• GoHome Professional
byty Třebovice OSTRAVA na prodej - hledej na GoHome
  • byty Třebovice OSTRAVA na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - byty Třebovice OSTRAVA

  • Pro dotaz "byty třebovice ostrava" vyhledáno 1 866 nemovitostí - průměrná cena 74 919 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 53 m2
    • 66 m2
    • 66 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 66 m2
    • 80 m2
  •  Podle ceny
    • 4010000
    • 5010000 (průměrná cena)
    • 6010000
    • 74900 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Byt, OSTRAVA, 3 950 000 Kč, 65,00 m2 cca 60770 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Připravili jsme pro Vás nabídku bytu 2+1 ul. Španielova v Ostravě -Porubě. Základní údaje před prohlídkou: byt je umístěn v čtvrtém patře z pěti pater cihlového domu podlahová plocha bytu je 65 m2 . a sklepní kóje okna jsou orientována na jih byt prošel částečnou rekonstrukcí (koupelna....

  • Hledání podobný byty Třebovice OSTRAVA:
  • 2+1 byty OSTRAVA na prodej
 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 5 631 000 Kč, 66,00 m2 cca 85320 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

13.12.2025.,

www.vitio.cz

Poslední dvě nové bytové jednotky NA PRODEJ v developerském projektu Rezidence Preslova, který se nachází v centru Ostravy u parku Komenského sady. Zažijte prostor, komfort a bezpečí. Hlavní výhody projektu: - máme zkolaudováno = nastěhování ihned - dřevěná okna s trojskly a venkovními....

  • Hledání podobný byty Třebovice OSTRAVA:
  • prodej 2+kk byty OSTRAVA
 
 
 
 
-4%

Změna ceny z 3 650 000 Kč na 3 500 000 Kč byla provedena 14.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, OSTRAVA, Mariánské Hory, 3 500 000 Kč, 62,00 m2 cca 56450 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
03.03.2026 - 3.650.000 Kč
14.04.2026 - 3.500.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

24.02.2026.,

www.bydlisnami.cz

Nabízíme k prodeji byt 2+1 o výměře 62 m² v osobním vlastnictví, situovaný ve 3. patře pětipodlažního cihlového domu na ulici Korunní v Ostravě Mariánských Horách. Dům má pouze 9 bytových jednotek, což zajišťuje klidné a komorní bydlení. Byt je v původním stavu a určený ke kompletní....

  • Hledání podobný byty Třebovice OSTRAVA:
  • byty Mariánské Hory OSTRAVA
 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 4 300 000 Kč, 62,00 m2 cca 69360 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.11.2025.,

www.realitymat.cz

Odesláním formuláře dostanete nezávaznou kalkulaci hypotéky. Na Jánské, Slezská Ostrava.

 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 5 790 000 Kč na 5 640 000 Kč byla provedena 30.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, OSTRAVA, Moravská ostrava a přívoz, 5 640 000 Kč, 79,00 m2 cca 71390 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
12.03.2026 - 5.790.000 Kč
30.04.2026 - 5.640.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

12.03.2026.,

www.realitypro.eu

Prostorný byt s potenciálem 3+kk (80,6 m²) v centru Ostravy – prostor pro nový začátek Nabízíme k prodeji velkorysý byt o celkové ploše 80,6 m² (včetně sklepa 4,2 m²), situovaný v 5. nadzemním podlaží domu s výtahem na ulici 30. dubna v samotném centru Ostravy. Byt je aktuálně dispozičně....

  • Hledání podobný byty Třebovice OSTRAVA:
  • 3+kk byty OSTRAVA
 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 2 800 000 Kč, 43,00 m2 cca 65120 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

03.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

Prodej bytu 2+1, 45 m2, ul. Rezkova, Ostrava – klidná lokalita, ideální startovní bydleníNabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1 a celkové výměře 45 m2, situovanou v 8. nadzemním podlaží revitalizovaného bytového domu na ulici Rezkova v Ostravě.Byt je v původním stavu,....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 4 250 000 Kč, 64,00 m2 cca 66410 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

Hledáte bydlení, kde budete mít Ostravu jako na dlani? Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o rozloze 64 m and sup2;, situovaný v 16. patře ze sedmnácti revitalizovaného domu přímo na Náměstí Ostrava-Jih, což je ideální lokalita pro ty, kteří hledají kulturní akce a trhy.....

 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 5 285 000 Kč na 5 135 000 Kč byla provedena 26.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, OSTRAVA, Zábřeh, 5 135 000 Kč, 72,00 m2 cca 71320 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
05.02.2026 - 5.385.000 Kč
26.02.2026 - 5.285.000 Kč
26.03.2026 - 5.135.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

05.02.2026.,

www.realitypro.eu

Nabízíme k prodeji prostorný byt 4+kk o užitné ploše 72 m², nacházející se v klidné části obce Ostrava - Zábřeh. Byt je situován v 1. nadzemním podlaží panelového domu s celkem 4 nadzemními podlažími a 1 podzemním podlažím. Nemovitost je ve velmi dobrém stavu a bude po rekonstrukci,....

  • Hledání podobný byty Třebovice OSTRAVA:
  • 4+kk byty OSTRAVA na prodej
 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 5 161 360 Kč, 43,00 m2 cca 120030 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

17.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji byt 2+kk v Rezidenci Stodolní. Byt 4.A.4 o velikosti 44,76 m2 se nachází ve 4. nadzemním podlaží a nabízí západní prosluněnou dispozici s výhledem na přilehlý park. Díky rekuperaci vzduchu a dobře izolovaným oknům bude poskytovat maximálně možný klidný zážitek z....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 8 550 000 Kč, 96,00 m2 cca 89060 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

27.04.2026.,

www.reality.sousede.cz

POSLEDNÍ BYT v komorním developerském projektu v centru Moravské OstravyNabízím k prodeji poslední dostupnou jednotku 3+kk o velikosti 95,5 m2 s lodžií 6,5 m2, nacházející se ve 3. patře cihlového domu na prestižní adrese ul. Českobratrská.Dům ve fázi finálního zhodnoceníNemovitost....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Poruba, 3 790 000 Kč, 57,00 m2 cca 66490 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

24.03.2026.,

www.bydlisnami.cz

Nabízíme k prodeji krásný byt o dispozici 2+1 a celkové výměře 57 m², situovaný ve velmi žádané lokalitě Ostrava – Poruba na ulici Opavská. Byt se nachází v 5. nadzemním podlaží z celkových 6 revitalizovaného panelového domu s bezbariérovým přístupem. Je slunný, světlý a nabízí příjemné....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 6 017 070 Kč, 51,00 m2 cca 117980 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

17.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji byt 2+kk v Rezidenci Stodolní. Byt 4.D.6 o velikosti 52,89 m2 se nachází ve 4. nadzemním podlaží a nabízí východní orientaci. Velkou výhodou bytu je velikost ložnice, která může obsahovat šatnu. Dispozice zahrnuje také prostorný obývací pokoj s kuchyní, velkorysou....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 3 990 000 Kč, 162,00 m2 cca 24630 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

31.03.2026.,

www.bydlisnami.cz

Nabízíme k prodeji výjimečný a velkoryse řešený prostor o dispozici 3+kk a celkové užitné ploše 162 m², situovaný na strategické adrese ulice 28. října v Ostravě – Mariánských Horách. Tato nemovitost je ideální volbou pro ty, kteří hledají netradiční bydlení s industriálním nádechem,....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 3 480 000 Kč, 36,00 m2 cca 96670 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

08.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji světlý a velmi udržovaný byt o dispozici 1+1 a užitné ploše 36 m2, situovaný v klidné a vyhledávané části Hrabůvky. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží panelového domu s celkem 11 nadzemními a 1 podzemním podlažím. Díky své orientaci působí příjemně vzdušně a....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 3 190 000 Kč, 56,00 m2 cca 56960 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízíme k prodeji útulný a slunný družstevní byt 2+1 o velikosti 56 m²s velkou lodžii nacházející se ve 4. patře z 12. K dispozici jsou dva moderní výtahy. V žádané lokalitě Ostrava‑Zábřeh na Ulici Kosmonautů. Do bytu se vstupuje prostornou chodbou, která nabízí pohodlný přístup....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Moravská Ostrava, 3 350 000 Kč, 57,00 m2 cca 58770 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

13.12.2025.,

www.vitio.cz

Nabízíme k prodeji prostorný byt 3+1 v osobním vlastnictvím, situovaný ve druhém patře ze čtyř. Byt je v původním, avšak zachovalém stavu, ideální k rekonstrukci dle vlastních představ. Disponuje zděným jádrem. V pokojích jsou zachovány parkety, které dodávají bytu příjemnou atmosféru.....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 3 680 000 Kč, 46,00 m2 cca 80000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

05.04.2026.,

www.reality.sousede.cz

Lokalita, která mění tvář OstravyNabízím Vám ke koupi byt o dispozici 2+kk a výměře 42 m2 s lodžií, na adrese Balcarova 2241/7, Moravská Ostrava.Tato část města prochází v posledních letech zásadní proměnou. Jen v okruhu cca 500 metrů byly během posledních 5 let dokončeny nové rezidenční....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 2 890 000 Kč, 37,00 m2 cca 78110 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 1 + 1, situovaný na ulici Gen. Hrušky v části obce Mariánské Hory, v městě Ostrava, okres Ostrava-město. Tento panelový byt se nachází ve 14. patře z celkových 18 podlaží, což nabízí jedinečný výhled na okolí. Celková a užitná plocha bytu....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Poruba, 3 299 900 Kč, 54,00 m2 cca 61110 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Včera,

www.bydlisnami.cz

Hledáte byt, který si můžete upravit přesně podle sebe? Tenhle byt 2+1 v Ostravě - Porubě je ideální příležitost. Byt o výměře 54 m² se nachází v 5. NP z 8. NP a je v původním stavu, takže nabízí prostor pro kompletní rekonstrukci dle vlastních představ – ať už pro vlastní bydlení....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Mariánské Hory, 5 826 920 Kč, 71,00 m2 cca 82070 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

05.03.2026.,

www.realitypro.eu

--- Do 10.5. jsem mimo ČR, v případě zájmu prosím o vyplnění kontaktního formuláře, ozvu se Vám hned po návratu. Děkuji za pochopení --- Tři moderní domy, strategické místo mezi parkem a centrem a byty bez zbytečných kompromisů. Ideální pro pohodlné bydlení i bezpečnou investici.....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Poruba, 5 300 000 Kč, 58,00 m2 cca 91380 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Včera,

www.bydlisnami.cz

Nabízíme k prodeji moderně zrekonstruovaný byt 2+1 se zaskleným balkónem v osobním vlastnictví na ulici Karla Pokorného v Ostravě-Porubě. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží ze 4 v revitalizovaném bytovém domě. Díky orientaci a vyššímu podlaží působí byt velmi světlým a příjemným....

 
 
 

Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz
Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr

Zobrazené nemovitosti 589-609 (od dohromady 609)