• GoHome Professional
byty MILEVSKO na prodej - hledej na GoHome
  • byty MILEVSKO na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - byty MILEVSKO

  • Pro dotaz "byty milevsko" vyhledáno 16 nemovitostí - průměrná cena 49 556 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 55 m2
    • 69 m2
    • 69 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 69 m2
    • 83 m2
  •  Podle ceny
    • 2760000
    • 3450000 (průměrná cena)
    • 4140000
    • 49500 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Byt, MILEVSKO, 3 149 999 Kč, 59,00 m2 cca 53390 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

16.04.2026.,

www.realitypro.eu

Exkluzivní nabídka! Dovoluji si vám nabídnout pěkný, slunný, prostorný byt s chodbou s vestavěnými skříněmi a sklepem v top lokalitě v obci Milevsko. Bytová jednotka je o dispozici 2+1, přičemž jednotlivé místnosti jsou enormně prostorné, světlé a se samostatnými vstupy. Výhodou je....

 
 
 
  Byt, MILEVSKO, 3 400 000 Kč, 78,00 m2 cca 43590 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

21.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

K prodeji nabízíme prostorný byt 3+1 k rekonstrukci, s lodžií a vlastním sklepem o celkové velikosti cca 78 m². Hlavní benefity: - skvělá lokalita pro rodiny - velké úložné prostory - ložnice orientované do klidné zeleně - dům po revitalizaci 2022 - zateplení, balkony, okna Dispozice....

  • Hledání podobný byty MILEVSKO:
  • prodej 3+1 byty MILEVSKO
 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 3 800 000 Kč na 3 690 000 Kč byla provedena 11.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, MILEVSKO, 3 690 000 Kč, 58,00 m2 cca 63620 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
13.12.2025 - 3.800.000 Kč
11.03.2026 - 3.690.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

13.12.2025.,

www.vitio.cz

Tento krásný byt 2+1 se nachází v Milevsku. Je v osobním vlastnictví a má podlahovou plochu 58m2.K bytu náleží sklep. Je umístěn v 1. NP ze 4 zděného bytového domu. Nachází se v perfektní lokalitě ulice Petra Bezruče a veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Bytový....

  • Hledání podobný byty MILEVSKO:
  • prodej 2+1 byty MILEVSKO
 
 
 
  Byt, MILEVSKO, 2 860 000 Kč, 61,00 m2 cca 46890 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.vitio.cz

Prodej bytu v Milevsku v ul. B. Němcové. Byt se nachází v panelovém domě, je umístěn ve 4.patře s výtahem a dispoziční řešení bytu je 2+1 s balkonem, komorou v bytě o výměře 61 m2. Byt je v původním stavu, určen k rekonstrukci. PENB nebyl zatím dodán, uvádíme třídu G. Prodej bytu....

 
 
 
  Byt, MILEVSKO, 3 290 000 Kč, 63,00 m2 cca 52220 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

13.12.2025.,

www.vitio.cz

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt 3+1 o užitné ploše 63 m² v klidné části Milevska, v ulici B. Němcové. Byt se nachází v 8. patře panelového domu, který prošel kompletním zateplením a je vybaven novými plastovými okny i moderním výtahem. Výhodou je vyzděné jádro,....

 
 
 
  Byt, MILEVSKO, 4 190 000 Kč, 79,00 m2 cca 53040 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

03.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

Prodej družstevního bytu 3+kk (aktuálně řešen jako 4+kk) se zahradou 1 193 m², lodžií, garáží a dílnou – 10 minut od Milevsko Nabízíme k prodeji družstevní byt o dispozici 3+kk a výměře 79,6 m², který je díky rozdělení jednoho pokoje aktuálně využíván jako 4+kk. Největší předností....

 
 
 
 
-6%

Změna ceny z 3 470 000 Kč na 3 270 000 Kč byla provedena 27.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, MILEVSKO, 3 270 000 Kč, 79,00 m2 cca 41390 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
07.02.2026 - 3.470.000 Kč
27.04.2026 - 3.270.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

07.02.2026.,

www.reality.sousede.cz

V zastoupení majitele Vám exklusivně nabízíme byt 3+1 s balkonem a garáží v Milevsku. Byt o výměře 79 m2 se nachází v prvním patře dvoupodlažního bytového domu v ulici 5. května. Byt má ideální dispozici, kdy srdcem bytu je velký obývací pokoj s balkonem a vstupem do kuchyně. Odstraněním....

 
 
 
  Byt, MILEVSKO, 3 199 000 Kč, 48,00 m2 cca 66650 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.03.2026.,

www.reality.sousede.cz

Byt, který si můžete vytvořit přesně podle sebe – v klidné části Milevska. Hledáte místo, které má potenciál stát se skutečným domovem? Nebo chytrou investici do budoucna? Tento zděný byt o dispozici 2+1 a celkové ploše 53 m² v klidné části Milevska nabízí obojí. Byt se nachází ve....

 
 
 
  Byt, MILEVSKO, 2 757 300 Kč, 55,00 m2 cca 50130 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

03.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

Nabízíme k prodeji zděný byt o dispozici 1+1 v Milevsku, situovaný v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti. Byt o podlahové ploše 55 m² se nachází v domě bez výtahu. Je v udržovaném stavu, připravený k okamžitému. Dispozice nabízí praktické a komfortní....

  • Hledání podobný byty MILEVSKO:
  • 1+1 byty MILEVSKO
 
 
 
  Byt, MILEVSKO, 3 150 000 Kč, 62,00 m2 cca 50810 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.vitio.cz

Prodej bytu v panelovém domě. Byt je umístěn v 5. patře, dispozičně řešen jako 2+1 s balkonem, komorou v bytě a sklepem o celkové výměře 62 m2. Byt cca před 7 lety prošel kompletní rekonstrukcí. Jsou zde plastová okna, podlahovou krytinu tvojí dlažba a plovoucí podlaha, výměna dveří,....

 
 
 
  Byt, MILEVSKO, 3 470 000 Kč, 79,00 m2 cca 43920 Kč/m2

 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 3 200 000 Kč na 3 100 000 Kč byla provedena 11.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, MILEVSKO, 3 100 000 Kč, 73,00 m2 cca 42470 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
11.05.2025 - 3.490.000 Kč
15.06.2025 - 3.300.000 Kč
28.06.2025 - 3.250.000 Kč
09.08.2025 - 3.200.000 Kč
11.03.2026 - 3.100.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

11.05.2025.,

www.vitio.cz

Nabízíme k prodeji prostorný byt v osobním vlastnictví, situovaný v klidné části Milevska, na ulici Libušina. Tento byt s dispozicí 3 + 1 se nachází ve 3. patře třípodlažního cihlového domu, což zajišťuje klidný a bezpečný domov pro rodiny s dětmi. Celková plocha bytu činí 87 m²,....

 
 
 
  Byt, MILEVSKO, 3 149 999 Kč, 59,00 m2 cca 53390 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.04.2026.,

www.realitymat.cz

Blanka Karasová Milevsko.

 
 
 
 
-6%

Změna ceny z 3 470 000 Kč na 3 270 000 Kč byla provedena 23.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, MILEVSKO, 3 270 000 Kč, 79,00 m2 cca 41390 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
07.02.2026 - 3.470.000 Kč
23.04.2026 - 3.270.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

07.02.2026.,

www.realitymat.cz

Jana Kučerová 5. května, Milevsko.

 
 
 
  Byt, MILEVSKO, 4 190 000 Kč, 79,00 m2 cca 53040 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.04.2026.,

www.realitymat.cz

Michaela Waloszková Milevsko, Velká.

 
 
 
  Byt, MILEVSKO, 3 400 000 Kč, 78,00 m2 cca 43590 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.04.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Michal Rydlo J. A. Komenského, Milevsko.

 
 
 

Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz
Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr

Zobrazené nemovitosti 1-16 (od dohromady 16)

<< <1> >>

MyGoHome - Hledej a ulož nemovitosti

Klikněte pro MyGoHome možnosti! Zavři

MyGoHome - nemáte povoleny Cookies

Zona Hyperinzerce.cz

Vybraný projekt

VILA SE ŠESTI LUXUSNÍMI APARTMÁNY

Vila se nachází pouhých 45 metrů od jižní pláže na ostrově Vir.