• GoHome Professional
novostavba Dubina OSTRAVA na prodej - hledej na GoHome
  • novostavba Dubina OSTRAVA na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - novostavba Dubina OSTRAVA

  • Pro dotaz "novostavba dubina ostrava" vyhledáno 0 nemovitostí

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Byt, OSTRAVA, Dubina, 2 920 000 Kč, 45,00 m2 cca 64890 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.favorit-real.cz

Prodej bytu 2+1, 3NP/8NP, 45 m², na ul. V. Jiříkovského, Ostrava - Dubina Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 na ulici Jiříkovského o celkové podlahové ploše 45 m². Byt se nachází ve 3. patře z celkových 8 pater udržovaného bytového domu. Dispozice je prakticky řešena a nabízí....

  • Hledání podobný dubina ostrava:
  • 2+1 byty Dubina OSTRAVA na prodej
 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Dubina, 4 360 000 Kč, 65,00 m2 cca 67080 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

27.03.2026.,

www.favorit-real.cz

Prodej bytu 3+1, po rekonstrukci, 2NP/7NP, 65 m², OSVL, na ul. J. Maluchy, Ostrava - Dubina Nabízíme k prodeji moderně řešený byt po rekonstrukci, který se nachází ve 2. patře ze 7 v udržovaném domě na ulici Jana Maluchy v Ostravě. Byt zaujme především svým čistým a svěžím vzhledem,....

  • Hledání podobný dubina ostrava:
  • prodej 3+1 byty Dubina OSTRAVA
 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Dubina, 4 450 000 Kč, 65,00 m2 cca 68460 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

20.03.2026.,

www.favorit-real.cz

Exkluzivní prodej moderního bytu 3+1 s lodžií, 65 m², ul. Jaromíra Matuška, Ostrava Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 a výměře 65 m², nacházející se ve 4. patře z 6 v čistém a pečlivě udržovaném domě na ulici Jaromíra Matuška. Byt prošel kompletní a promyšlenou....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Dubina, 4 450 000 Kč, 68,00 m2 cca 65440 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.vitio.cz

Hledáte klidné, moderní bydlení blízko centra a s výbornou dostupností? Nabízím ke koupi byt o dispozici 3+1 s lodžií a užitnou plochou 68 m² v osobním vlastnictví v panelovém domě na ulici Václava Košaře v Ostravě. Byt prošel v roce 2019 vkusnou a promyšlenou rekonstrukcí, při které....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Dubina, 1 299 999 Kč, 32,00 m2 cca 40630 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

17.07.2025.,

www.levnebydleni.cz

Nabízíme prodej bytu o dispozici 1+kk s 32 m v osobním vlastnictví na ulici Jana Maluchy v Ostravě - Dubina.Panelový dům prošel revitalizací : ( plastové okna , dva výtahy , vchodové dveře , střecha).Byt je v udržovaném původním stavu k vybavení patří kuchyňská linka a sporák. (koupelna....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Dubina, 3 100 000 Kč, 45,00 m2 cca 68890 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

17.01.2026.,

www.prazskereality.cz

Byt na prodej / 2+1 / 45 m 2 - Byty na prodej typu 2+1 za nabídkovou cenu 3 100 000 Kč. Vybraná nemovitost - 2+1 se nachází v městské části Ostrava-Jih. Typ vlastnictví osobní. Plocha nemovitosti je 45 m 2 . Dostupné od 13.01.2026. .

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Dubina, 4 590 000 Kč, 79,00 m2 cca 58100 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.prazskereality.cz

Byt na prodej / 4+1 / 79 m 2 - Byty na prodej typu 4+1 za nabídkovou cenu 4 590 000 Kč. Vybraná nemovitost - 4+1 se nachází v městské části Ostrava-Jih. Typ vlastnictví osobní. Plocha nemovitosti je 79 m 2 . Dostupné od 16.03.2026. .

  • Hledání podobný dubina ostrava:
  • 4+1 byty Dubina OSTRAVA
 
 
 
  Byt, OSTRAVA, 3 990 000 Kč, 75,00 m2 cca 53200 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

19.03.2026.,

www.realitypro.eu

Exkluzivně nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 4+1 se zasklenou lodžií, na ulici Jana Škody, Ostrava - Dubina. Byt se nachází ve 3.NP revitalizovaného domu a nabízí praktickou dispozici vhodnou pro rodinné bydlení i investiční záměr. Dispozičně je řešen samostatnou kuchyní....

 
 
 
 
-2%

Změna ceny z 4 650 000 Kč na 4 550 000 Kč byla provedena 28.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, OSTRAVA, Dubina, 4 550 000 Kč, 66,00 m2 cca 68940 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
21.04.2026 - 4.650.000 Kč
28.04.2026 - 4.550.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

14.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Hledáte byt, do kterého se můžete rovnou nastěhovat bez kompromisů, bez čekání a bez dalších investic? Mám pro vás na prodej kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 o výměře 62,57 m2 a lodžií 3,5 m2, který nabízí moderní, světlé a zároveň velmi praktické bydlení ideální pro rodinu. Velkou....

 
 
 
  Byt, OSTRAVA, Dubina, 3 590 000 Kč, 68,00 m2 cca 52790 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

23.04.2026.,

www.realitypro.eu

Nabízíme k prodeji světlý byt 3+1 s balkonem o užitné ploše 68 m² v klidné části na ulici A. Gavlase v Ostravě Dubině. Byt je vhodný k rekonstrukci dle představ budoucích majitelů nebo je možné ho využít i jako investiční. Bonusem je dispozice s velkým množstvím úložných prostor.....

 
 
 

Vaš dotaz neodhalil žádný výsledek.

  • dubina ostrava (55)

Pokud si myslíte, že je to omyl, pomozte nám a přihlašte chybu na náš e-mail.

Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz
Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr
Poville Residence zelená zóna