• GoHome Professional
obchodní prostor KOUPĚ pronájem - hledej na GoHome
  • obchodní prostor KOUPĚ pronájem - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - obchodní prostor KOUPĚ pronájem

  • Pro dotaz "obchodní prostor koupě pronájem" vyhledáno 31 701 nemovitostí - průměrná cena 236 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 870 m2
    • 1088 m2
    • 1088 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 1088 m2
    • 1306 m2
  •  Podle ceny
    • 205000
    • 256000 (průměrná cena)
    • 307000
    • 235 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Nájem, Obchodní prostor, PRAHA, Stodůlky, 86 270 Kč, 120,00 m2 cca 719 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.02.2026.,

www.prazskereality.cz

Pronájem prostor / kanceláře / 120 m 2 - Pronájem prostor typu kanceláře za nabídkovou cenu 86 270 Kč. Vybraná nemovitost - Kanceláře se nachází v městské části Praha 13. Plocha nemovitosti je 120 m 2 . Dostupné od 21.03.2022. .

 
 
 
  Nájem, Obchodní prostor, PRAHA, Praha 4, 2 320 Kč, 10,00 m2 cca 232 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Členství s přístupem do flexibilních coworkingových prostorů v Regus Empiria S členstvím Regus s přístupem do coworkingových prostor můžete pracovat kdekoli a jakkoli potřebujete. Nabízíme ceny již od 2320Kč, za které u nás najdete flexibilitu a možnost přizpůsobení jakémukoli pracovnímu....

 
 
 
  Nájem, Obchodní prostor, CHOMUTOV, 6 000 Kč, 80,00 m2 cca 75 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

28.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Nabízíme k pronájmu skladovací či dílenské prostory. Akční cena je 6.000 Kč/ měsíc na první dva měsíce, potom 12.000 Kč/ měsíc. Uzavření smlouvy minimálně na 1 rok. Prostory se nachází v centru města Chomutova v uzavřeném areálu. Příjezd je možný dodávkou. Lze domluvit parkovací místo....

 
 
 
  Nájem, Obchodní prostor, OSTRAVA, Moravská Ostrava, 3 290 Kč, 10,00 m2 cca 329 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.02.2026.,

www.prazskereality.cz

Pronájem prostor / kanceláře / 10 m 2 - Pronájem prostor typu kanceláře za nabídkovou cenu 3 290 Kč. Vybraná nemovitost - Kanceláře . Plocha nemovitosti je 10 m 2 . .

 
 
 
  Nájem, Obchodní prostor, PRAHA, Nové Město, 29 536 Kč, 71,00 m2 cca 416 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.02.2026.,

www.prazskereality.cz

Pronájem prostor / kanceláře / 71 m 2 - Pronájem prostor typu kanceláře za nabídkovou cenu 29 536 Kč. Vybraná nemovitost - Kanceláře se nachází v městské části Praha 1. Plocha nemovitosti je 71 m 2 . Dostupné od 01.04.2026. .

 
 
 
  Nájem, Obchodní prostor, PAVLOV, 25 000 Kč, 264,00 m2 cca 95 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

13.12.2025.,

www.vitio.cz

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem baru, který byl historicky zaměřen na degustace různých druhů sektů, ale i vína či kávy. Komerční prostor je rozdělen do dvou částí. V první části se nachází klasické zázemí baru či kavárny pro 30-40 lidí, technické zázemí, dvě toalety, zázemí....

 
 
 

Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr
Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz

Zobrazené nemovitosti 799-804 (od dohromady 804)