• GoHome Professional
byty Bražec NÁCHOD na prodej - hledej na GoHome
  • byty Bražec NÁCHOD na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - byty Bražec NÁCHOD

  • Pro dotaz "byty bražec náchod" vyhledáno 0 nemovitostí

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Byt, NÁCHOD, 3 850 000 Kč, 73,00 m2 cca 52740 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Dnes,

www.domybytypozemky.cz

Prodej moderního bytu 3+1 v osobním vlastnictví. Byt má dva balkony. Jednotka připravena k užívání nebo pronájmu. Nízké měsíční náklady. Bytový dům se nachází v klidné části v širším centru obce Náchod v ulici Kostelecká v sousedství obchodních center, náměstí okresního města a velkých....

  • Hledání podobný byty náchod:
  • 3+1 byty NÁCHOD na prodej
 
 
 
  Byt, NÁCHOD, 3 100 000 Kč, 67,00 m2 cca 46270 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

13.01.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Dobrý den, pokud hledáte byt v Náchodě, který má skvělou polohu, krásný výhled a praktickou dispozici, mám pro vás zajímavou nabídku. V ulici Pražská, přímo u obchodních domů a v blízkosti centra, nabízím k prodeji byt 3+1 o ploše 67 m2 s prostornou zasklenou lodžií. Nachází se v....

 
 
 
  Byt, NÁCHOD, 2 890 000 Kč, 57,00 m2 cca 50700 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+1 a užitné ploše 57 m2 v centru města Náchod. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží panelového domu. Nemovitost je v původním stavu před rekonstrukcí, což představuje ideální příležitost pro úpravu dle vlastních představ a vytvoření bydlení přesně....

 
 
 
  Byt, NÁCHOD, 2 350 000 Kč, 40,00 m2 cca 58750 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

05.11.2025.,

www.realityeu.cz

Prodej zděného bytu 2 kk o ploše 40 m2, umístěného v centru města. Nachází se v 2.NP udržovaného bytového domu, který byl již zateplen a proběhla výměna oken. Bytová jednotka je čistá po částečné rekonstrukci a chybí jen osadit kuchyňskou linkou. Dispozice: vstupní chodba, vlevo koupelna....

  • Hledání podobný byty náchod:
  • 2+kk byty NÁCHOD na prodej
 
 
 
  Byt, NÁCHOD, 2 690 000 Kč, 36,00 m2 cca 74720 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

24.12.2025.,

www.realityeu.cz

Nabízíme k prodeji byt 1+1 v osobním vlastnictví ve vyhledávané lokalitě města Náchod, v ulici Kladská, přímo naproti autobusovému a vlakovému nádraží. Byt se nachází ve 4. patře cihlového bytového domu s novým výtahem. Díky umístění domu má byt nízké náklady na vytápění. Dispozice....

  • Hledání podobný byty náchod:
  • 1+1 byty NÁCHOD
 
 
 
  Byt, NÁCHOD, 2 710 000 Kč, 59,00 m2 cca 45930 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Dnes,

www.domybytypozemky.cz

Prodej moderního bytu 2+1, nově stavebně dokončený, po kompletní rekonstrukci v osobním vlastnictví. Byt po kompletní stavební rekonstrukci, připraven k užívání nebo pronájmu. Nízké měsíční náklady. Bytový dům se nachází v širším centru obce Náchod v ulici Pražská nedaleko autobusové....

 
 
 
  Byt, NÁCHOD, 2 550 000 Kč, 58,00 m2 cca 43970 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Dnes,

www.domybytypozemky.cz

Prodej bytu 3+1 s bezbarierovým přístupem. Parkování ve dvoraně domu. Původní velmi dobře udržovaný byt, světlý a příjemný. Nízké měsíční náklady. Bytový dům v širším centru obce Náchod, vyhledávaná lokalita Pražské ulice. Dokončené napojení dálnice D11 dosažitelné do 30 minut. Krajské....

 
 
 
  Byt, NÁCHOD, 3 607 000 Kč, 97,00 m2 cca 37190 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

21.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Prodej prostorného bytu 3+1 v srdci Náchoda. Hledáte bydlení s duší, kde se historická architektura snoubí s moderním komfortem? Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 3+1 a podlahové ploše 97 m², která se nachází v 1. nadzemním podlaží unikátního secesního domu v prestižní....

 
 
 
  Byt, NÁCHOD, 3 900 000 Kč, 74,00 m2 cca 52700 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

Prodej, slunný byt 3+1 v klidné části města Náchod, 4. NP (užitná plocha 60 m²), lodžie 7 m2 a sklep také 7 m2. Cihlová konstrukce, byt v dobrém stavu, ideální pro rodinu nebo jako investice. Výborná dostupnost centra a kompletní občanská vybavenost do 300 m: ZŠ, MŠ, gymnázium, ZUŠ,....

 
 
 
  Byt, NÁCHOD, 2 099 000 Kč, 34,00 m2 cca 61740 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Dovoluji si Vám představit prodej vybaveného bytu po částečné rekonstrukci o dispozici 1+1, nacházející se v celkově revitalizovaném zatepleném domě na okraji města Náchoda, s parkováním u domu a veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti, v blízkosti malých lázní. Bytová....

 
 
 

Vaš dotaz neodhalil žádný výsledek.

  • byty náchod (101)

Pokud si myslíte, že je to omyl, pomozte nám a přihlašte chybu na náš e-mail.

Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz
Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Poville Residence zelená zóna