• GoHome Professional
byty Salaš ZLÍN na prodej - hledej na GoHome
  • byty Salaš ZLÍN na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - byty Salaš ZLÍN

  • Pro dotaz "byty salaš zlín" vyhledáno 239 nemovitostí - průměrná cena 92 059 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 61 m2
    • 76 m2
    • 76 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 76 m2
    • 91 m2
  •  Podle ceny
    • 5620000
    • 7030000 (průměrná cena)
    • 8430000
    • 92000 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

 
-2%

Změna ceny z 5 050 000 Kč na 4 950 000 Kč byla provedena 10.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, ZLÍN, 4 950 000 Kč, 55,00 m2 cca 90000 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
21.09.2025 - 5.190.000 Kč
13.12.2025 - 5.050.000 Kč
10.03.2026 - 4.950.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

21.09.2025.,

www.vitio.cz

Hledáte byt, do kterého se stačí jen nastěhovat? Nabízíme k prodeji krásný a světlý byt 2+1 o výměře cca 55 m², který prošel kompletní a velmi povedenou rekonstrukcí. Najdete ho v klidné části Zlína na ulici Dukelská, ve 3. patře cihlového domu bez výtahu. Plně vybavený byt je ideální....

  • Hledání podobný byty Salaš ZLÍN:
  • 2+1 byty ZLÍN
 
 
 
  Byt, ZLÍN, 5 249 000 Kč, 74,00 m2 cca 70930 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízím k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 a celkové podlahové ploše 74 m², který se nachází ve 4. podlaží bytového domu bez výtahu na vyhledávané adrese Zlín – Padělky II. Byt je v původním stavu se zděným bytovým jádrem, což nabízí ideální příležitost k rekonstrukci....

  • Hledání podobný byty Salaš ZLÍN:
  • 3+1 byty ZLÍN
 
 
 
  Byt, ZLÍN, 5 900 000 Kč, 62,00 m2 cca 95160 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízíme k prodeji byt 3+1 o celkové výměře 69 m², který se nachází v 7. nadzemním patře bytového domu ve vyhledávané lokalitě Jižní Svahy, ulice Česká. Byt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2011, včetně výměny oken, nové elektroinstalace v mědi a rozvodů vody. Velkou výhodou je....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 7 388 695 Kč, 70,00 m2 cca 105550 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Hledáte nadstandardní bydlení v centru Zlína a nechcete ztrácet čas složitým dojížděním? Pak máme nabídku šitou na míru, možná právě Vám. Nabízíme Vám exkluzivní byt o dispozici 3+kk a celkové ploše 70 m², který se nachází prakticky v centru Zlína. Byt je situován ve 2. nadzemním....

  • Hledání podobný byty Salaš ZLÍN:
  • prodej 3+kk byty ZLÍN
 
 
 
  Byt, ZLÍN, 5 300 000 Kč, 70,00 m2 cca 75710 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

EXPLICIT REALITY a Mgr. Alice Nováková Vám nabízí útulný a prosvětlený byt 3+1 o celkové výměře cca 70 m², který se nachází v 5. NP panelového domu po rekonstrukci, v oblíbené a klidné lokalitě Na Honech II ve Zlíně. Bytová jednotka se nachází v domě, který prošel celkovou revitalizací....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 7 290 000 Kč, 76,00 m2 cca 95920 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízíme k prodeji byt 4+kk o výměře 76 m² po nově provedené kompletní rekonstrukci. Byt se nachází na adrese Kúty, Zlín, v 7. patře domu s výtahem. Vše připraveno k okamžitému nastěhování. HLAVNÍ PŘEDNOSTI BYTU • Kompletní, nákladná a moderní rekonstrukce - Kompletně nová elektroinstalace,....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 4 950 000 Kč, 73,00 m2 cca 67810 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

Nabízím k prodeji byt 3+1. Nabídka je určena PRO PŘÍMÉ ZÁJEMCE O KOUPI, NE PRO REALITNÍ KANCELÁŘE. Byt 3+1 se nachází ve Zlíně na Jižních Svazích, v ulici Slezská, v bytovém domě z roku 1983. Je umístěn v 6.NP (dům má celkem 8 NP), a má výměru 72,5 m2. K bytu přísluší lodžie a sklepní....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, Mladcová, 5 490 000 Kč, 57,00 m2 cca 96320 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

08.11.2025.,

www.realbonus.cz

Prodej bytu 1N1, 1+kk 56 m2, balkon, sklep, Zlín, Mladcová V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme ke koupi byt o dispozici 1+kk (46,82 m2) s balkonem (7,79 m2) a sklepem (1,89 m2) v 1.NP komorního developerského projektu "Byty na Mladcové". Tento bytový dům s výtahem je situovaný v....

  • Hledání podobný byty Salaš ZLÍN:
  • prodej 1+kk byty ZLÍN
 
 
 
  Byt, ZLÍN, 2 990 000 Kč, 30,00 m2 cca 99670 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízíme k prodeji udržovaný byt 1+1 v původním stavu nacházející se ve 3. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem v klidné části Zlína – Malenovicích. Byt je orientován na východ, což zajišťuje příjemné ranní světlo. Dispozičně nabízí samostatný pokoj, kuchyni, koupelnu s vanou....

  • Hledání podobný byty Salaš ZLÍN:
  • 1+1 byty ZLÍN
 
 
 
  Byt, ZLÍN, Prštné, 1 524 600 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

25.04.2026.,

www.kova.cz

Bytová jednotka č. 500/842 o velikosti 2+1 je umístěna ve 4.NP budovy a má celkovou užitnou plochu 54,0 m2, patří k ní sklepní kóje. Obvodové stěny jsou z panelů, stropy z dutinových panelů. Okna jsou plastová, dveře náplňové prosklené či plné v ocelových zárubních. Vnitřní omítky....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 12 500 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

10.04.2026.,

www.hrk.cz

PRODEJ | Luxusní byt 3+kk s terasou, garážovým stáním a dílnou Rezidence Boněcký rybník – Rezidence B, kolaudace 2022** Nabízím ke koupi mimořádně reprezentativní byt 3+kk o celkové ploše 110 m² s prostornou terasou, garážovým stáním a navazující uzamykatelnou kójí, situovaný v jedné....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, Příluky, 5 990 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

27.03.2026.,

www.realgreen.cz

Realitka Green® vám exkluzivně nabízí ke koupi výjimečný byt s terasou v jedné z nejžádanějších lokalit Zlína – na ulici Dřevnická, přímo u cyklostezky a v blízkosti přírody. Tento moderní byt o celkové ploše 78 m² (byt 58 m², terasa 20 m² + sklep 5 m²) se nachází v 6. – posledním....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 3 100 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

18.09.2025.,

www.hyperreality.cz

Zpeněžení nemovitosti v rámci insolvenčního řízení nejvyšší nabídce. Jedná se o klasický „Baťovský půldomek“ ve vyhledávané lokalitě Zlín – Letná. Objekt postaven ve 30.letech minulého století jako levá část druhého půldomku ve stávající sídlištní zástavbě. Typový, částečně podsklepený....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, Na vyžádání, 94,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.05.2026.,

www.realitypro.eu

Nabízíme Vám k prodeji nadstandardní a prostorově mimořádný byt 3+kk s velkou terasou a vlastním balkonem, který se nachází v jedné z nejprestižnějších zlínských lokalit na ulici Voženílkova. Bytový dům je umístěn v bezprostřední blízkosti Centrálního parku, který patří mezi nejžádanější....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, Na vyžádání, 69,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

12.05.2026.,

www.reality.cz

Jedná se o bytovou jednotku 3+1 v 1. a 2.NP. Byt je o velikosti 3+1. Dispozice: 1.NP – vstupní veranda se schodištěm; 2.NP: kuchyně, 3 pokoje, chodba, WC, koupelna, terasa. Podlahy v obytných místnostech jsou plovoucí, v ostatních místech jsou keramické dlažby, okna jsou plastová.....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 4 790 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

02.02.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji novostavbu bytu 1kk, o rozloze 32m2, ve druhém patře domu. Jedná se o prosluněný byt s orientací J/Z strany. Elegantně sladěný .Kompletně vybaven kuchyňskou linkou, vyrobenou na míru od Machálek interiér /vestavěné spotřebiče - lednice, myčka, trouba, varná deska....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 6 150 000 Kč, 81,00 m2 cca 75930 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.realitymat.cz

Veronika Vohníková Slovenská, Zlín.

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 4 650 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

22.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 3+1 ve vyhledávané lokalitě Zlína Na Honech III. Byt se nachází v 8. nadzemním podlaží revitalizovaného domu a nabízí příjemné bydlení s krásným výhledem do okolí. Nemovitost je v udržovaném, původním stavu, což dává novému majiteli ideální....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 8 977 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

16.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Hledáte prostor rodinného domu, ale preferujete pohodlí bytu? Nabízím k prodeji unikátní nemovitost o dispozici 4+1, která zabírá celé přízemí rodinného domu v prestižní lokalitě Zlín Vršava. Zapomeňte na anonymní bytovky; tady sdílíte adresu jen se dvěma sousedy v podkroví. Prostor,....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 4 450 000 Kč, 61,00 m2 cca 72950 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.02.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. arch. Jiří Jašek Věžové domy, Zlín.

 
 
 
 
-17%

Změna ceny z 6 600 000 Kč na 5 500 000 Kč byla provedena 25.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, ZLÍN, 5 500 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
11.04.2026 - 6.650.000 Kč
22.04.2026 - 6.600.000 Kč
25.04.2026 - 5.500.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

11.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Společnost EURO REALITY ZLÍN vám exkluzivně nabízí ke koupi byt o dispozici 3+1 nacházející se ve vyhledávané a mimořádně klidné lokalitě Zlína - Filmové ateliéry. Byt je situován ve 4. patře (posledním patře) bytového domu bez výtahu, což zajišťuje maximální soukromí a ničím nerušené....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 4 490 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

24.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji moderní byt o dispozici 2+1 a výměře 50 m s balkonem (3m2), který se nachází ve 3. patře bytového domu bez výtahu v klidné a vyhledávané lokalitě Zlín Malenovice. Byt zaujme především praktickým dispozičním řešením s vybavením. Kuchyň je moderně zařízená a vybavená....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, Na vyžádání, 81,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Realitka Green® vám zprostředkuje prodej bytu 3+1 s lodžií a sklepní kójí ve vyhledávané a klidné lokalitě města Zlín, na ulici Slovenská. ‌ Byt o celkové ploše 81 m² (včetně lodžie 5 m² a sklepní kóje 3 m²) se nachází ve 5. podlaží revitalizovaného bytového domu s výtahem a pyšní....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 14 500 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

17.02.2024.,

www.domybytypozemky.cz

K prodeji se nabízí nový byt 3+KK v ulici Sadová v centru Zlína. Byt se nachází v posledním 5. a 6. NP Rezidence Sadová, s výhledem do vnitřních zahrad, se západní orientací. Byt je krásně osluněn. Výměra byt ve dvou úrovních je 122,28 m2. Ve spodním patře je denní část s kuchyní,....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 5 199 000 Kč, 74,00 m2 cca 70260 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Kryštof Krajča Padělky II, Zlín.

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 2 500 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

09.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Prodám byt v osobním vlastnictví v obci Zlín, ul. třída Tomáše Bati, který se nachází v 6. NP bytového domu panelového konstrukce. Dispoziční řešení je 2+1 (kuchyň 11,4 m2, pokoj 23,4 m2, pokoj 14,35 m2, spíž 0,56 m2, předsíň 5,96 m2, koupelna + WC 3,51 m2, spíž 0,85 m2, sklep 3,10....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 4 199 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Exkluzivní prodej nově zrekonstruovaného bytu 1+1 ve Zlíně, ulice Javorová. Byt se nachází v klidné a pěkné lokalitě na Jižních Svazích, naproti univerzity UTB. Jedná se o metrově velký byt 1+1, prostorná vstupní chodba, koupelna se sprchovým koutem, wc, prostorná kuchyně včetně spotřebičů....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 3 200 000 Kč, 64,00 m2 cca 50000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Vrbíková Marcela Mostní, Zlín.

 
 
 
  Byt, ZLÍN, Štípa, 9 178 580 Kč, 90,00 m2 cca 101980 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.04.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Lukáš Hrančík Zimní, Zlín, Štípa.

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 4 490 000 Kč, 36,00 m2 cca 124720 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.02.2026.,

www.realitymat.cz

Petr Sedlařík U Trojáku, Zlín.

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 5 135 200 Kč, 65,00 m2 cca 79000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.04.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Klára Křížová Lorencova, Zlín.

 
 
 
 
-2%

Změna ceny z 5 900 000 Kč na 5 790 000 Kč byla provedena 07.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, ZLÍN, 5 790 000 Kč, 62,00 m2 cca 93390 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
21.02.2026 - 5.900.000 Kč
07.03.2026 - 5.790.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

17.01.2026.,

www.realitymat.cz

Bc. Marian Ryška MBA Česká, Zlín.

 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 3 790 000 Kč na 3 690 000 Kč byla provedena 04.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, ZLÍN, 3 690 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
10.02.2026 - 3.890.000 Kč
21.03.2026 - 3.799.000 Kč
25.03.2026 - 3.790.000 Kč
04.04.2026 - 3.690.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

10.02.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Exkluzivní prodej bytu 2+1 ve Zlíně, ulice Česká. Dispozice: vstupní chodba s vestavnou skříní. koupelna se sprchovým koutem a wc, prostorný obývací pokoj, kuchyně a ložnice. Byt je již prázdný a připravený k případné rekonstrukci dle svých představ. Dům je po kompletní revitalizaci.....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 4 290 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

23.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 nacházející se v ulici Okružní ve Zlíně. Byt se skládá ze dvou samostatných pokojů a oddělené kuchyně, což nabízí praktické dispoziční řešení s dostatkem soukromí. Součástí je koupelna společná s toaletou. Nemovitost je vhodná jak pro vlastní....

 
 
 
 
-6%

Změna ceny z 2 350 000 Kč na 2 200 000 Kč byla provedena 28.02.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, ZLÍN, 2 200 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
09.07.2025 - 2.899.000 Kč
19.07.2025 - 2.850.000 Kč
24.09.2025 - 2.800.000 Kč
01.10.2025 - 2.750.000 Kč
08.10.2025 - 2.700.000 Kč
15.11.2025 - 2.500.000 Kč
10.01.2026 - 2.350.000 Kč
28.02.2026 - 2.200.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

09.07.2025.,

www.domybytypozemky.cz

Exklusivní prodej - ve výhradním zastoupení majitele nabízíme na prodej cihlový byt v osobním vlastnictví 1+kk, Zlín Lorencova (vedle ulice Kvítková) - centrum města. Velmi dobrá investice - Byt se zavedeným platícím nájemníkem - vhodné k investici na pronájmy i na bydlení. Byt je....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, Na vyžádání, 83,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.08.2025.,

www.vitio.cz

Chcete bydlet na klidném a přírodou obklopeném místě s nádherným výhledem do krajiny? Explicit reality & Dagmar Machová má pro Vás připravený luxusní byt v novostavbě rezidenčního bydlení v obci Březnice u Zlína. Místo výstavby těchto nadstandartních bytů se nachází v nádherné přírodou....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 4 500 000 Kč, 72,00 m2 cca 62500 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

21.02.2026.,

www.realitymat.cz

Tomáš Surovec Přílucká, Zlín.

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 16 950 000 Kč, 198,00 m2 cca 85610 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.05.2026.,

www.realitymat.cz

Filip Zvonek Nad Stráněmi, Zlín.

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 3 897 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

03.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Byt o dispozici 2+1 a výměře 53 m + kočárkárna + sušárna + sklep 2.25m2 v klidné části Zlína 4 Malenovice, ulice Tyršova 772 Byt je v udržovaném stavu a nabízí ideální příležitost přizpůsobit si jej přesně podle vlastních představ a potřeb. Díky tomu si můžete vytvořit domov, který....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, Příluky, Na vyžádání, 82,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

12.05.2026.,

www.bydlisnami.cz

Nabídka prodeje moderního bytu 3+kk, o podlahové ploše 72 m2, se dvěmi lodžiemi ( 8 m2), velkým sklepem ( 10m2) a překrásným výhledem na východní část Zlína směrem k Vizovickým vrchům, v cihlovém bytovém domě na ulici Přílucká ve Zlíně, v oblíbené a klidné lokalitě. Byt je situován....

 
 
 
  Byt, ZLÍN, 9 100 000 Kč, 56,00 m2 cca 162500 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.05.2026.,

www.realitymat.cz

Pavla Rathúská Smetanova, Zlín.

 
 
 
  Byt, ZLÍN, Štípa, 8 926 040 Kč, 90,00 m2 cca 99180 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.04.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Lukáš Hrančík Zimní, Zlín, Štípa.

 
 
 

Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr
Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz

Zobrazené nemovitosti 127-168 (od dohromady 239)

<< <1 2 3 4 5 6> >>

MyGoHome - Hledej a ulož nemovitosti

Klikněte pro MyGoHome možnosti! Zavři

MyGoHome - nemáte povoleny Cookies

Zona Hyperinzerce.cz

Vybraný projekt

VILA SE ŠESTI LUXUSNÍMI APARTMÁNY

Vila se nachází pouhých 45 metrů od jižní pláže na ostrově Vir.