• GoHome Professional
2+1 byty Plesná OSTRAVA na prodej - hledej na GoHome
  • 2+1 byty Plesná OSTRAVA na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - 2+1 byty Plesná OSTRAVA

  • Pro dotaz "2+1 byty plesná ostrava" vyhledáno 332 nemovitostí - průměrná cena 67 434 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 44 m2
    • 55 m2
    • 55 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 55 m2
    • 66 m2
  •  Podle ceny
    • 2970000
    • 3710000 (průměrná cena)
    • 4460000
    • 67400 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Byt, OSTRAVA, 3 700 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

08.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Mám pro tebe ke koupi byt 2+1 s balkonem na ulici Ukrajinská. Je úplně jedno, do kterého tábora patříš, protože tohle o názvu ulice vůbec není. Je to o jedné z dlouhodobě žádaných lokalit v Ostravě Porubě a skvělém bytě, který ti nabídne všechno, co potřebuješ pro fajn bydlení a to....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Na vyžádání, 45,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

23.04.2026.,

www.realitypro.eu

Jedná se o prodej družstevního bytu 2+1 v 4.podlaží/8.p. panelového domu v Ostravě-Zábřehu. V bytě je dřevěná kuchyňská linka s elektrickým sporákem, elektroinstalace v mědi a jsou i digitální měřiče na topení. Na podlaze je PVC. K bytu náleží i sklepní kóje. Dům, který je po kompletní....

 
 
 
 
+39%

Změna ceny z 3 159 000 Kč na 4 399 000 Kč byla provedena Dnes
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl vzrostla cena

Byt, OSTRAVA, 4 399 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
13.05.2026 - 3.159.000 Kč
13.05.2026 - 4.399.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Dnes,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji byt 2+1 o výměře 77,9 m v atraktivní lokalitě Ostravy Mariánských Hor, na ulici Korunní. Byt se nachází v cihlovém domě a je v osobním vlastnictví. K bytu náleží sklep. Nemovitost je spíše v původním stavu, ideální pro rekonstrukci dle vlastních představ. Díky dispozici....

 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 3 549 000 Kč na 3 449 000 Kč byla provedena 22.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, OSTRAVA, Zábřeh, 3 449 000 Kč, 56,00 m2 cca 61590 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
18.04.2026 - 3.549.000 Kč
22.04.2026 - 3.449.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

18.04.2026.,

www.realitymat.cz

Jiří Sváček Svornosti, Ostrava, Zábřeh.

 
 
 
 
-8%

Změna ceny z 2 599 000 Kč na 2 399 000 Kč byla provedena 02.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, OSTRAVA, 2 399 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
21.03.2026 - 2.635.000 Kč
04.04.2026 - 2.619.000 Kč
15.04.2026 - 2.599.000 Kč
02.05.2026 - 2.399.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

13.03.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Byt 2+1 Ostrava-Zábřeh | cihlový dům po revitalizaci | pouze 8 bytů v domě | nízké náklady | francouzské okno Hledáte byt v Ostravě, který si můžete upravit přesně podle vlastních představ? Právě jste ho našli. Nabízím družstevní byt 2+1 v Ostravě-Zábřehu na ulici Utvenkova, situovaný....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 3 790 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

07.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Exkluzivně k prodeji byt v Ostravě-Porubě na ulici Opavská, v osobním vlastnictví, dispozice 2+1, včetně prostorné zasklené lodžie a sklepní kóje. Byt se nachází ve 2. NP/6, v domě se nachází výtah (s možným bezbariérovým přístupem). Byt je v pěkném stavu, jsou zde plovoucí podlahy,....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Moravská ostrava a přívoz, 3 250 000 Kč, 54,00 m2 cca 60190 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.04.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Michal Prőll / jednatel 28. října, Moravská Ostrava a Přívoz.

  • Hledání podobný 2+1 byty Plesná OSTRAVA:
  • 2+1 byty Moravská ostrava a přívoz OSTRAVA
 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 3 150 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

18.02.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Prodej družstevního bytu 2+1 na ulici Mjr. Nováka - skvělá lokalita - ideální k bydlení i investici. Nabízíme k prodeji světlý a velmi příjemný družstevní byt o dispozici 2+1 v žádané části Ostravy Hrabůvka, 48m2. Byt je ideální jak pro vlastní bydlení, tak jako investice k pronájmu.....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 5 200 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

07.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme ke koupi vyjímečný byt 2+1 o velkorysé výměře 81m2, situovaný v jedné z nejžádanějších rezidenčních lokalit - Jubilejní Kolonie. Tato čtvrť nabízí klidnou atmosféru, charakter vilové zástavby a výbornou dostupnost. byt se nachází ve dvoupatrovém domě, který zajišťuje maximální....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 3 349 000 Kč, 53,00 m2 cca 63190 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.05.2026.,

www.realitymat.cz

Bc. Petra Janštová Plzeňská, Ostrava-Jih.

 
 
 
 
-4%

Změna ceny z 3 600 000 Kč na 3 450 000 Kč byla provedena 11.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, OSTRAVA, 3 450 000 Kč, 52,00 m2 cca 66350 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
18.03.2026 - 3.600.000 Kč
11.04.2026 - 3.450.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

18.03.2026.,

www.realitymat.cz

Ivana Gorilová Josefa Kotase, Ostrava-Jih.

 
 
 
 
-8%

Změna ceny z 3 570 000 Kč na 3 300 000 Kč byla provedena 19.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, OSTRAVA, Zábřeh, 3 300 000 Kč, 56,00 m2 cca 58930 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
11.02.2026 - 3.570.000 Kč
19.04.2026 - 3.300.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

11.02.2026.,

www.realitymat.cz

Nikola Bílková Výškovická, Ostrava, Zábřeh.

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 5 290 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

20.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 a výměře 67 m, situovaný ve 2. podlaží historického domu na prestižní adrese Vítězná v centru Ostravy. K bytu náleží také nadstandardně prostorný sklep (12 m). Byt se nachází v domě s více než stoletou historií, který dodává místu jedinečný charakter....

 
 
 
 
-4%

Změna ceny z 4 600 000 Kč na 4 399 000 Kč byla provedena 09.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, OSTRAVA, 4 399 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
08.04.2026 - 4.600.000 Kč
09.05.2026 - 4.399.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

08.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1 a výměře 42,27 m v osobním vlastnictví, situovanou v atraktivní lokalitě na ulici Kostelní v Ostravě přímo v srdci města. Byt se nachází v domě s výtahem, který je dostupný v mezipatře. Byt je v původním, avšak udržovaném stavu,....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 5 290 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
05.04.2026. - 5 290 000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

05.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Jsou byty, které zaujmou dispozicí. A pak jsou byty, které tě dostanou hlavně místem, kde se nachází. A přesně tohle je jeden z nich. Nabízím k převodu družstevní byt 2+1 v žádané části Ostravy-Poruby, přímo na Hlavní třídě, tedy na adrese, která je dlouhodobě vnímána jako jedna z....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Poruba, 3 950 000 Kč, 50,00 m2 cca 79000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.04.2026.,

www.realitymat.cz

Michal Daněk Oty Synka, Ostrava, Poruba.

  • Hledání podobný 2+1 byty Plesná OSTRAVA:
  • prodej 2+1 byty Poruba OSTRAVA
 
 
 
 
-2%

Změna ceny z 3 980 000 Kč na 3 899 000 Kč byla provedena Dnes
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, OSTRAVA, 3 899 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
02.05.2026 - 3.980.000 Kč
13.05.2026 - 3.899.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

21.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nová cena! Hledáte byt bez kompromisů, do kterého nebudete muset dál investovat? Menší výměra, ale maximum praktičnosti, stylu a chytrých řešení? Pak si nenechte ujít tento kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 v osobním vlastnictví o výměře 43 m na ulici Bohumíra Četyny v Ostravě, v....

 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 2 900 000 Kč na 2 800 000 Kč byla provedena 11.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, OSTRAVA, Bělský Les, 2 800 000 Kč, 43,00 m2 cca 65120 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
11.03.2026 - 2.900.000 Kč
11.04.2026 - 2.800.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.realitymat.cz

Bc. Petr Balog Ladislava Hosáka, Ostrava, Bělský Les.

  • Hledání podobný 2+1 byty Plesná OSTRAVA:
  • 2+1 byty Bělský Les OSTRAVA na prodej
 
 
 
 
+12%

Změna ceny z 3 100 000 Kč na 3 459 000 Kč byla provedena 27.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl vzrostla cena

Byt, OSTRAVA, 3 459 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
24.03.2026 - 0 Kč
24.03.2026 - 4.790.000 Kč
25.03.2026 - 3.450.000 Kč
25.03.2026 - 3.940.000 Kč
25.03.2026 - 3.690.000 Kč
26.03.2026 - 3.190.000 Kč
26.03.2026 - 3.100.000 Kč
27.03.2026 - 3.459.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

24.03.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji útulný a prakticky řešený byt o dispozici 2+1 a výměře 55 m, situovaný v 1. podlaží ze 7 v panelovém domě na ulici Jugoslávská v oblíbené části Ostravy Zábřehu. Byt prošel rekonstrukcí, díky které nabízí příjemné a funkční bydlení bez nutnosti dalších větších investic.....

 
 
 
 
-2%

Změna ceny z 3 850 000 Kč na 3 790 000 Kč byla provedena 06.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, OSTRAVA, Moravská ostrava a přívoz, 3 790 000 Kč, 57,00 m2 cca 66490 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
11.04.2026 - 3.850.000 Kč
06.05.2026 - 3.790.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

11.04.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Ivo Kurtas Nedbalova, Moravská Ostrava a Přívoz.

 
 
 
 
-5%

Změna ceny z 3 100 000 Kč na 2 950 000 Kč byla provedena Dnes
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, OSTRAVA, 2 950 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
28.03.2026 - 4.390.000 Kč
06.05.2026 - 3.700.000 Kč
09.05.2026 - 3.100.000 Kč
13.05.2026 - 2.950.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

20.02.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Hledáte stylové bydlení po rekonstrukci v jedné z nejžádanějších částí Ostravy, obklopeni zelení a s vlastní terasou o výměře 20 m? Pak Vás tento krásně zařízený byt 2+1 s komorou (1,85 m) nadchne už při první návštěvě. K bytu navíc získáte možnost využívat dílnu pod terasou, sklepní....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Poruba, 3 490 000 Kč, 60,00 m2 cca 58170 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Iveta Smolková Čkalovova, Ostrava, Poruba.

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 3 100 000 Kč, 42,00 m2 cca 73810 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.04.2026.,

www.realitymat.cz

Veronika Balharová Horní, Ostrava-Jih.

 
 
 
 
+6%

Změna ceny z 3 450 000 Kč na 3 640 000 Kč byla provedena Včera
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl vzrostla cena

Byt, OSTRAVA, 3 640 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
10.05.2026 - 3.490.000 Kč
10.05.2026 - 3.940.000 Kč
11.05.2026 - 2.300.000 Kč
11.05.2026 - 3.450.000 Kč
12.05.2026 - 3.640.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

10.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k převodu družstevní byt o dispozici 2+1 se zasklenou lodžií o výměře 54 m, situovaný ve 3. nadzemním podlaží ze 4 na ulici Horní v Ostravě Hrabůvce. Byt prošel částečnou rekonstrukcí modernizována byla kuchyně a koupelna, která je vybavena sprchovým koutem. Samostatné WC....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 3 500 000 Kč, 53,00 m2 cca 66040 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

21.03.2026.,

www.realitymat.cz

Stanislav Burian Patrice Lumumby, Ostrava-Jih.

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Přívoz, 3 800 000 Kč, 63,00 m2 cca 60320 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.04.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Roman Cilný Arbesova, Ostrava, Přívoz.

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 3 900 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

02.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Úvod: Hledáte byt v osobním vlastnictví nedaleko samotného centra města? Preferujete velký balkón? Pak jste zde správně! Popis: Naše společnost Vám exkluzivně nabízí byt 2+1 po částečné rekonstrukci v osobním vlastnictví ve 4. nadzemním podlaží z osmi. Velmi žádaná lokalita s výbornou....

 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 3 999 000 Kč na 3 899 000 Kč byla provedena 12.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, OSTRAVA, Moravská Ostrava, 3 899 000 Kč, 75,00 m2 cca 51990 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
11.02.2026 - 4.199.000 Kč
14.03.2026 - 3.999.000 Kč
12.04.2026 - 3.899.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

11.02.2026.,

www.realitymat.cz

Jiří Sváček Křižíkova, Moravská Ostrava.

  • Hledání podobný 2+1 byty Plesná OSTRAVA:
  • 2+1 byty Moravská Ostrava OSTRAVA na prodej
 
 
 
 
-2%

Změna ceny z 2 799 000 Kč na 2 749 000 Kč byla provedena 10.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, OSTRAVA, Poruba, 2 749 000 Kč, 46,00 m2 cca 59760 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
24.12.2025 - 3.000.000 Kč
07.01.2026 - 2.950.000 Kč
07.03.2026 - 2.880.000 Kč
29.03.2026 - 2.850.000 Kč
23.04.2026 - 2.799.000 Kč
10.05.2026 - 2.749.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

24.12.2025.,

www.realitymat.cz

Milan Kot Na Robinsonce, Ostrava, Poruba.

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 3 450 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

17.03.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Hledáte byt, kde víte, do čeho jdete bez skrytých poplatků a bez čekání? Tento byt v Mariánských Horách nabízí jasné podmínky: převod do osobního vlastnictví za jednorázový poplatek 6 000 Kč, žádné anuity, hypotéka plně splacená. Byt se nachází v 6. patře jedenáctipodlažního domu....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Mariánské Hory, 4 200 000 Kč, 63,00 m2 cca 66670 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.01.2026.,

www.realitymat.cz

Rostislav Bochenský Gen. Hrušky, Ostrava, Mariánské Hory.

 
 
 
 
-2%

Změna ceny z 4 290 000 Kč na 4 190 000 Kč byla provedena 09.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, OSTRAVA, Moravská Ostrava, 4 190 000 Kč, 77,00 m2 cca 54420 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
22.04.2026 - 4.290.000 Kč
09.05.2026 - 4.190.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

22.04.2026.,

www.realitymat.cz

Charlotte Kullová Bieblova, Moravská Ostrava.

 
 
 
 
-5%

Změna ceny z 3 150 000 Kč na 3 000 000 Kč byla provedena 07.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, OSTRAVA, Zábřeh, 3 000 000 Kč, 52,00 m2 cca 57690 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
14.02.2026 - 3.150.000 Kč
07.03.2026 - 3.000.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

14.02.2026.,

www.realitymat.cz

Ivona Keprtová Krasnoarmejců, Ostrava, Zábřeh.

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Na vyžádání, 70,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

19.02.2026.,

www.realitypro.eu

Hledáte stylové bydlení po rekonstrukci v jedné z nejžádanějších částí Ostravy, obklopeni zelení a s vlastní terasou o výměře 20 m²? Pak Vás tento krásně zařízený byt 2+1 s komorou (1,85 m²) nadchne už při první návštěvě. K bytu navíc získáte možnost využívat dílnu pod terasou, sklepní....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 3 590 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

30.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1 s orientační podlahovou plochou 53,8 m, situovanou v 9. patře revitalizovaného panelového domu s výtahem na ulici Plzeňská, OstravaHrabůvka. Byt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2018, která zahrnovala zděné bytové jádro, novou....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Poruba, 3 990 000 Kč, 67,00 m2 cca 59550 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

01.11.2025.,

www.realitymat.cz

Radim Pastrňák Nálepkovo náměstí, Ostrava, Poruba.

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Poruba, 4 690 000 Kč, 51,00 m2 cca 91960 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.04.2026.,

www.realitymat.cz

Michal Hrubý Aleše Hrdličky, Ostrava, Poruba.

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 4 250 000 Kč, 51,00 m2 cca 83330 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

31.12.2025.,

www.realitymat.cz

Ing. Lenka Hranošová Šponarova, Ostrava-Jih.

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Poruba, Na vyžádání, 54,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout k prodeji 2+1 se zasklenou lodžií v 6. patře domu na ulici Resslova v Ostravě Porubě. Převod do osobního vlastnictví momentálně není možný. Byt o podlahové ploše 54,50 m² je v původním stavu a vhodný pro ty, kteří si chtějí....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Moravská Ostrava, 3 900 000 Kč, 55,00 m2 cca 70910 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.04.2026.,

www.realitymat.cz

Marek Zabral Lechowiczova, Moravská Ostrava.

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 2 800 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

27.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Prodej bytu 2+1, 45 m, ul. Rezkova, Ostrava klidná lokalita, ideální startovní bydlení Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1 a celkové výměře 45 m, situovanou v 8. nadzemním podlaží revitalizovaného bytového domu na ulici Rezkova v Ostravě. Byt je v původním stavu, určený....

 
 
 
 
+12%

Změna ceny z 3 440 000 Kč na 3 840 000 Kč byla provedena 15.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl vzrostla cena

Byt, OSTRAVA, Poruba, 3 840 000 Kč, 51,00 m2 cca 75290 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
14.02.2026 - 3.940.000 Kč
04.04.2026 - 3.440.000 Kč
15.04.2026 - 3.840.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

14.02.2026.,

www.realitymat.cz

Milan Hejna Ľudovíta Štúra, Ostrava, Poruba.

 
 
 

Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr

Zobrazené nemovitosti 211-252 (od dohromady 332)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>

MyGoHome - Hledej a ulož nemovitosti

Klikněte pro MyGoHome možnosti! Zavři