• GoHome Professional
novostavba BŘEZINY na prodej - hledej na GoHome
  • novostavba BŘEZINY na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - novostavba BŘEZINY

  • Pro dotaz "novostavba březiny" vyhledáno 0 nemovitostí

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Byt, BŘEZINY, 3 990 000 Kč, 75,00 m2 cca 53200 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

31.01.2026.,

www.prazskereality.cz

Byt na prodej / 3+1 / 75 m 2 - Byty na prodej typu 3+1 za nabídkovou cenu 3 990 000 Kč. Vybraná nemovitost - 3+1 . Typ vlastnictví osobní. Plocha nemovitosti je 75 m 2 . Dostupné od 01.05.2026. .

  • Hledání podobný březiny:
  • byty BŘEZINY na prodej
 
 
 
  Dům, BŘEZINY, 2 080 000 Kč, 173,00 m2 cca 12020 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

08.08.2024.,

www.levnebydleni.cz

Nabízíme Vám ke koupi bytový dům o velikosti 6+2 se dvěma samostatnými bytovými jednotkami, který se nachází v areálu školy Libverda v městské části Děčín XXVII - Březiny. Bytová jednotka v 1.NP o velikosti 3+1 a celkové podlahové ploše 95 m2 je dispozičně řešena prostornou vstupní....

 
 
 
  Pozemek, BŘEZINY, 344 696 Kč, 13198,00 m2 cca 30 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Exkluzivně Vám nabízíme pozemky v katastrálním území Březiny u Děčína v okrese Děčín vhodné pro přímé hospodaření nebo jako stabilní investice. Jedná se o prodej 100% vlastnictví. Svojí polohou a přístupností je parcela vhodná pro založení zahrady nebo sadu. Jedná se o ideální místo....

 
 
 
  Pozemek, BŘEZINY, 519 099 Kč, 1301,00 m2 cca 400 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.05.2025.,

www.realitypro.eu

Nabízíme k prodeji krásné louky o rozloze 1301 m² v katastrálním území Březiny u Poličky. Tato nemovitost se nachází v klidné části obce, což zajišťuje příjemné prostředí pro relaxaci nebo zemědělské využití. Louka je ve velmi dobrém stavu, což umožňuje okamžité využití bez nutnosti....

 
 
 
  Dům, BŘEZINY, 790 000 Kč, 30,00 m2 cca 26330 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

13.11.2025.,

www.realitypro.eu

K prodeji samostatně stojící nepodsklepená zděná přízemní chata , Děčín XXVII-Březiny č. ev. 9720; jiná stavba, LV 63. Budova je založená na základových pásech. Krov je dřevěný, střecha je sedlová. Na střeše jsou žlaby se svody a komín. Klempířské konstrukce jsou s pozinkovaného plechu.....

 
 
 
  Byt, BŘEZINY, 3 990 000 Kč, 75,00 m2 cca 53200 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Včera,

www.bydlisnami.cz

Hledáte domov, kde nebudete muset nic řešit? Nabízíme k prodeji byt po rekonstrukci v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 s vlastní lodžií. Nachází se ve 4. patře panelového domu s výtahem a nadchne vás svou atmosférou i funkčností. Přijďte a bydlete – bez starostí Velkou předností....

 
 
 
  Pozemek, BŘEZINY, 200 210 Kč, 8425,00 m2 cca 20 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Exkluzivně Vám nabízíme pozemky v katastrálním území Březiny u Děčína v okrese Děčín vhodné pro přímé hospodaření nebo jako stabilní investice. Jedná se o prodej 100% vlastnictví, tedy držení pozemků ve výlučném vlastnictví. Tyto pozemky jsou zapsané na LV 1321 pod parcelními čísly:....

 
 
 
  Pozemek, BŘEZINY, 1 114 147 Kč, 39682,00 m2 cca 30 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

30.04.2026.,

www.realitypro.eu

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízím k prodeji půdu na scelených pozemcích v katastrálním území Březiny u Děčína v okrese Děčín v Ústeckém kraji. K prodeji je zemědělská půda na pozemcích parc. č. 36/2, 37/3, 37/7, 38/11, 38/12, 38/13, 38/14 zapsaných na LV 800 parc. č. 71/77,....

 
 
 
  Pozemek, BŘEZINY, 558 999 Kč, 1401,00 m2 cca 400 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.05.2025.,

www.realitypro.eu

Nabízíme k prodeji krásné louky o rozloze 1401 m² v klidné části obce Březiny u Poličky. Tato výjimečná nemovitost je ideální pro ty, kteří hledají klidné místo v přírodě, a nabízí mnoho možností využití. Louka je v perfektním stavu, pečlivě udržovaná a připravená k okamžitému využití.....

 
 
 
  Byt, BŘEZINY, 2 415 000 Kč, 35,00 m2 cca 69000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 1+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve 4. nadzemním podlaží bytového domu v klidné části města Děčín, ulice Kosmonautů. Byt má praktické dispoziční řešení – samostatný pokoj, kuchyni, předsíň a zděnou koupelnu s WC. V obytných místnostech....

 
 
 

Vaš dotaz neodhalil žádný výsledek.

  • březiny (43)

Pokud si myslíte, že je to omyl, pomozte nám a přihlašte chybu na náš e-mail.

Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz
Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr
Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur