• GoHome Professional
reality KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY na prodej - hledej na GoHome
  • reality KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - reality KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY

  • Pro dotaz "reality kostelec nad černými lesy" vyhledáno 76 nemovitostí - průměrná cena 57 815 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 463 m2
    • 579 m2
    • 579 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 579 m2
    • 695 m2
  •  Podle ceny
    • 26700000
    • 33400000 (průměrná cena)
    • 40100000
    • 57800 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Pozemek, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 4 500 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

21.09.2025.,

www.vitio.cz

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Krupá u Kostelce nad Černými Lesy, celková výměra pozemku činí 722m2. Pozemek je situovaný v původní zástavbě, hranice pozemku u lesa. Přístup k pozemku zajištěn po asfaltové komunikaci. V komunikaci před....

  • Hledání podobný reality KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY:
  • pozemek KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY na prodej
 
 
 
  Pozemek, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 773 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Předmětem prodeje jsou pozemky o celkové výměře 15 764 m², které se nachází jižně od intravilánu obce Kostelec nad Černými lesy. Jedná se o soubor celkem 9 pozemků. V katastru nemovitostí jsou vedeny jako orná půda, trvalý travní porost a ostatní plocha. Kostelec nad Černými lesy....

 
 
 
  Dům, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 9 900 000 Kč, 106,00 m2 cca 93400 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

16.11.2025.,

www.realitymat.cz

Jiří Novák Kostelec nad Černými lesy.

  • Hledání podobný reality KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY:
  • domy KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
 
 
 
  Dům, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 9 900 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

27.05.2025.,

www.levnebydleni.cz

Zprostředkujeme vám k prodeji zcela nově vystavěný a zkolaudovaný rodinný dům o dispozici 4+kk se zahradou, který splňuje prvky moderního bydlení v atraktivní a žádané lokalitě v Kostelci nad Černými lesy. Dům je velmi dobře dispozičně řešen – nabízí prostornou chodbu se vstupy do....

 
 
 
  Dům, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 10 800 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

10.12.2025.,

www.domybytypozemky.cz

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji prostorný a prakticky řešený rodinný dům nacházející se v klidné a vyhledávané lokalitě v centru Kostelce na Černými lesy. Tento zděný patrový dům s 90 m zastavěné plochy a rovinatým pozemkem o celkové výměře 956 m nabízí příjemné,....

 
 
 
  Dům, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 9 790 000 Kč, 433,00 m2 cca 22610 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.04.2026.,

www.realitymat.cz

Martina Capouchová Jánské náměstí, Kostelec nad Černými lesy.

 
 
 
  Pozemek, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 5 220 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Včera,

www.reality.cz

Stavební pozemek 900 m² – Kostelec nad Černými lesy Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 900 m² v klidné a vyhledávané lokalitě města Kostelec nad Černými lesy. Ideální místo pro výstavbu rodinného domu v příjemném a bezpečném prostředí, obklopeném zelení. Pozemek je rovinatý,....

 
 
 
 
-5%

Změna ceny z 1 096 985 Kč na 1 042 134 Kč byla provedena 10.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Pozemek, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 1 042 134 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
13.12.2025 - 1.096.985 Kč
10.03.2026 - 1.042.134 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

13.12.2025.,

www.vitio.cz

Hledáte ideální investici do budoucnosti? Co může být lepší než vlastnictví kvalitní orné půdy, která se stává stále cennější? S rostoucími cenami potravin a stabilním trhem s nemovitostmi je investice do zemědělské půdy skvělým způsobem, jak ochránit své finance před inflací. Nabízíme....

 
 
 
  Byt, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, Na vyžádání, 93,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.01.2026.,

www.realitypro.eu

Nabízíme k prodeji moderní a krásnou bytovou jednotku 4+kk o užitné ploše 93 m², která se nachází v rodinném domě rozděleném na tři bytové jednotky. Nabízená jednotka je umístěna v krajní části řadové zástavby, což zajišťuje více soukromí a komfortní užívání zahrady. K jednotce náleží....

  • Hledání podobný reality KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY:
  • prodej byty KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
 
 
 
  Pozemek, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 1 990 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

19.04.2026.,

www.reality.sousede.cz

Hydrogeologické podmínky pozemku neumožňují realizaci klasického rodinného domu; z hlediska technické proveditelnosti je pozemek vhodný pouze pro umístění mobilní nebo modulové stavby. Hledáte příjemné místo k bydlení s dobrou dostupností do Prahy, ale s plným komfortem občanské vybavenosti?....

 
 
 
 
-12%

Změna ceny z 10 800 000 Kč na 9 490 000 Kč byla provedena 15.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 9 490 000 Kč, 120,00 m2 cca 79080 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
25.02.2026 - 10.800.000 Kč
15.04.2026 - 9.490.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

25.02.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Martin Boček Dvouletky, Kostelec nad Černými lesy.

 
 
 
  Dům, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 11 500 000 Kč, 220,00 m2 cca 52270 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.05.2026.,

www.realitymat.cz

Hana Gregorová Prokopova, Kostelec nad Černými lesy.

 
 
 
 
-2%

Změna ceny z 8 100 000 Kč na 7 950 000 Kč byla provedena 15.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 7 950 000 Kč, 150,00 m2 cca 53000 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
14.03.2026 - 8.100.000 Kč
15.04.2026 - 7.950.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

14.03.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Martin Boček Kutnohorská, Kostelec nad Černými lesy.

 
 
 
  Dům, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 8 437 000 Kč, 156,00 m2 cca 54080 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Milan Kratochvíl Sportovní, Kostelec nad Černými lesy.

 
 
 
  Pozemek, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 5 220 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

10.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

Stavební pozemek 900 m2 – Kostelec nad Černými lesy Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 900 m2 v klidné a vyhledávané lokalitě města Kostelec nad Černými lesy. Ideální místo pro výstavbu rodinného domu v příjemném a bezpečném prostředí, obklopeném zelení. Pozemek je rovinatý,....

 
 
 
  Dům, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, Na vyžádání, 88,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

Představte si ráno, kdy vás budí šumění listů vzrostlých stromů a vůně kávy na terase. Tento samostatně stojící dům z roku 2008 je dokonalým útočištěm pro zamilované páry i zázemím pro šťastnou rodinu. Srdcem domova je velkorysý obývací pokoj s velkou prostornou a praktickou kuchyní....

 
 
 
  Pozemek, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 299 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízíme k prodeji krásný pozemek ve 100% vlastnictví o celkové velikosti 5059m v katastrálním území Kostelec nad Černými Lesy vč. přístupových pozemků. Pozemek se nachází v klidné části a je v současné době obhospodařován místním zemědělským podnikem s krátkou výpovědní lhůtou. Velice....

 
 
 
  Dům, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, Na vyžádání, 361,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Luxusní vícegenerační rodinný dům s investičním potenciálem v Kostelci nad Černými lesy. Nabízím prostorný vícegenerační rodinný dům v klidné části Kostelce nad Černými lesy, ideální pro bydlení více generací, podnikání nebo jako investici. Dům je ve velmi dobrém technickém stavu,....

 
 
 
  Dům, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 35 000 000 Kč, 310,00 m2 cca 112900 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

19.04.2025.,

www.realitymat.cz

Klára Šmakalová Osadní, Kostelec nad Černými lesy.

 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 7 100 000 Kč na 6 900 000 Kč byla provedena 26.02.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 6 900 000 Kč, 149,00 m2 cca 46310 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
17.09.2025 - 7.500.000 Kč
18.10.2025 - 7.100.000 Kč
26.02.2026 - 6.900.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

17.09.2025.,

www.realitymat.cz

Mgr. Zuzana Benešová Na Krásné vyhlídce, Kostelec nad Černými lesy, okres Praha-východ.

 
 
 
  Pozemek, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 490 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízím k prodeji pozemek o celkové výměře 3.642 m² v katastrálním území Kostelce nad Černými lesy. Jedná se o ideální příležitost pro investory hledající zhodnocení finančních prostředků. Hlavní přednosti pozemku: Využití a potenciál: Dle BPEJ spadá půda do III. třídy ochrany. To....

 
 
 
Ulož
Uloženo Uloženo

25.02.2026.,

www.realitymat.cz

Věra Průšová Červený dub, Kostelec nad Černými lesy.

 
 
 
 
-7%

Změna ceny z 7 480 000 Kč na 6 950 000 Kč byla provedena 07.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Obchodní prostor, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 6 950 000 Kč, 250,00 m2 cca 27800 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
21.02.2026 - 7.480.000 Kč
07.03.2026 - 6.950.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

21.02.2026.,

www.realitymat.cz

Jiřina Laštovková Pražská, Kostelec nad Černými lesy.

 
 
 
  Dům, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 19 900 000 Kč, 361,00 m2 cca 55130 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.03.2026.,

www.realitymat.cz

Michail Jerošenko Pražská, Kostelec nad Černými lesy.

 
 
 
  Obchodní prostor, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 9 995 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

10.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

Nabízíme k prodeji pozemky o celkové ploše 10 316 m², umístěné v klidné části obce. Pozemky jsou vhodné k rekreaci, pěstování, založení sadu či jako dlouhodobá investice. Pro více informací kontaktujte makléře. .

 
 
 
 
-7%

Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 6 950 000 Kč, 250,00 m2 cca 27800 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
21.02.2026 - 7.480.000 Kč
07.03.2026 - 6.950.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

21.02.2026.,

www.realitymat.cz

Jiřina Laštovková Pražská, Kostelec nad Černými lesy.

 
 
 
  Dům, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 15 000 000 Kč, 579,00 m2 cca 25910 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.03.2026.,

www.realitymat.cz

Jan Bareš Českobrodská, Kostelec nad Černými lesy.

 
 
 
 
-2%

Změna ceny z 8 700 000 Kč na 8 500 000 Kč byla provedena 03.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 8 500 000 Kč, 123,00 m2 cca 69110 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
07.03.2026 - 8.700.000 Kč
03.05.2026 - 8.500.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

07.03.2026.,

www.realitymat.cz

František Kafka Příční, Kostelec nad Černými lesy.

 
 
 
  Pozemek, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, Na vyžádání
Ulož
Uloženo Uloženo

07.09.2025.,

www.pnholding.cz

Prodej stavebního pozemku v Kostelci nad Černými lesy je příležitostí, která se jen tak neopakuje. Tento rovinatý pozemek o rozloze 914 m² nabízí ideální podmínky pro výstavbu rodinného domu, který bude přesně odpovídat vašim představám o moderním a pohodlném bydlení. Kostelec nad....

 
 
 
 
-10%

Změna ceny z 1 042 134 Kč na 937 783 Kč byla provedena 29.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Pozemek, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 937 783 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
11.04.2026 - 1.042.134 Kč
29.04.2026 - 937.783 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

11.04.2026.,

www.realitymat.cz

Jakub Fadl Kostelec nad Černými lesy.

 
 
 
  Pozemek, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 299 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.realitymat.cz

Michal Vandělík Kostelec nad Černými lesy.

 
 
 
  Obchodní prostor, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 9 995 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

11.04.2026.,

www.realitymat.cz

David Vašků Svatbínská, Kostelec nad Černými lesy.

 
 
 
 
-7%

Změna ceny z 4 500 000 Kč na 4 200 000 Kč byla provedena 10.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Pozemek, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 4 200 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
17.09.2025 - 4.500.000 Kč
10.05.2026 - 4.200.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

17.09.2025.,

www.realitymat.cz

David Wszolek Krupá u Kostelce nad Černými Lesy.

 
 
 
  Pozemek, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, Na vyžádání cca 5200 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.04.2026.,

www.realitymat.cz

Jan Tesař Kostelec nad Černými lesy.

 
 
 

Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz
Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!