• GoHome Professional
domy ČESKÝ TĚŠÍN na prodej - hledej na GoHome
  • domy ČESKÝ TĚŠÍN na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - domy ČESKÝ TĚŠÍN

  • Pro dotaz "domy český těšín" vyhledáno 39 nemovitostí - průměrná cena 42 537 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 132 m2
    • 165 m2
    • 165 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 165 m2
    • 198 m2
  •  Podle ceny
    • 5640000
    • 7050000 (průměrná cena)
    • 8460000
    • 42500 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 4 500 000 Kč, 150,00 m2 cca 30000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.03.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji samostatnou levou část rodinného domu v klidné části Horního Žukova (k.ú. Horní Žukov) s vlastním č.p. Cihlová stavba na pozemku 318 m2, užitná plocha 150 m2, 1 podzemní a 2 nadzemní podlaží. Dům ve bloku je rozdělen na 2 samostatné bytové jednotky se samostatnými....

  • Hledání podobný domy ČESKÝ TĚŠÍN:
  • rodinný dům ČESKÝ TĚŠÍN
 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 5 199 000 Kč, 193,00 m2 cca 26940 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Dnes,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+KK o velkorysé ploše 193m2. K domu patří zateplená garáž i kryté stání pro auto. Vytápění domu je zajištěno dvěma způsoby: buď moderním plynovým kotlem, který se postará o pohodlné a snadno regulovatelné teplo, nebo útulným krbem umístěným v obývacím....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 5 600 000 Kč, 181,00 m2 cca 30940 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Hledáte nemovitost, která vám dává smysl nejen pro bydlení, ale i jako investice? Tak to jste na správném místě! Patrový rodinný dům o obytné ploše 181 m2 nabízí variabilitu, kterou dnes jen tak nenajdete. Díky chytrému dispozičnímu řešení ho můžete rozdělit na dvě samostatné bytové....

 
 
 
Nemovitostí s obrazem pro dotaz 'domy český těšín'
4 700 000 Kč
6 950 000 Kč
4 900 000 Kč
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 25 000 000 Kč, 160,00 m2 cca 156250 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.01.2026.,

www.razka.cz

Stavební pozemek 16000m2 plus 15let starý dům 4+1 novostavba z tepelně izolačních tvárnic. Porotherm44Si,Si-super izolační, Balkonové dveře trojsklo a všude dvojsklo. 9x9 plus patro, garáž ,hospodářská budova 10x8 vhodné pro chov koní. Velmi krásné a klidné místo pro relax .10 minut....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 8 900 000 Kč, 279,00 m2 cca 31900 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.09.2025.,

www.hyperreality.cz

Nabízíme k prodeji krásný rodinný dům v nádherném prostředí vybuzující pro nové zážitky z oblasti SPA, vinařství a houbařství. Dům je vhodný pro rodinu, taktéž pro podnikatelské záměry. Dům je funkčně řešen jako dvě samostatné bytové jednotky s oddělenými vchody (na katastru veden....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 7 850 000 Kč, 250,00 m2 cca 31400 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

Nabízíme k prodeji bytový dům o celkové podlahové ploše cca 340 m2, který se nachází ve vyhledávané lokalitě s dobrou dostupností služeb i dopravy. Dům má čtyři nadzemní podlaží a je bez výtahu.Součástí prodeje je více samostatných jednotek a komerční či nebytové prostory:* bytová....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 4 500 000 Kč, 150,00 m2 cca 30000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

17.03.2026.,

www.bydlisnami.cz

Nabízíme k prodeji samostatnou levou část rodinného domu v klidné části Horního Žukova (k.ú. Horní Žukov) s vlastním č.p. Cihlová stavba na pozemku 318 m², užitná plocha 150 m², 1 podzemní a 2 nadzemní podlaží. Dům ve bloku je rozdělen na 2 samostatné bytové jednotky se samostatnými....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 5 275 000 Kč, 185,00 m2 cca 28510 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.04.2026.,

www.levnebydleni.cz

Úvod:Máme pro Vás lukrativní nabídku v obci Český Těšín.Hledáte rodinný dům o dvou samostatných bytových jednotkách s oplocenou zahradou a dvěma garážemi? Preferujete bezprostřední dosah centra města? Pak jste zde správně! Popis:Naše společnost Vám ve výhradním zastoupení majitele....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 1 750 000 Kč, 25,00 m2 cca 70000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

05.04.2026.,

www.reality.sousede.cz

Nabízíme k prodeji atraktivní, pečlivě udržovanou zahradu s útulnou chatou situovanou přímo v rámci Českého Těšína, části Dolní Žukov, která představuje ideální útočiště pro relaxaci, víkendové pobyty i smysluplnou investici do vlastního zázemí v zeleni. Tato nemovitost spojuje klidné....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 7 299 000 Kč, 170,00 m2 cca 42940 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Nabízíme k prodeji patrový, nepodsklepený rodinný dům o velikosti 5+kk, který se nachází v obci Horní Žukov. Kolaudace domu proběhla v roce 2009. V prvním patře domu se nachází zádveří chodba, vstup do koupelny – zde sprchový kout, WC, dále máme k z chodby vstup do pracovny a obývacího....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 5 275 000 Kč, 291,00 m2 cca 18130 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

19.04.2026.,

www.reality.sousede.cz

Úvod: Máme pro Vás lukrativní nabídku v obci Český Těšín. Hledáte rodinný dům o dvou samostatných bytových jednotkách s oplocenou zahradou a dvěma garážemi? Preferujete bezprostřední dosah centra města? Pak jste zde správně! Popis: Naše společnost Vám ve výhradním zastoupení majitele....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 3 990 000 Kč, 85,00 m2 cca 46940 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

27.04.2026.,

www.reality.sousede.cz

Menší dům, kde je na jednom pozemku místo na zahrádku, auto, kůlnu i hospodářské zázemí? Tento typický finský domek přináší útulné bydlení ve vlastním se skvělou dostupností. Vlakové nádraží i zastávka MHD jsou poblíž, centrum města je vzdálené přibližně 1 km. Dům prošel částečnou....

 
 
 
 
-2%

Změna ceny z 6 950 000 Kč na 6 800 000 Kč byla provedena 21.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 6 800 000 Kč, 173,00 m2 cca 39310 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
07.04.2026 - 6.950.000 Kč
21.04.2026 - 6.800.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

07.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

VELKÝ RODINNÝ DŮM V OÁZE KLIDU UPROSTŘED LUK V HORNÍM ŽUKOVĚ. Hledáte soukromí a prostor, který si dotvoříte podle svých představ? Nabízím k prodeji rodinný dům v klidné lokalitě Českého Těšína s minimem sousedů, zasazený do okolní přírody. Je to místo, kde ranní kávu doprovází ticho....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 8 900 000 Kč, 88,00 m2 cca 101140 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
21.04.2026. - 8 900 000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

21.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Předmětem prodeje je výstavba rodinného domku na klíč. Nyní rozestavěný rodinný dům na krásném místě v Mistřovicích u Českého Těšína. Dům je stavěn se záměrem pro trvalé bydlení. Po kolaudaci bude domu přiděleno číslo popisné. Hrubá stavba je již hotova, možnost financování prostřednictvím....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 7 499 000 Kč, 160,00 m2 cca 46870 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Nabízíme k prodeji patrový, nepodsklepený rodinný dům o velikosti 5+kk, který se nachází v obci Horní Žukov. Kolaudace objektu proběhla v roce 2009 a v roce 2018 byla nemovitost zolaudovaná na bytovou jednotku o velikosti 5+kk. V prvním patře domu se nachází zádveří kuchyně propojená....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 1 800 000 Kč, 42,00 m2 cca 42860 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

01.09.2025.,

www.vitio.cz

Chata po náročné rekonstrukci s obdélníkovou zahradou s jižní orientací. Nabízí klidný a hezký pohled z terasy na jižní, západní stranu při západu slunce . Tři podlaží mají využitelnou podlahovou plochou 58 m² a zahrada 382 m2. Železobetonová konstrukce v 1 podlaží a 2 podlaží je....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 9 600 000 Kč, 192,00 m2 cca 50000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji moderně zrekonstruovaný rodinný dům situovaný v klidné a vyhledávané lokalitě města Český Těšín, na ulici Ropická. Lokalita této nemovitosti nabízí veškerou občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost v docházkové vzdálenosti. Rodinný....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 3 111 000 Kč, 20,00 m2 cca 155550 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.11.2025.,

www.realitypro.eu

Hledáte místo, kde si odpočinete v klidu přírody, nebo zajímavou investiční příležitost? Nabízíme k prodeji dvě chaty na prostorném pozemku o celkové výměře 2 163 m². Jedna z chat má číslo evidenční, zatímco druhá se nachází na stavební parcele o velikosti 1 000 m², kde je možné postavit....

 
 
 
 
-2%

Změna ceny z 5 990 000 Kč na 5 899 000 Kč byla provedena 05.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 5 899 000 Kč, 194,00 m2 cca 30410 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
24.07.2025 - 7.990.000 Kč
04.09.2025 - 7.499.000 Kč
02.10.2025 - 7.349.000 Kč
04.11.2025 - 6.990.000 Kč
18.12.2025 - 6.749.000 Kč
22.01.2026 - 6.699.000 Kč
05.02.2026 - 6.499.000 Kč
12.02.2026 - 5.990.000 Kč
05.03.2026 - 5.899.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

24.06.2025.,

www.realitypro.eu

Ve výhradním zastoupení nabízíme ke koupi prostorný, světlý a podsklepený dvougenerační rodinný dům v původním zachovalém stavu z roku 1974, který se nachází v klidné a vyhledávané lokalitě Českého Těšína, v ulici Pod Zvonek. Dům o zastavěné ploše 122 m² stojí na rovinatém pozemku....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 1 075 000 Kč, 57,00 m2 cca 18860 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.06.2025.,

www.vitio.cz

Toužíte si po práci načerpat energii a odpočinout si v klidu přírody? V chatové oblasti poklidné části Mistřovic máte skvělou příležitost! Tato útulná chata je ideálním místem pro víkendový únik z městského ruchu. Chata disponuje jedním podzemním a jedním nadzemním podlažím, které....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 10 490 000 Kč, 387,00 m2 cca 27110 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.vitio.cz

Rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami, samostatné vstupy, terasy, zahrada, garáž a parkování – Dolní Žukov, Český Těšín. Nabízíme k prodeji rodinný dům o celkové obytné ploše 192 m² se dvěma samostatnými bytovými jednotkami, situovaný v klidné části Dolního Žukova. Dům nabízí výjimečnou....

 
 
 
 
-4%

Změna ceny z 4 990 000 Kč na 4 770 000 Kč byla provedena 07.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 4 770 000 Kč, 88,00 m2 cca 54210 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
23.04.2026 - 4.990.000 Kč
07.05.2026 - 4.770.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

23.04.2026.,

www.realitypro.eu

Předmětem prodeje je rozestavěný rodinný dům na krásném místě v Mistřovicích u Českého Těšína. Dům je stavěn se záměrem pro trvalé bydlení. Po kolaudaci bude domu přiděleno číslo popisné. Jedná se o menší dvoupodlažní dům s terasou. V přízemí se nachází vstupní chodba, sociální zázemí....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 4 400 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

18.09.2025.,

www.hyperreality.cz

Tímto Vám chci nabídnout k prodeji prostorný rodinný dům(244m2 užitná plocha) a pozemkem o výměře 1048 m2.Nemovitost je vhodná pro rodinu, která hledá hodně prostoru nebo také jako dvougenerační bydlení. Dům se nachází Horním Žukově, 6km od města Český Těšín. Je v původním, avšak....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 7 299 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji patrový, nepodsklepený rodinný dům o velikosti 5+kk, který se nachází v obci Horní Žukov. Kolaudace domu proběhla v roce 2009. V prvním patře domu se nachází zádveří chodba, vstup do koupelny zde sprchový kout, WC, dále máme k z chodby vstup do pracovny a obývacího....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 7 299 000 Kč, 170,00 m2 cca 42940 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Monika Ďurišová Český Těšín, Horní Žukov.

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 4 700 000 Kč, 200,00 m2 cca 23500 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

28.03.2026.,

www.realitymat.cz

David Heczko Ostravská, Český Těšín.

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 1 550 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

28.02.2026.,

www.levnebydleni.cz

Místo, kde dozrávají nejen švestky a hrušky, ale i nápady na budoucnost.V klidné části obce Stanislavice, v sousedství zeleně a ticha, se nachází zahrada o rozloze 1 564 m. Její charakter spojuje kouzlo přírodní zahrady s praktickým potenciálem stavebního pozemku. Zahrada, která má....

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 5 275 000 Kč, 291,00 m2 cca 18130 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

08.04.2026.,

www.realitymat.cz

Marek Zabral Žukovská, Český Těšín.

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 4 500 000 Kč, 150,00 m2 cca 30000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.03.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Tomáš Vehovský Vělopolská, Český Těšín, Horní Žukov.

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 7 499 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 5 275 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

08.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 7 499 000 Kč, 160,00 m2 cca 46870 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Monika Ďurišová Český Těšín, Horní Žukov.

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 5 600 000 Kč, 181,00 m2 cca 30940 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.realitymat.cz

David Holiš Karvinská, Český Těšín.

 
 
 
 
-2%

Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 5 899 000 Kč, 194,00 m2 cca 30410 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
14.06.2025 - 7.990.000 Kč
04.09.2025 - 7.499.000 Kč
01.10.2025 - 7.349.000 Kč
18.10.2025 - 6.990.000 Kč
17.12.2025 - 6.749.000 Kč
21.01.2026 - 6.699.000 Kč
01.02.2026 - 6.499.000 Kč
08.02.2026 - 5.990.000 Kč
05.03.2026 - 5.899.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

14.06.2025.,

www.realitymat.cz

Zákaznická linka Pod Zvonek, Český Těšín, Dolní Žukov.

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 3 990 000 Kč, 85,00 m2 cca 46940 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.04.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Gabriela Kawuloková Tovární, Český Těšín.

 
 
 
  Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 9 600 000 Kč, 192,00 m2 cca 50000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

08.04.2026.,

www.realitymat.cz

Tomáš Pastrňák Ropická, Český Těšín, Dolní Žukov.

 
 
 
 
-2%

Změna ceny z 6 950 000 Kč na 6 800 000 Kč byla provedena 22.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 6 800 000 Kč, 173,00 m2 cca 39310 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
04.04.2026 - 6.950.000 Kč
22.04.2026 - 6.800.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

04.04.2026.,

www.realitymat.cz

Bc. Dagmar Matykiewicz K Hájence, Český Těšín, Horní Žukov.

 
 
 
 
-4%

Změna ceny z 4 990 000 Kč na 4 770 000 Kč byla provedena 06.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, ČESKÝ TĚŠÍN, 4 770 000 Kč, 88,00 m2 cca 54210 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
22.04.2026 - 4.990.000 Kč
06.05.2026 - 4.770.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

22.04.2026.,

www.realitymat.cz

Petr Štolba Mistřovická, Český Těšín.

 
 
 

Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr
Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr

Zobrazené nemovitosti 1-38 (od dohromady 37)