• GoHome Professional
byty TACHOV pronájem - hledej na GoHome
  • byty TACHOV pronájem - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - byty TACHOV pronájem

  • Pro dotaz "byty tachov pronájem" vyhledáno 50 nemovitostí - průměrná cena 304 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 40 m2
    • 50 m2
    • 50 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 50 m2
    • 60 m2
  •  Podle ceny
    • 12100
    • 15200 (průměrná cena)
    • 18200
    • 303 (průměrná cena)
  • Obrázky

Prohledáno 279 331 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Nájem, Byt, TACHOV, 9 900 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

22.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízím k pronájmu byt o dispozici 1+1 s výměrou 44 m2 ve Fučíkově ulici v Plané. Jedná se o byt v 1. patře panelového domu bez výtahu. Byt sestává z předsíně, ze které je vstup do kuchyně, koupelny s vanou a samostatného WC a pokoje. Byt je vybavený - k dispozici lednička i pračka....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 17 500 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

07.02.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k pronájmu zcela nové byty v nově postaveném bytovém domě v Kočově, s výbornou dostupností na dálnici D5. Dům je nízkoenergetický, takže bydlení má nízké provozní náklady. Aktuálně jsou k dispozici 3 byty o dispozici 2+kk a výměře 50,29 m. Byty jsou kompletně vybavené novým....

 
 
 
 
-6%

Změna ceny z 16 900 Kč na 15 900 Kč byla provedena 29.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, TACHOV, 15 900 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
18.03.2026 - 16.900 Kč
29.04.2026 - 15.900 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

18.03.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízím k pronájmu krásný, světlý byt o dispozici 3+kk a celkové výměře 73 m2, který se nachází v 1. patře (2. nadzemní podlaží) bytového domu v klidné části Plané u Mariánských Lázní. Byt prošel rekonstrukcí a je připraven k okamžitému nastěhování. Dispozičně je byt velmi praktický....

 
 
 
Nemovitostí s obrazem pro dotaz 'byty tachov pronájem'
12 500 Kč
20 000 Kč
9 000 Kč
 
-4%

Změna ceny z 11 500 Kč na 11 000 Kč byla provedena 22.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, TACHOV, 11 000 Kč, 33,00 m2
 

Trend ceny nemovitostí:
07.11.2025 - 11.500 Kč
22.03.2026 - 11.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

07.11.2025.,

www.razka.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt 1+KK v Tachově, ul. Rokycanova. Jednotka se nachází v 1.NP bytového domu bez výtahu. Výměrová plocha bytu činí 32,87 m2. Byt tvoří vstupní chodba, koupelna s WC, místnost s kuchyňským koutem (kuchyňská linka včetně spotřebičů). Bytová jednotka....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 15 000 Kč, 54,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt 2+1 (54 m2) v Tachově, ul. Zárečná. Jednotka se nachází ve 12.NP bytového domu s výtahem. Výměrová plocha bytu činí 54 m2. Byt tvoří vstupní chodba, koupelna a WC, obývací pokoj, kuchyně a ložnice. Vytápění bytu je ústřední - dálkové. Bytová....

  • Hledání podobný byty TACHOV pronájem:
  • pronájem 2+1 byty TACHOV
 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 12 500 Kč, 27,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.03.2026.,

www.razka.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu útulný byt vhodný pro 1 osobu nebo pár o dispozici 1+KK v Tachově, ul. Boženy Němcové. Bytová jednotka se nachází ve 2. patře bytového domu bez výtahu a disponuje celkovou výměrou 27 m². Dispozičně je řešena jako vstupní chodba, koupelna s WC a....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 10 000 Kč, 81,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

08.05.2026.,

www.razka.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt 3+KK (81m2) s lodžií po rekonstrukci v obci Stráž, okr. Tachov Byt se nachází ve 1. patře rodinného domu. Byt je tvořen vstupní chodbou, kuchyní s obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, koupelnou a WC. Byt se pronajímá včetně vybavení. Vytápění....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 13 500 Kč, 41,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.04.2026.,

www.razka.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu moderní bytovou jednotku o dispozici 1+1 (41 m²) v Tachově, ul. Želivského, na sídlišti Rapotín. Byt se nachází ve 3. patře klidného bytového domu bez výtahu a prošel kompletní rekonstrukcí. Podlahová plocha činí 41 m². Dispozici tvoří vstupní....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 17 500 Kč, 50,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

12.02.2026.,

www.realitypro.eu

Nabízíme k pronájmu zcela nové byty v nově postaveném bytovém domě v Kočově, s výbornou dostupností na dálnici D5. Dům je nízkoenergetický, takže bydlení má nízké provozní náklady. Aktuálně jsou k dispozici 3 byty o dispozici 2+kk a výměře 50,29 m². Byty jsou kompletně vybavené novým....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 13 500 Kč, 79,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Dnes,

www.reality.cz

Nabízíme k pronájmu prostorný byt 3+1 v Tachově, 78,5 m², ulice Trocnovská. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, je ve velmi dobrém stavu a je připraven k nastěhování. Součástí bytu je sklepní kóje a balkon s výhledem do okolí. Byt je bez vybavení, vyjma kuchyně, proto mají fotky s....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 14 000 Kč, 43,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu kompletně vybavený byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 v Tachově, ul. Pod Svahem. Výměrová plocha bytu činí 43 m2. Jednotka se nachází v 1.patře dvoupatrového bytového domu. Byt tvoří chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna s WC....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 16 500 Kč, 94,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

21.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu prostorný, dvougenerační, slunný byt v osobním vlastnictví o velikosti 4+1 s lodžií v Tachově, ul. Žižkova. Celková plocha bytu činí 100,69 m2. Jednotka se nachází ve 4. patře bytového domu bez výtahu. Byt tvoří chodba, kuchyň, obývací pokoj, tři....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 16 000 Kč, 60,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

05.03.2026.,

www.realitypro.eu

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt 3+1 (60 m²) s lodžií v Plané, ul. Fučíkova. Byt se nachází v předposledním patře bytového domu s výtahem a prošel kompletní rekonstrukcí. Výměrová plocha bytu činí 60 m². Byt tvoří vstupní chodba, koupelna a WC, obývací pokoj, kuchyně, 2 pokoje.....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 16 500 Kč, 94,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

?Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu prostorný, dvougenerační, slunný byt v osobním vlastnictví o velikosti 4+1 s lodžií v Tachově, ul. Žižkova. ?Celková plocha bytu činí 100,69 m2. Jednotka se nachází ve 4. patře bytového domu bez výtahu. Byt tvoří chodba, kuchyň, obývací pokoj,....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 15 000 Kč, 54,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt 2+1 (54 m²) v Tachově, ul. Zárečná. Jednotka se nachází ve 12. NP bytového domu s výtahem. Výměrová plocha bytu činí 54 m². Byt tvoří vstupní chodba, koupelna a WC, obývací pokoj, kuchyně a ložnice. Vytápění bytu je ústřední - dálkové. Bytová....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 15 000 Kč, 65,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k pronájmu světlý a prostorný byt o dispozici 4+1 a užitné ploše 65 m2, který se nachází v 1. nadzemním podlaží panelového domu v klidné části obce Lesná u Tachova. Byt disponuje celkem 5 místnostmi, které poskytují dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Nemovitost prošla....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 13 000 Kč, 50,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu byt 2+kk v Tachově, ul. Husitská. Výměrová plocha bytu činí 50 m2. Byt se nachází ve 2.NP komerčního, bytového domu v centru města. Byt tvoří vstupní chodba, kuchyň s prostorným obývacím pokojem, ložnice a koupelna s WC (sprchový kout). V ceně....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 14 000 Kč, 50,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

16.04.2026.,

www.realitypro.eu

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu bytovou jednotku v rodinném domě o velikosti 2+1 v centru města Tachově, ul. Husická. Výměrová plocha bytu činí 50 m2. Byt se nachází ve 2.NP bytového domu v centru města. Byt tvoří vstupní chodba, kuchyň s prostorem na jídelní kout, dva pokoje,....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 13 500 Kč, 53,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu nově vybudovaný byt 2+kk v Tachově, ul. Husická. Výměrová plocha bytu činí 53 m2. Byt se nachází ve 2.NP komerčního bytového domu v centru města. Byt tvoří vstupní chodba, kuchyň s prostorným obývacím pokojem, ložnice, technická místnost a koupelna....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 13 500 Kč, 41,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

28.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu moderní bytovou jednotku o dispozici 1+1 (41 m) v Tachově, ul. Želivského, na sídlišti Rapotín. Byt se nachází ve 3. patře klidného bytového domu bez výtahu a prošel kompletní rekonstrukcí. Podlahová plocha činí 41 m. Dispozici tvoří vstupní chodba,....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 5 148 Kč, 39,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt o dispozici 1+1 v Tachově, ul. Hornická. Byt se nachází přímo v centru města, přesto v klidné a příjemné lokalitě s výbornou dostupností veškeré občanské vybavenosti obchody, školy, školky, lékaři i zastávky MHD jsou v docházkové vzdálenosti.....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 11 500 Kč, 33,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt 1+KK v Tachově, ul. Rokycanova. Jednotka se nachází v 1. NP bytového domu bez výtahu. Výměrová plocha bytu činí 32,87 m². Byt tvoří vstupní chodba, koupelna s WC, místnost s kuchyňským koutem (kuchyňská linka včetně spotřebičů). Bytová jednotka....

 
 
 
 
-4%

Změna ceny z 12 000 Kč na 11 500 Kč byla provedena 07.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, TACHOV, 11 500 Kč, 102,00 m2
 

Trend ceny nemovitostí:
23.04.2026 - 12.000 Kč
07.05.2026 - 11.500 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

23.04.2026.,

www.realitypro.eu

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu mezonetový byt s vlastním parkovacím stáním o dispozici 3+1 po kompletní rekonstrukci v obci Studánka, okr. Tachov. Samostatná bytová jednotka se nachází v rodinném domě, a tudíž je možné využívat i zahradu o výměře 114 m². Součástí pronájmu je....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 16 000 Kč, 60,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt 3+1 (60 m²) s lodžií v Plané, ul. Fučíkova. Jednotka se nachází v předposledním patře bytového domu s výtahem. Výměrová plocha bytu činí 60 m². Byt tvoří vstupní chodba, koupelna a WC, obývací pokoj, kuchyně, 2 pokoje. Vytápění bytu je ústřední....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 28 000 Kč, 52,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Pronájem bytu 2+1 o výměře 52 m² v cihlovém domě v Tachově. Byt ve velmi dobrém stavu, situovaný v 1. nadzemním podlaží, s vlastním sklepem v podzemním podlaží. Dispozice: 2 pokoje a kuchyň. Ideální pro pár nebo menší rodinu. Klidné okolí a dobrá dostupnost občanské vybavenosti. Nájemné....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 11 000 Kč, 36,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.05.2026.,

www.realitypro.eu

NEPLATÍTE PROVIZI Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt o dispozici 1+1 nacházející se ve Vysočanech v Boru u Tachova. Bytová jednotka s dispozicí 1+1 se nachází ve zvýšeném přízemí bytového domu a má celkovou podlahovou plochu 36m². Byt disponuje chodbou, samostatným pokojem,....

 
 
 
 
-4%

Změna ceny z 12 000 Kč na 11 500 Kč byla provedena 01.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, TACHOV, 11 500 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
12.12.2025 - 12.000 Kč
01.05.2026 - 11.500 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

12.12.2025.,

www.razka.cz

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 16 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

26.02.2026.,

www.levnebydleni.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt 3+1 (60 m2) s lodžií v Plané, ul. Fučíkova. Byt se nachází v předposledním patře bytového domu s výtahem a prošel kompletní rekonstrukcí. Výměrová plocha bytu činí 60 m2. Byt tvoří vstupní chodba, koupelna a WC, obývací pokoj, kuchyně, 2 pokoje.....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 11 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

12.03.2026.,

www.levnebydleni.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt o velikosti 1+1 v osobním vlastnictví v obci Přimda, ul. Nová. Jednotka se nachází v 1.P bytového domu bez výtahu. Výměrová plocha bytu činí 42 m2. Bytová jednotka se skládá z prostorné chodby, pokoje, kuchyně, koupelny s WC. Byt je po kompletní....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 10 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.realbonus.cz

Byt 3+KK s lodžií (81 m2) Stráž, okr. Tachov Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt 3+KK (81m2) s lodžií po rekonstrukci v obci Stráž, okr. Tachov Byt se nachází ve 1. patře rodinného domu. Byt je tvořen vstupní chodbou, kuchyní s obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, koupelnou a WC.....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 10 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

07.05.2026.,

www.levnebydleni.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt 3+KK (81m2) s lodžií po rekonstrukci v obci Stráž, okr. TachovByt se nachází ve 1. patře rodinného domu. Byt je tvořen vstupní chodbou, kuchyní s obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, koupelnou a WC. Byt se pronajímá včetně vybavení. Vytápění....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 13 500 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

28.04.2026.,

www.levnebydleni.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu moderní bytovou jednotku o dispozici 1+1 (41 m) v Tachově, ul. Želivského, na sídlišti Rapotín.Byt se nachází ve 3. patře klidného bytového domu bez výtahu a prošel kompletní rekonstrukcí. Podlahová plocha činí 41 m. Dispozici tvoří vstupní chodba,....

 
 
 
 
-4%

Změna ceny z 11 500 Kč na 11 000 Kč byla provedena 21.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, TACHOV, 11 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
08.11.2025 - 11.500 Kč
21.03.2026 - 11.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

08.11.2025.,

www.levnebydleni.cz

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 13 500 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

11.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k pronájmu prostorný byt 3+1 v Tachově, 78,5 m2, ulice Trocnovská. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, je ve velmi dobrém stavu a je připraven k nastěhování. Součástí bytu je sklepní kóje a balkon s výhledem do okolí. Byt je bez vybavení, vyjma kuchyně, proto mají fotky s....

 
 
 
 
-8%

Změna ceny z 13 000 Kč na 12 000 Kč byla provedena 04.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, TACHOV, 12 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
21.02.2026 - 14.000 Kč
14.03.2026 - 13.000 Kč
04.04.2026 - 12.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

21.02.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+1 s celkovou výměrou 60 m2, přistavěný k rodinnému domu v obci Bernartice. V přízemí je kuchyně s kuchyňskou linkou se spotřebiči (digestoř, sporák s troubou, lednice) gauč, TV a jídelním stolem se židlemi. Koupelna se sprchovým koutem, pračkou a toaletou.....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 11 000 Kč, 36,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.realitymat.cz

Martin Čipera Bor - Vysočany, okres Tachov.

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 12 500 Kč, 27,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

21.03.2026.,

www.realitymat.cz

Stanislav Frýbl Boženy Němcové, Tachov.

 
 
 
 
+36%

Změna ceny z 9 900 Kč na 13 500 Kč byla provedena 29.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl vzrostla cena

Nájem, Byt, TACHOV, 13 500 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
28.03.2026 - 12.000 Kč
15.04.2026 - 11.000 Kč
18.04.2026 - 12.000 Kč
22.04.2026 - 9.900 Kč
29.04.2026 - 13.500 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

28.03.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt 1+1 po rekonstrukci v Tachově, v ul. Želivského. Bytová jednotka se nachází v 3. NP panelového domu s výtahem. Podlahová plocha bytu činí 42 m2. Součástí pronájmu je veškeré vybavení bytu uvedeného na fotografiích. K bytu náleží sklepní kóje.....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 13 500 Kč, 41,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.04.2026.,

www.realitymat.cz

Stanislav Frýbl Želivského, Tachov.

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 16 000 Kč, 60,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

28.02.2026.,

www.realitymat.cz

Jitka Rejtharová Fučíkova, Planá, okres Tachov.

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 14 000 Kč, 50,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.04.2026.,

www.realitymat.cz

Aneta Bubnová Husitská, Tachov.

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 16 500 Kč, 94,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Aneta Bubnová Žižkova, Tachov.