• GoHome Professional
novostavba CERHENICE na prodej - hledej na GoHome
  • novostavba CERHENICE na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - novostavba CERHENICE

  • Pro dotaz "novostavba cerhenice" vyhledáno 0 nemovitostí

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Dům, CERHENICE, 6 990 000 Kč, 150,00 m2 cca 46600 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji zateplený rodinný dům o užitné ploše cca 150 m2 se samostatnou garáží na pozemku o celkové výměře 690 m2 v obci Cerhýnky, okres Kolín. Dispozice přízemí zahrnuje předsíň, chodbu, spíž, kuchyni (20 m2), pokoj a koupelnu s odděleným WC. V podkroví se nachází dva pokoje,....

  • Hledání podobný cerhenice:
  • prodej domy CERHENICE
 
 
 
  Dům, CERHENICE, 6 990 000 Kč, 150,00 m2 cca 46600 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Dnes,

www.hvbreal.cz

Nabízíme k prodeji zateplený rodinný dům o užitné ploše cca 150 m² se samostatnou garáží na pozemku o celkové výměře 690 m² v obci Cerhýnky, okres Kolín. Dispozice přízemí zahrnuje předsíň, chodbu, spíž, kuchyni (20 m²), pokoj a koupelnu s odděleným WC. V podkroví se nachází dva pokoje,....

 
 
 
  Dům, CERHENICE, 6 990 000 Kč, 150,00 m2 cca 46600 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.prazskereality.cz

Dům na prodej / rodinný dům / 150 m 2 - Domy na prodej typu rodinný dům za nabídkovou cenu 6 990 000 Kč. Vybraná nemovitost - Rodinný dům . Plocha nemovitosti je 150 m 2 . .

 
 
 
  Dům, CERHENICE, 3 799 000 Kč, 66,00 m2 cca 57560 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

23.02.2025.,

www.vitio.cz

P R O D Á N O !!! Ve výhradním zastoupení a v rámci insolvenčního řízení Vám nabízíme jednopodlažní rodinný dům v obci Cerhenice, ulice Nádražní. Dům leží na pozemku 187 m2. Na pozemek RD navazuje toho času pronajatá zahrada o výměře 617 m2. Tuto zahradu je možné od majitele zahrady....

 
 
 
  Byt, CERHENICE, 4 290 000 Kč, 66,00 m2 cca 65000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.09.2025.,

www.vitio.cz

Nabízíme k prodeji prostorný byt s dispozicí 2+1 v malebné obci Cerhýnky, která se nachází v okrese Kolín. Tento jedinečný byt o celkové ploše 66 m² je umístěn v cihlovém řadovém domě, kde se nachází pouze čtyři bytové jednotky, což zaručuje klid a soukromí. Interiér bytu, který se....

  • Hledání podobný cerhenice:
  • 2+1 byty CERHENICE
 
 
 
  Pozemek, CERHENICE, 749 000 Kč, 12495,00 m2 cca 60 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

20.02.2025.,

www.realitypro.eu

Exkluzivně nabízíme k prodeji soubor pozemků p.č. 942/46 a p.č. 942/68 o výměře 12 495 m2 v k.ú. Cerhenice, vedené na LV 1451 ve výlučném vlastnictví (1/1). Jsou řádně obhospodařovány místním zemědělcem. Na pozemcích je možné hospodařit, případně ho v budoucnu směnit se Státním pozemkovým....

  • Hledání podobný cerhenice:
  • pozemek CERHENICE na prodej
 
 
 
  Dům, CERHENICE, 8 500 000 Kč, 188,00 m2 cca 45210 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

30.04.2026.,

www.realitypro.eu

Rádi byste bydleli ve vlastní, prostorné nemovitosti v klidné lokalitě nedaleko Kolína a Poděbrad? Potom vám exkluzivně přesně takové bydlení nabízíme v obci Cerhenice. Jedná se o dvougenerační patrový rodinný dům s garáží a zahradou na celkovém pozemku 1077 m². Dispozičně je dům....

 
 
 
  Byt, CERHENICE, 4 260 044 Kč, 69,00 m2 cca 61740 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

08.01.2026.,

www.realitypro.eu

Představujeme Vám k prodeji novostavbu útulného bytu vznikající v rámci právě probíhající rekonstrukce podkroví historického bytového domu v obci Cerhenice, v Nádražní ulici v okrese Kolín, o dispozici 3+kk s možností parkování vozu přímo před domem a s podílem na společných částech....

 
 
 
  Dům, CERHENICE, 3 600 000 Kč, 74,00 m2 cca 48650 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Rodinný dům se nachází v malebné a klidné části obce Cerhýnky v okrese Kolín a představuje ideální příležitost jak pro bydlení, tak i pro rekreační využití. Je vhodný pro zájemce, kteří hledají nemovitost k rekonstrukci s možností přizpůsobení podle vlastních představ, případně chalupu....

 
 
 
  Byt, CERHENICE, 3 394 000 Kč, 49,00 m2 cca 69270 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.vitio.cz

Představujeme Vám k prodeji novostavbu útulného bytu vznikající v rámci právě probíhající rekonstrukce podkroví historického bytového domu v obci Cerhenice, v Nádražní ulici v okrese Kolín, o dispozici 2+kk s možností parkování vozu přímo před domem a s podílem na společných částech....

 
 
 

Vaš dotaz neodhalil žádný výsledek.

  • cerhenice (23)

Pokud si myslíte, že je to omyl, pomozte nám a přihlašte chybu na náš e-mail.

Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr
Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.