Široká nabídka hypoték s bonusem pro Vás ZDARMA.
Pro dotaz "byty salaš zlín" vyhledáno 239 nemovitostí - průměrná cena 92 059 Kč/m2
Filtr pro vyhledávání
Změna ceny z 5 050 000 Kč na 4 950 000 Kč
byla provedena 10.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl
pokles ceny
Trend ceny nemovitostí:
21.09.2025 - 5.190.000 Kč
13.12.2025 - 5.050.000 Kč
10.03.2026 - 4.950.000 Kč
21.09.2025.,
www.vitio.cz
Hledáte byt, do kterého se stačí jen nastěhovat? Nabízíme k prodeji krásný a světlý byt 2+1 o výměře cca 55 m², který prošel kompletní a velmi povedenou rekonstrukcí. Najdete ho v klidné části Zlína na ulici Dukelská, ve 3. patře cihlového domu bez výtahu. Plně vybavený byt je ideální....
10.03.2026.,
www.vitio.cz
Nabízím k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 a celkové podlahové ploše 74 m², který se nachází ve 4. podlaží bytového domu bez výtahu na vyhledávané adrese Zlín – Padělky II. Byt je v původním stavu se zděným bytovým jádrem, což nabízí ideální příležitost k rekonstrukci....
10.03.2026.,
www.vitio.cz
Nabízíme k prodeji byt 3+1 o celkové výměře 69 m², který se nachází v 7. nadzemním patře bytového domu ve vyhledávané lokalitě Jižní Svahy, ulice Česká. Byt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2011, včetně výměny oken, nové elektroinstalace v mědi a rozvodů vody. Velkou výhodou je....
10.03.2026.,
www.vitio.cz
Hledáte nadstandardní bydlení v centru Zlína a nechcete ztrácet čas složitým dojížděním? Pak máme nabídku šitou na míru, možná právě Vám. Nabízíme Vám exkluzivní byt o dispozici 3+kk a celkové ploše 70 m², který se nachází prakticky v centru Zlína. Byt je situován ve 2. nadzemním....
10.03.2026.,
www.vitio.cz
EXPLICIT REALITY a Mgr. Alice Nováková Vám nabízí útulný a prosvětlený byt 3+1 o celkové výměře cca 70 m², který se nachází v 5. NP panelového domu po rekonstrukci, v oblíbené a klidné lokalitě Na Honech II ve Zlíně. Bytová jednotka se nachází v domě, který prošel celkovou revitalizací....
10.03.2026.,
www.vitio.cz
Nabízíme k prodeji byt 4+kk o výměře 76 m² po nově provedené kompletní rekonstrukci. Byt se nachází na adrese Kúty, Zlín, v 7. patře domu s výtahem. Vše připraveno k okamžitému nastěhování. HLAVNÍ PŘEDNOSTI BYTU • Kompletní, nákladná a moderní rekonstrukce - Kompletně nová elektroinstalace,....