• GoHome Professional
byty Salaš ZLÍN pronájem - hledej na GoHome
  • byty Salaš ZLÍN pronájem - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - byty Salaš ZLÍN pronájem

  • Pro dotaz "byty salaš zlín pronájem" vyhledáno 339 nemovitostí - průměrná cena 289 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 43 m2
    • 54 m2
    • 54 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 54 m2
    • 65 m2
  •  Podle ceny
    • 12600
    • 15700 (průměrná cena)
    • 18900
    • 288 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

 
-24%

Změna ceny z 17 700 Kč na 13 500 Kč byla provedena 11.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, ZLÍN, 13 500 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
10.01.2026 - 18.220 Kč
04.02.2026 - 17.700 Kč
11.04.2026 - 13.500 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

10.01.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Pronájem bytu 2+KK se šatnou, balkonem a sklepem Zelinova ulice, 5. patro, výtah od 1. 1. 2026 Nabízíme k dlouhodobému pronájmu světlý a útulný byt 2+KK se šatnou a balkonem o výměře 47,7 m, který se nachází v 5. patře bytového domu s výtahem v ulici Zelinova. Byt je orientovaný na....

  • Hledání podobný byty Salaš ZLÍN pronájem:
  • pronájem 2+kk byty ZLÍN
 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 11 900 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Dnes,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme Vám k pronájmu prostorný a světlý byt 2+kk (1+1) ve Zlíně na ul. L. Váchy. K dispozici od 1. 7. 2026. Nachází se v prvním patře dvoupodlažního rekonstruovaného domu se čtyřmi byty a prošel před pěti lety celkovou rekonstrukcí - podlahy, stropy, omítky, rozvody všech sítí,....

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 24 900 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

25.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k pronájmu moderně zrekonstruované prostory o výměře 108 m2 ve 3. NP budovy s výtahem, přímo v centru Zlína naproti divadlu. Jednotka je vhodná pro bydlení, home office i podnikání. Dispozice: 3 samostatné pokoje obytný prostor s kuchyňským koutem koupelna se sprchovým koutem....

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, Prštné, 13 500 Kč, 54,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Vojtěch Zigo L. Váchy, Zlín, Prštné.

  • Hledání podobný byty Salaš ZLÍN pronájem:
  • 2+1 byty ZLÍN pronájem
 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 12 900 Kč, 58,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.04.2026.,

www.realitymat.cz

Bc. Jiří Vojtěch Botula Bratří Sousedíků, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 20 900 Kč, 84,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Eduard Diakov Ševcovská, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, Prštné, 13 000 Kč, 60,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.05.2026.,

www.realitymat.cz

Kateřina Kolomazníková K. Světlé, Zlín, Prštné.

 
 
 
 
-8%

Změna ceny z 12 500 Kč na 11 500 Kč byla provedena 18.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, ZLÍN, 11 500 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
07.03.2026 - 12.500 Kč
18.04.2026 - 11.500 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

07.03.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Pronájem prostorného a světlého bytu 2+1 v centru města. Tento prostorný a světlý byt má velké, neprůchozí pokoje, prostornou kuchyň, s dostatkem místa na jídelní kout, ze které se vstupuje na balkón, orientovaný do dvora. Byt se nachází ve 3. patře zatepleného bytového domu, což....

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 16 000 Kč, 72,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.04.2026.,

www.realitymat.cz

Jan Czirok Benešovo nábřeží, Zlín.

  • Hledání podobný byty Salaš ZLÍN pronájem:
  • 3+1 byty ZLÍN k pronájmu
 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 7 100 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

25.02.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme Vám k pronájmu pokoj v bytě 2+1 v centru Zlína na ulici Dlouhá. Nachází se v domě, kde je nyní 10 obsazených bytů pro studenty. Pokoj má podlahovou plochu 13 m2 a je volný k nastěhování ihned. K dispozici je kuchyň s kuchyňskou linkou, lednicí a elektrickým vařičem a koupelna....

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 20 900 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k pronájmu byt 4+1 o rozloze 84 m s balkonem, samostatnou komorou na patře u bytu a sklepní kójí v suterénu domu, na adrese Zlín, ul. Ševcovská. Byt prošel kompletní rekonstrukcí dokončenou 03/2026 a nabízí moderní bydlení. Dispozici tvoří kuchyň, obývací pokoj, tři samostatné....

 
 
 
 
-2%

Změna ceny z 14 200 Kč na 13 900 Kč byla provedena 29.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, ZLÍN, 13 900 Kč, 58,00 m2
 

Trend ceny nemovitostí:
18.04.2026 - 14.200 Kč
29.04.2026 - 13.900 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

18.04.2026.,

www.realitymat.cz

Pavla Jahodová Podvesná IV, Zlín.

 
 
 
 
-12%

Změna ceny z 40 000 Kč na 35 000 Kč byla provedena 15.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, ZLÍN, 35 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
24.01.2026 - 40.000 Kč
04.02.2026 - 38.000 Kč
28.03.2026 - 40.000 Kč
15.04.2026 - 35.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

24.01.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Velmi vhodný pronájem pro firmy a agentury pro zaměstnance. V domě je instalován nový velmi úsporný kondenzační kotel, který přispívá ke snížení nákladů na vytápění a celkové úspoře energií. Ve výhradním zastoupení majitele exklusivně nabízíme na pronájem celý dům pro bydlení i podnikání....

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 10 900 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

08.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Pronájem zrekonstruovaného cihlového bytu 1+kk v žádané lokalitě v centru města, ulice Na Požáře ( vedle městské přehrady). Jedná se o lokalitu v centru města, ale v pěkném prostředí v zeleni. Veškeré služby jsou po ruce. Byt je po kompletní rekonstrukci, dispozice: vstupní chodba,....

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, Mladcová, 15 000 Kč, 65,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.03.2026.,

www.realitymat.cz

Adam Brok Mokrá II, Zlín, Mladcová.

  • Hledání podobný byty Salaš ZLÍN pronájem:
  • byty Mladcová ZLÍN k pronájmu
 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 17 500 Kč, 69,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.realitymat.cz

MgA. Jan Ševela Budovatelská, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 13 300 Kč, 43,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.11.2025.,

www.realitymat.cz

Michal Jiříček Okružní, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 15 500 Kč, 68,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.realitymat.cz

Marta Marková Na Honech II, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 12 900 Kč, 60,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

28.03.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Alice Nováková Družstevní, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 12 500 Kč, 56,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Milan Klem Na Honech I, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 18 000 Kč, 57,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.05.2026.,

www.realitymat.cz

Marta Marková Smetanova, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 11 000 Kč, 37,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.05.2026.,

www.realitymat.cz

Jitka Slováčková Ševcovská, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 8 500 Kč, 29,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Libuše Sedlačíková U Náhonu, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 13 000 Kč, 30,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.02.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Vojtěch Zigo Ševcovská, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 9 962 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

25.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízím k pronájmu světlý byt o dispozici 1+kk a výměře 37 m², který zaujme nejen svou praktičností, ale i příjemnou atmosférou. Byt se nachází v klidné lokalitě na ulici Hluboká ve Zlíně a nabízí krásný výhled do zástavby rodinných domů se zahradami. Velkou výhodou je docházková....

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 14 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Bydlete v ikonické zlínské architektuře s výhledem na město i do zeleně. Realitní společnost IP Solution Real nabízí pronájem bytu o dispozici 2+1 a výměře 64 m v Morysově domě, na třídě Tomáše Bati ve Zlíně. ___Tento prostorný a světlý byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží legendárního....

 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 19 000 Kč na 18 500 Kč byla provedena 25.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, ZLÍN, 18 500 Kč, 52,00 m2
 

Trend ceny nemovitostí:
11.04.2026 - 19.000 Kč
25.04.2026 - 18.500 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

11.04.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Martin Souček Tyršovo nábřeží, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 15 000 Kč, 52,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Zita Zemková Mostní, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, Mladcová, 10 000 Kč, 46,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

01.04.2026.,

www.realitymat.cz

Michaela Lukeštíková Mokrá II, Zlín, Mladcová.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, Kudlov, 9 000 Kč, 40,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.05.2026.,

www.realitymat.cz

Kateřina Kolomazníková Žlutá, Zlín, Kudlov.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 11 900 Kč, 30,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.02.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Rostislav Guryča Štefánikova, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, Mladcová, 9 500 Kč, 36,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.realitymat.cz

Michaela Lukeštíková Mokrá II, Zlín, Mladcová.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, Příluky, 13 500 Kč, 47,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.05.2026.,

www.realitymat.cz

Petra Lukášová Pančava, Zlín, Příluky.

 
 
 
 
-12%

Změna ceny z 16 000 Kč na 14 000 Kč byla provedena 22.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, ZLÍN, 14 000 Kč, 52,00 m2
 

Trend ceny nemovitostí:
11.03.2026 - 16.000 Kč
22.04.2026 - 14.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Alice Nováková Křiby, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 13 000 Kč, 35,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.04.2026.,

www.realitymat.cz

Miroslav Kotek Kvítková, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, Příluky, 10 500 Kč, 29,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Martin Matela Pančava, Zlín, Příluky.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, Prštné, 18 000 Kč, 78,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

René Mrnuštík Jiráskova, Zlín, Prštné.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, Mladcová, 17 500 Kč, 82,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.03.2026.,

www.realitymat.cz

Kamila Henčlová Mokrá II, Zlín, Mladcová.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 13 000 Kč, 42,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Bc. Kateřina Struhelková Lorencova, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 14 000 Kč, 89,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.04.2026.,

www.realitymat.cz

Adam Brok U Trojáku, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, 17 600 Kč, 74,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.04.2026.,

www.realitymat.cz

Vrbíková Marcela Dlouhá, Zlín.

 
 
 
  Nájem, Byt, ZLÍN, Kudlov, 13 000 Kč, 57,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Dana Klačánková Žlutá, Kudlov.

 
 
 
Vaše jednoduchá cesta k hypotéce

Široká nabídka hypoték s bonusem pro Vás ZDARMA.