• GoHome Professional
byty KOUPĚ na prodej - hledej na GoHome
  • byty KOUPĚ na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - byty KOUPĚ

  • Pro dotaz "byty koupě" vyhledáno 51 988 nemovitostí - průměrná cena 88 473 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 57 m2
    • 72 m2
    • 72 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 72 m2
    • 86 m2
  •  Podle ceny
    • 5120000
    • 6400000 (průměrná cena)
    • 7690000
    • 88400 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Byt, VYSOČINA, 3 290 000 Kč, 61,00 m2 cca 53930 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2025.,

www.nonstopreality.cz

Hledáte útulný byt s praktickou dispozicí a skvělou dostupností do Jihlavy? Pak právě pro Vás máme jedinečnou nabídku bytu 2+1 v oblíbené ulici Haberská v Brtnici. Tento byt 2+1 o podlahové ploše 60,4 m² (čistá užitná plocha 56,4 m²) bez balkónu nabízí ideální kombinaci klidného bydlení....

 
 
 
  Byt, PRAHA, 10 201 800 Kč, 56,00 m2 cca 182180 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.09.2024.,

www.geosan-development.cz

Nový byt 2+kk ( Re.Start Petynka ) podlaží 3 (PEC.3.09.) .

 
 
 
  Byt, PRAHA, Vysočany, 9 884 566 Kč, 70,00 m2 cca 141210 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.10.2025.,

www.faraon.cz

PRODÁNO. Nabízíme Vám nový byt 2KK o ploše 69,5 m 2 se zahradou 180 m 2 v komorním projektu tří bytových domů v Rezidenci Klíčov, v srdci Vysočan, v zeleni, v sousedství vilové čtvrti, nedaleko metra Vysočanská. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží a je orientován na jihovýchod. .

 
 
 
  Byt, HARRACHOV, 22 900 000 Kč, 167,00 m2 cca 137130 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.11.2025.,

www.luxent.cz

Nabízíme apartmán o dispozici 4+kk ve 3. NP luxusního projektu HARRACHOV PEAKS. Apartmán má obytnou plochu 156,4 m² (ve světlé podchozí výšce nad 1,2 m je to 152 m²) a celkovou užitnou plochu 166,9 m² s balkonem (celkem 10,5 m²). Projekt je dokončen a zkolaudován a k prohlídkám byl....

 
 
 
  Byt, ČESKÝ BROD, 7 490 000 Kč, 67,00 m2 cca 111790 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.01.2026.,

www.rkgroup.cz

Nabízíme vám k prodeji moderní a světlý byt 2+kk v podkroví, které je plnohodnotné o velikosti 67.3m² + úložný prostor o velikosti 50.9m² v developerském projektu “Resort Antico” v historickém městě Český Brod ve Středočeském kraji, asi 20 km na východ od Prahy. V celém projektu vzniká....

 
 
 
  Byt, BRNO, Žebětín, 9 900 000 Kč, 85,00 m2 cca 116470 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.01.2026.,

www.patreal.cz

Představujeme Vám jedinečný projekt Rezidence Jerlínka, který přináší moderní a klidné bydlení v srdci přírody, přitom jen pár minut od centra Brna. Žebětín – místo, kde každý den začíná příjemně, v kontaktu s lesy, rybníky a zpěvem ptáků. Projekt čerpá inspiraci z Jerlínu japonského,....

 
 
 
  Byt, ÚSTÍ NAD LABEM, 2 000 000 Kč, 48,30 m2 cca 41410 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.reality-proradost.cz

Zprostředkujeme Vám prodej investičního družstevního bytu 2+kk s možností převodu do osobního vlastnictví v žádané lokalitě v Krásném Březně v ulici Žežická o velikosti 48,3 m 2 . Byt je dlouhodobě obsazený platícími nájemníky. Byt se nachází ve třetím patře panelového domu. Okna....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 12 161 000 Kč, 82,00 m2 cca 148310 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.05.2026.,

www.realbonus.cz

Prodej bytu 2+1/L, DV, 82,70m2, Praha 8 - Libeň, ul. U libeňského pivovaru Nabízíme k prodeji byt 2+1/L v DV, 82,70 m2, 2,40m2 lodžie, Praha 8 - Libeň, ul. U Libeňského pivovaru. Moderní byt 2+1 po rekonstrukci s výhledem do zeleně parku u říčky Rokytky s podíly na dalších 5 bytech....

 
 
 
  Byt, LIBEREC, Rochlice, 3 890 000 Kč, 41,00 m2 cca 94880 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

24.02.2026.,

www.bydlisnami.cz

veškeré pohodlí města na dosah? Právě pro vás je tu byt 1+1 v oblíbené části Liberce – Rochlice, ulice U Potůčku 617. Hledáte byt, kde se budete cítit opravdu dobře? Místo, které nabízí klid, zeleň za okny a zároveň nachází ve 2. patře revitalizovaného panelového domu s výtahem a....

 
 
 
  Byt, FRÝDEK-MÍSTEK, 904 800 Kč, 58,00 m2 cca 15600 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.05.2026.,

www.helixreality.cz

Nabízíme vám k pronájmu bytovou jednotku v cihlovém domě s bezbariérovým vstupem o dispozici 3+kk v centru Frýdku na ul. Slezská. Byt dispozičně řešen prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem a kuchyňskou linkou včetně spotřebičů, z něhož je vstup do dvou samostatných pokojů.....

 
 
 
  Byt, OLOMOUC, 2 100 000 Kč, 70,00 m2 cca 30000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.03.2024.,

www.metr2reality.cz

Výhradní prodej panelového bytu v Ov o dispozici 3+1 s lodžií na ulici Kpt. Jaroše v Olomouci. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí a je v původním, ale velmi dobrém stavu. Výměra bytu 69,4 m2. V bytě jsou udělané omítky, okna jsou plastová, jádro umakartové, koupelna a wc zvlášť. Na....

 
 
 
  Byt, HRABŮVKA, 2 690 000 Kč, 57,00 m2 cca 47190 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

01.03.2026.,

www.iet-reality.cz

Nabízíme Vám k prodeji družstevní byt 2+1, který se nachází na ul. U Prodejny v Ostravě - Hrabůvce. Dům je po kompletní revitalizaci a zateplen (průkaz energ.třídy budovy je ve třídě C). Byt se nachází ve 5.NP o velikosti 57m2 s vlastním balkónem. Pokoje jsou neprůchozí. V domě není....

 
 
 
  Byt, LITVÍNOV, 2 950 000 Kč, 51,00 m2 cca 57840 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.bydlisnami.cz

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a výměře 51 m², situovaný ve 2. podlaží cihlového domu v ulici Valdštejnská. Jednotka je v udržovaném stavu, má nová plastová okna a disponuje nadstandardním úložným prostorem v podobě tří sklepních kójí. Dům se nachází....

 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 3 290 000 Kč na 3 190 000 Kč byla provedena 14.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, KARLOVY VARY, 3 190 000 Kč, 43,00 m2 cca 74190 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
28.03.2026 - 3.290.000 Kč
14.04.2026 - 3.190.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

28.03.2026.,

www.levnebydleni.cz

Prodej bytu 2+kk v Dalovicích u Karlových Varů na ul. Bohatická, který je umístěn ve zvýšeném přízemí bytové domu o 6-ti bytových jednotkách. Byt je v dobrém stavu. Vytápění a ohřev vody je zajištěný plynovým kondenzačním kotlem, který byl nově instalován před 5 měsíci. V koupelně....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Nové Město, 4 725 000 Kč, 135,00 m2 cca 35000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

31.10.2024.,

www.faraon.cz

PRONAJATO - Atraktivní, klimatizovaný, půdní byt s galerií a terasou, o celkové ploše 135 m 2 , umístěný v 5.NP zrenovovaného činžovního domu s výtahem, v samém centru Prahy, jen pár kroků od pražského Žofína, Vltavy a Národního divadla. Vhodné pro bydlení nebo i jako kancelář. .

 
 
 
  Byt, HRADEC KRÁLOVÉ, 2 790 000 Kč, 57,38 m2 cca 48620 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.12.2024.,

www.ttreal.cz

Nabízíme Vám prodej bytové jednotky nacházející se na Novém Hradci Králové, ulice Palachova (bytový dům Barborka). .

 
 
 
  Byt, KLADNO, Rozdělov, 7 107 960 Kč, 59,00 m2 cca 120470 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Dnes,

www.luxent.cz

Nabízíme k prodeji byt 2+kk o podlahové ploše 61,07 m² s lodžií 8,16 m² v mimořádně úsporném developerském projektu Nová Cihelna Kladno vznikajícím v městské čtvrti Kladno – Rozdělov. Nová Cihelna je developerský projekt, který v sobě spojuje nejen nejmodernější technologie, udržitelnost....

 
 
 
  Byt, KLADNO, Rozdělov, 8 926 080 Kč, 73,00 m2 cca 122280 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Dnes,

www.luxent.cz

Nabízíme k prodeji byt 3+kk o podlahové ploše 76,44 m² se zahradou 97,84 m² v mimořádně úsporném developerském projektu Nová Cihelna Kladno vznikajícím v městské čtvrti Kladno – Rozdělov. Nová Cihelna je developerský projekt, který v sobě spojuje nejen nejmodernější technologie, udržitelnost....

 
 
 

Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz

Zobrazené nemovitosti 757-774 (od dohromady 774)