 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
01.04.2026 - 15.500 Kč
15.04.2026 - 12.500 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

01.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k pronájmu moderní a útulný byt 1+kk, který spojuje komfortní bydlení, soukromí a praktické řešení prostoru. Byt se nachází v novostavbě přízemního bytového domu se čtyřmi bytovými jednotkami, což zajišťuje klidné prostředí a příjemnou atmosféru s dostatkem soukromí. Lokalita....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Zelené Předměstí, 19 000 Kč, 57,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.04.2026.,

www.realitymat.cz

Žaneta Dzobová Pod Vinicí, Zelené Předměstí.

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Zelené Předměstí, 22 900 Kč, 71,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.realitymat.cz

Matouš Matýsek třída Míru, Pardubice, Zelené Předměstí.

 
 
 
 
+8%

Změna ceny z 13 000 Kč na 14 000 Kč byla provedena Dnes
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl vzrostla cena

Nájem, Byt, PARDUBICE, 14 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
15.04.2026 - 13.000 Kč
13.05.2026 - 14.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k pronájmu světlý byt o dispozici 1+kk v oblíbené lokalitě Pardubice - Pod Vinicí. Byt se nachází v 6. patře z 8 a díky své západní orientaci nabízí dostatek odpoledního světla i příjemné posezení na prostorném balkoně o výměře 5 m. Samotný byt má užitnou plochu 32 m a je....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, 6 500 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

18.10.2025.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme pro STUDENTKY VŠ k pronájmu vybavené studentské pokoje, pouze pro ženy=studentky, přímo v centru města Pardubic ve Smilově ulici. V nabídce jsou dvoulůžkové a 2 třílůžkové pokoje. Zdarma neomezená Wi-Fi. K dispozici je společný obývací prostor s velkou TV. Plně vybavená kuchyňka,....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Zelené Předměstí, 19 000 Kč, 60,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.04.2026.,

www.realitymat.cz

Žaneta Dzobová Smilova, Zelené Předměstí.

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, 14 500 Kč, 26,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.01.2026.,

www.realitymat.cz

Jiří Samek K Dubině, Pardubice VI.

 
 
 
 
+5%

Změna ceny z 10 500 Kč na 11 000 Kč byla provedena 09.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl vzrostla cena

Nájem, Byt, PARDUBICE, 11 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
02.05.2026 - 10.500 Kč
09.05.2026 - 11.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

02.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k pronájmu spolubydlení v rodinném domě v kompletně zrekonstruovaném pokoji o výměře 20 m² pro jednu ženu. Pokoj se nachází v udržovaném domě v klidné lokalitě nedaleko nemocnice Pardubice, což je ideální např pro zdravotnický personál. Pokoj je částečně zařízen nábytkem.....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Zelené Předměstí, 16 000 Kč, 40,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Adam Zavadil Teplého, Pardubice, Zelené Předměstí.

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Zelené Předměstí, 18 500 Kč, 58,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.04.2026.,

www.realitymat.cz

IP stav s. r.o. Pod Vinicí, Pardubice, Zelené Předměstí.

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Trnová, 25 000 Kč, 74,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.04.2026.,

www.realitymat.cz

Bc. Dagmar Ondráčková Jozefa Gabčíka, Pardubice, Trnová.

 
 
 
 
-10%

Změna ceny z 10 000 Kč na 9 000 Kč byla provedena Dnes
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, PARDUBICE, 9 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
02.05.2026 - 10.000 Kč
13.05.2026 - 9.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

02.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k pronájmu spolubydlení v domě v kompletně zrekonstruovaném atypickém pokoji o výměře 20 m² pro jednu ženu. Dům se nachází v docházkové vzdálenosti nemocnice v udržovaném domě, tedy i ideálně pro ubytování zdravotních sester. Slunný pokoj je částečně zařízen nábytkem. Bydlení....

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Studánka, 11 000 Kč, 36,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.realitymat.cz

Štěpánka Mimrová, MBA Erno Košťála, Pardubice, Studánka.

 
 
 
 
-6%

Změna ceny z 16 500 Kč na 15 500 Kč byla provedena 03.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, PARDUBICE, 15 500 Kč, 56,00 m2
 

Trend ceny nemovitostí:
07.03.2026 - 18.000 Kč
01.04.2026 - 16.500 Kč
03.05.2026 - 15.500 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

07.03.2026.,

www.realitymat.cz

Miloslava Kačerová Kosmonautů, Pardubice.

 
 
 
  Nájem, Byt, PARDUBICE, Zelené Předměstí, 16 000 Kč, 55,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.realitymat.cz

Tomáš Píša Rokycanova, Pardubice, Zelené Předměstí.

 
 
 
 
-4%

Změna ceny z 12 500 Kč na 12 000 Kč byla provedena 25.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, PARDUBICE, 12 000 Kč, 30,00 m2
 

Trend ceny nemovitostí:
28.03.2026 - 12.500 Kč
25.04.2026 - 12.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

28.03.2026.,

www.realitymat.cz

Miloslava Kačerová Lidická, Pardubice.

 
 
 

Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz
Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr

Zobrazené nemovitosti 169-210 (od dohromady 257)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>