• GoHome Professional
domy ČESKÁ SKALICE na prodej - hledej na GoHome
  • domy ČESKÁ SKALICE na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - domy ČESKÁ SKALICE

  • Pro dotaz "domy česká skalice" vyhledáno 15 nemovitostí - průměrná cena 36 321 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 270 m2
    • 338 m2
    • 338 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 338 m2
    • 406 m2
  •  Podle ceny
    • 9830000
    • 12200000 (průměrná cena)
    • 14700000
    • 36300 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Dům, ČESKÁ SKALICE, 16 500 000 Kč, 467,00 m2 cca 35330 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

31.01.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji jedinečnou investiční příležitost v atraktivní lokalitě. Tento činžovní dům se čtyřmi byty a nebytovými prostory, které nyní slouží jako lékárna, byl nedávno zrekonstruován, čímž byla zvýšena jeho hodnota a zajištěna atraktivita pro budoucí nájemníky. V přízemí....

 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 5 650 000 Kč na 5 500 000 Kč byla provedena 21.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, ČESKÁ SKALICE, 5 500 000 Kč, 200,00 m2 cca 27500 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
28.02.2026 - 5.650.000 Kč
21.03.2026 - 5.500.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

28.02.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabídkou k prodeji je patrový rodinný dům s příjemnou zahrádkou v České Skalici, v její části Malá Skalice. Dům má před časem vyměněnou střešní krytinu, plastová okna a uvnitř je po částečné rekonstrukci (koupelna, rozvody). V přízemí částečně podsklepeného domu se nachází chodba,....

 
 
 
  Dům, ČESKÁ SKALICE, 14 990 000 Kč, 247,00 m2 cca 60690 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

28.08.2025.,

www.realitypro.eu

Máte velkou rodinu a potřebujete rychle bydlet? Nabízím ke koupi nemovitosti se zajímavým potenciálem a mnohostranným využitím v obci Zlíč u České Skalice. Jedná se o zrekonstruovaný areál tvořený z pěti budov, rodinný dům s dispozicí 3+1, 115 m² s terasou 6 m², druhá stavba pro bydlení....

 
 
 
Nemovitostí s obrazem pro dotaz 'domy česká skalice'
7 790 000 Kč
  Dům, ČESKÁ SKALICE, 6 400 000 Kč, 147,00 m2 cca 43540 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

Nabízíme k prodeji jedinečnou nemovitost s nezaměnitelnou atmosférou na klidném místě v České Skalici, v části Zlíč. Součástí nabídky je rozsáhlý rovinatý pozemek o výměře 5 128 m², který poskytuje soukromí uprostřed přírody. Na pozemku jsou ovocné stromy a romantická poloha u potoka....

 
 
 
  Dům, ČESKÁ SKALICE, 5 490 000 Kč, 305,00 m2 cca 18000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.05.2024.,

www.levnebydleni.cz

Hledáte ideální dům, ze kterého vytvoříte Váš nový domov? Jeden takový pro Vás mám. Nabízím Vám k prodeji prostorný, ale zároveň útulný dům, který je bezpochyby ideálním místem pro rodinný život. Dům o dispozici 6+1 nabízí nejen dostatek prostoru pro celou Vaši rodinu, ale i terasu....

 
 
 
  Dům, ČESKÁ SKALICE, 16 200 000 Kč, 247,00 m2 cca 65590 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

01.02.2025.,

www.domybytypozemky.cz

Rádi byste propojili bydlení s podnikáním? Máte rádi přírodu? Nabízím zajímavou nemovitost s mnohostranným využitím v obci Zlíč, v lokalitě Národní přírodní památky Babiččina údolí, 1,5 km od přehrady Rozkoš. Jedná se o zrekonstruovaný areál se dvěma stavbami k bydlení, z nichž jedna....

 
 
 
  Dům, ČESKÁ SKALICE, 5 650 000 Kč, 200,00 m2 cca 28250 Kč/m2

 
 
 
Uloženo Uloženo

24.08.2025.,

www.vitio.cz

Rádi byste propojili bydlení s podnikáním? Máte rádi přírodu? Nabízím zajímavou nemovitost s mnohostranným využitím v obci Zlíč, v sousedství Národní přírodní památky Babiččina údolí, 2 km od přehrady Rozkoš. Jedná se o zrekonstruovaný areál se dvěma stavbami k bydlení, z nichž jedna....

 
 
 
  Dům, ČESKÁ SKALICE, 5 220 000 Kč, 116,00 m2 cca 45000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

13.12.2025.,

www.vitio.cz

Na prodej nabízíme moderní mobilní dům na klíč, ideální pro ty, kteří touží po klidném dostupném bydlení. Tento jednopodlažní dům smíšené konstrukce (ocel, dřevo, plasty, hliník) je vybaven nábytkem a spotřebiči, takže po předání je připraven k okamžitému nastěhování. Užitná plocha....

 
 
 
  Dům, ČESKÁ SKALICE, 1 870 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

18.09.2025.,

www.hyperreality.cz

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Česká Skalice, ul. Steidlerova, část Malá Skalice. Dům s menší zahradou se nachází v zástavbě rodinných domů ve velice klidné části s veškerou občanskou vybaveností v dosahu. Nemovitost je určena k rekonstrukci dle vlastních představ. Celková....

 
 
 
Ulož
Uloženo Uloženo

23.08.2025.,

www.realitymat.cz

Viktoria Král Česká Skalice, Zlíč.

 
 
 
Ulož
Uloženo Uloženo

03.05.2026.,

www.realitymat.cz

Robert Lukáš Husovo náměstí, Česká Skalice.

 
 
 
  Dům, ČESKÁ SKALICE, 7 790 000 Kč, 593,00 m2 cca 13140 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

30.03.2025.,

www.realitymat.cz

Novotný Jiří Sportovní, Česká Skalice.

 
 
 
 
-3%

Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, ČESKÁ SKALICE, 5 500 000 Kč, 200,00 m2 cca 27500 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
28.02.2026 - 5.650.000 Kč
21.03.2026 - 5.500.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

28.02.2026.,

www.realitymat.cz

Jindřich Havrda Klicperova, Česká Skalice, Malá Skalice.

 
 
 

Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz
Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr

Zobrazené nemovitosti 1-14 (od dohromady 13)

<< <1> >>

MyGoHome - Hledej a ulož nemovitosti

Klikněte pro MyGoHome možnosti! Zavři

MyGoHome - nemáte povoleny Cookies