• GoHome Professional
byty Prštné ZLÍN na prodej - hledej na GoHome
  • byty Prštné ZLÍN na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - byty Prštné ZLÍN

  • Pro dotaz "byty prštné zlín" vyhledáno 7 nemovitostí - průměrná cena 84 045 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 59 m2
    • 74 m2
    • 74 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 74 m2
    • 88 m2
  •  Podle ceny
    • 4970000
    • 6210000 (průměrná cena)
    • 7460000
    • 84000 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Byt, ZLÍN, Prštné, 5 090 000 Kč, 68,00 m2 cca 74850 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

08.05.2026.,

www.zvonek.cz

Nabízíme k prodeji světlý byt o dispozici 3+1 a celkové ploše 68 m² s balkonem, který se nachází v 10. nadzemním podlaží revitalizovaného panelového domu v klidné části Zlín – Prštné. Byt je v původním, ale velmi udržovaném stavu, což nabízí ideální příležitost přizpůsobit si bydlení....

  • Hledání podobný byty Prštné ZLÍN:
  • 3+1 byty ZLÍN
 
 
 
  Byt, ZLÍN, Prštné, 4 590 000 Kč, 48,00 m2 cca 95630 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

16.04.2026.,

www.realitypro.eu

Nabízíme k prodeji prostorný byt 1+1 o celkové výměře 48 m², který se nachází ve 3. patře revitalizovaného panelového domu v městské části Zlín - Prštné na ulici L.Váchy. Dispozice bytu je velmi praktická – dominantou je velkorysá kuchyň s dostatkem prostoru pro větší kuchyňskou linku,....

  • Hledání podobný byty Prštné ZLÍN:
  • 1+1 byty ZLÍN
 
 
 
  Byt, ZLÍN, Prštné, 9 150 000 Kč, 108,00 m2 cca 84720 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Objevte ideální kombinaci komfortu, elegance a klidného bydlení v žádané části Zlína – Prštné. Představujeme vám poslední dostupný byt v moderním projektu novostavby na ulici Elektrická. Z původních tří bytových jednotek jsou již dvě prodány a v nabídce tak zbývá už jen tato jediná,....

  • Hledání podobný byty Prštné ZLÍN:
  • prodej 3+kk byty ZLÍN
 
 
 
  Byt, ZLÍN, Prštné, 1 524 600 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

25.04.2026.,

www.kova.cz

Bytová jednotka č. 500/842 o velikosti 2+1 je umístěna ve 4.NP budovy a má celkovou užitnou plochu 54,0 m2, patří k ní sklepní kóje. Obvodové stěny jsou z panelů, stropy z dutinových panelů. Okna jsou plastová, dveře náplňové prosklené či plné v ocelových zárubních. Vnitřní omítky....

  • Hledání podobný byty Prštné ZLÍN:
  • 2+1 byty ZLÍN
 
 
 
  Byt, ZLÍN, Prštné, 9 150 000 Kč, 108,00 m2 cca 84720 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

24.12.2025.,

www.realitymat.cz

Jiří Gavenda Elektrická, Zlín, Prštné.

 
 
 
  Byt, ZLÍN, Prštné, 4 590 000 Kč, 48,00 m2 cca 95630 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Marek Šabatka L. Váchy, Zlín, Prštné.

 
 
 
 
-4%

Změna ceny z 5 290 000 Kč na 5 090 000 Kč byla provedena 06.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, ZLÍN, Prštné, 5 090 000 Kč, 68,00 m2 cca 74850 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
02.05.2026 - 5.290.000 Kč
06.05.2026 - 5.090.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

02.05.2026.,

www.realitymat.cz

Marta Marková Svat. Čecha, Zlín, Prštné.

 
 
 

Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz
Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr

Zobrazené nemovitosti 1-7 (od dohromady 7)

<< <1> >>

MyGoHome - Hledej a ulož nemovitosti

Klikněte pro MyGoHome možnosti! Zavři

MyGoHome - nemáte povoleny Cookies

Zona Hyperinzerce.cz