• GoHome Professional
reality Štítary KOLÍN na prodej - hledej na GoHome
  • reality Štítary KOLÍN na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - reality Štítary KOLÍN

  • Pro dotaz "reality štítary kolín" vyhledáno 263 nemovitostí - průměrná cena 64 781 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 419 m2
    • 524 m2
    • 524 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 524 m2
    • 629 m2
  •  Podle ceny
    • 27100000
    • 33900000 (průměrná cena)
    • 40700000
    • 64700 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Byt, KOLÍN, Kolín II, 3 300 000 Kč, 25,00 m2 cca 132000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.realitymat.cz

Světluše Brandejská Dělnická, Kolín II.

  • Hledání podobný reality Štítary KOLÍN:
  • prodej 1+1 byty KOLÍN
 
 
 
  Pozemek, KOLÍN, Na vyžádání, 1136,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.02.2026.,

www.reality.sousede.cz

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme stavební pozemek parc. č. 752/9, (8) o celkové výměře 1136 m2, který je plně zasíťovaný (voda, plyn, tlaková kanalizace, elektřina a osvětlení) ve velmi pěkné lokalitě Kolína v ulici K Vinici. Veškeré sítě jsou vedeny v příjezdové komunikaci.....

  • Hledání podobný reality Štítary KOLÍN:
  • prodej pozemek KOLÍN
 
 
 
  Byt, KOLÍN, Kolín V, 3 850 000 Kč, 38,00 m2 cca 101320 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.10.2025.,

www.realitymat.cz

Michal Smítka U Borků, Kolín V.

  • Hledání podobný reality Štítary KOLÍN:
  • byty Kolín V KOLÍN na prodej
 
 
 
  Pozemek, KOLÍN, Na vyžádání, 4911,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

28.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Nabízíme k prodeji parcelu vedenou dle územního plánování města Kolín jako zastavitelnou plochu pro nízkopodlažní bydlení městského typu. Prodávaný 1/2 podíl na parcele číslo 546/1 pro katastrální území Kolín má výměru 4910,5 m2. Dle mapových podkladů je na dané parcele určeno cca....

 
 
 
  Byt, KOLÍN, Kolín II, 7 733 000 Kč, 81,00 m2 cca 95470 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

12.04.2026.,

www.realitymat.cz

Bc. Jiří Moravec, MBA Riegrova, Kolín II.

  • Hledání podobný reality Štítary KOLÍN:
  • prodej 3+kk byty KOLÍN
 
 
 
 
-4%

Změna ceny z 14 000 000 Kč na 13 500 000 Kč byla provedena 10.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Pozemek, KOLÍN, 13 500 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
19.04.2026 - 14.000.000 Kč
10.05.2026 - 13.500.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

19.04.2026.,

www.reality.sousede.cz

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost ke koupi stavebního pozemku v klidné a velmi atraktivní lokalitě přímo v srdci Kolína. Při první jeho návštěvě Vás okouzlí ticho a pohoda tohoto místa, lipová alej, která dodává tomuto prostoru osobité kouzlo a fakt , že všechno potřebné pro každodenní....

 
 
 
 
-7%

Změna ceny z 18 000 000 Kč na 16 800 000 Kč byla provedena 01.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Obchodní prostor, KOLÍN, Kolín I, 16 800 000 Kč, 600,00 m2 cca 28000 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
04.03.2026 - 18.000.000 Kč
01.04.2026 - 16.800.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

04.03.2026.,

www.realitymat.cz

Iveta Štědrá Pražská, Kolín I.

  • Hledání podobný reality Štítary KOLÍN:
  • obchodní prostor KOLÍN
 
 
 
  Pozemek, KOLÍN, Na vyžádání, 1371,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.03.2026.,

www.reality.sousede.cz

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme stavební pozemek parc. č. 752/14, (3) o celkové výměře 1371 m2, který je plně zasíťovaný (voda, plyn, tlaková kanalizace, elektřina) ve velmi pěkné lokalitě Kolína v ulici K Vinici. Veškeré sítě jsou vedeny v příjezdové komunikaci. Cena....

 
 
 
  Obchodní prostor, KOLÍN, Kolín V, 17 620 000 Kč, 2741,00 m2 cca 6430 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

23.11.2025.,

www.realitymat.cz

Rostislav Turek Ovčárecká, Kolín, okres kolín, Kolín V.

 
 
 
  Pozemek, KOLÍN, 560 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízíme k prodeji zahrádku/pozemek parc. č. 273/2 v k.ú. Zibohlavy o výměře 482 m². Pozemek je v KN zatím evidován jako orná půda, dosud využívaný majitelem k trávení volného času a pěstování zeleniny a ovoce. Využití podle územního plánu ZON - zahrádkové osady bez staveb. Díky blízkosti....

 
 
 
  Pozemek, KOLÍN, 1 290 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

03.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 349 m2, který se nachází v nejžádanější zahrádkářské oblasti, lokalitě u vodárny v zahrádkářské osadě Peklo. Hlavní výhody:Ideální poloha a dostupnost: Lokalita u vodárny je velmi oblíbená díky své unikátní kombinaci výborné dostupnosti,....

 
 
 
 
-5%

Změna ceny z 6 890 000 Kč na 6 560 000 Kč byla provedena 06.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, KOLÍN, 6 560 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
08.04.2026 - 6.890.000 Kč
06.05.2026 - 6.560.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

08.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízím k prodeji velmi pěkný a kvalitně zrekonstruovaný bezbariérový byt o dispozici 3+kk s balkonem, nacházející se ve 5. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem, v oblíbené lokalitě ulice Benešova v Kolíně. Bytová jednotka o užitné ploše 67 m2 prošla v roce 2019 kompletní a....

 
 
 
  Pozemek, KOLÍN, Na vyžádání, 1408,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.03.2026.,

www.reality.sousede.cz

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme stavební pozemek parc. č. 752/15, (2) o celkové výměře 1408 m2, který je plně zasíťovaný (voda, plyn, tlaková kanalizace, elektřina) ve velmi pěkné lokalitě Kolína v ulici K Vinici. Veškeré sítě jsou vedeny v příjezdové komunikaci. Cena....

 
 
 
  Pozemek, KOLÍN, 7 195 500 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

19.04.2026.,

www.reality.sousede.cz

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1107 m2 v Kolíně, část Štítary. Jde o rovinatý pozemek v okrajové části města, který má přípojky elektriky, vody a kanalizace. Důležitá je skutečnost, že parcela má schválenou a provozovanou přípojku vody z veřejné sítě! Na parcele jsou....

 
 
 
  Byt, KOLÍN, Kolín II, 6 540 000 Kč, 79,00 m2 cca 82790 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.04.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Jelínek Štěpán Míru, Kolín II.

 
 
 
  Pozemek, KOLÍN, Na vyžádání, 1061,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.03.2026.,

www.reality.sousede.cz

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme stavební pozemek parc. č. 752/12, (5) o celkové výměře 1061 m2, který je plně zasíťovaný (voda, plyn, tlaková kanalizace, elektřina) ve velmi pěkné lokalitě Kolína v ulici K Vinici. Veškeré sítě jsou vedeny v příjezdové komunikaci. Cena....

 
 
 
  Pozemek, KOLÍN, Na vyžádání, 1648,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

19.04.2026.,

www.reality.sousede.cz

*REZERVACE* Nabízíme k prodeji stavební pozemek o velkorysé výměře 1648 m² v atraktivní a klidné lokalitě Kolín – Sendražice. Tato parcela čtvercového tvaru s ideální jižní orientací se nachází v zavedené zástavbě rodinných domů přímo v centru obce. Umístění ve slepé, málo frekventované....

 
 
 
  Dům, KOLÍN, Kolín IV, 9 980 000 Kč, 145,00 m2 cca 68830 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.04.2026.,

www.realitymat.cz

Dana Klementová Kolín, okres kolín, Kolín IV.

 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 7 450 000 Kč na 7 250 000 Kč byla provedena 14.02.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, KOLÍN, Kolín III, 7 250 000 Kč, 94,00 m2 cca 77130 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
10.12.2025 - 7.450.000 Kč
14.02.2026 - 7.250.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

10.12.2025.,

www.realitymat.cz

Marcela Kvízová Na Pršíně, Kolín III.

 
 
 
  Dům, KOLÍN, Kolín II, 8 900 000 Kč, 180,00 m2 cca 49440 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

03.12.2025.,

www.realitymat.cz

Ilona Černá Zborovská, Kolín II.

 
 
 
  Dům, ŠTÍTARY, 6 690 000 Kč, 186,00 m2 cca 35970 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Alexandr Protsenko Ke Hřišti, Kolín, Štítary.

 
 
 
  Dům, KOLÍN, Kolín V, Na vyžádání, 136,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.12.2025.,

www.realitypro.eu

Nabízíme ke koupi krásný řadový rodinný dům v klidné části Kolína vhodný i jako skvělá investice. Na pozemku o výměře 293 m² ve dvou patrech nabízí užitnou plochu 136 m² a promyšlené členění: dvě nadzemní podlaží, snížené přízemí s okny nad úrovní terénu a prostornou půdu s vysokým....

 
 
 
  Pozemek, KOLÍN, 15 497 090 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

29.03.2026.,

www.reality.sousede.cz

Pozemek u centra města o výměře 823 m2 s drobnými stavbami v území, které je určeno pro bydlení různých forem, podnikatelskou činnost poskytující služby obyvatelstvu, občanské vybavení a vybranou výrobní činnost.Parcela je dle územního plánu zařazena v kategorii SO2 - smíšené městské....

 
 
 
  Byt, KOLÍN, Kolín V, 6 707 000 Kč, 67,00 m2 cca 100100 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Veronika Aliyeva Kolín V.

 
 
 
  Byt, KOLÍN, Kolín II, 5 800 000 Kč, 72,00 m2 cca 80560 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.04.2026.,

www.realitymat.cz

Luboš Holub Dělnická, Kolín II.

 
 
 
 
-11%

Změna ceny z 1 390 000 Kč na 1 240 000 Kč byla provedena 11.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Pozemek, KOLÍN, 1 240 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
09.08.2025 - 1.490.000 Kč
13.12.2025 - 1.390.000 Kč
11.03.2026 - 1.240.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

09.08.2025.,

www.vitio.cz

Nabízíme ke koupi spoluvlastnický podíl 3/8 na rozlehlé a slunné zahradě o celkové výměře 2 115 m², což představuje plochu přibližně 793 m². Pozemek je veden jako zahrada a nachází se v klidné části obce Sendražice u Kolína, mimo hlavní ruch, obklopený zelení a otevřenou krajinou.....

 
 
 
  Byt, KOLÍN, Kolín II, 5 200 000 Kč, 55,00 m2 cca 94550 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.04.2026.,

www.realitymat.cz

Kateřina Peksová Družstevní, Kolín II.

 
 
 
  Pozemek, KOLÍN, 4 350 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

05.04.2026.,

www.reality.sousede.cz

Dovoluji si Vám nabídnout stavební pozemek o velikosti 580 m2 v Kolíně - Zálabí. Dle územního plánu je zde možná výstavba budov zařazená do kategorie B2 - nízkopodlažní bydlení městského typu. Hlavní funkcí území je bydlení v izolovaných rodinných domech, dvojdomech a řadových domech.....

 
 
 
  Byt, KOLÍN, Kolín IV, 5 490 000 Kč, 107,00 m2 cca 51310 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

01.11.2025.,

www.realitymat.cz

Aleš Mojžíšek Havířská, Kolín, okres kolín, Kolín IV.

 
 
 
 
-4%

Změna ceny z 5 450 000 Kč na 5 250 000 Kč byla provedena 18.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, KOLÍN, Kolín III, 5 250 000 Kč, 93,00 m2 cca 56450 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
04.03.2026 - 5.890.000 Kč
11.03.2026 - 5.450.000 Kč
18.04.2026 - 5.250.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

04.03.2026.,

www.realitymat.cz

Vojtěch Beran Havelcova, Kolín III.

 
 
 
  Pozemek, KOLÍN, 7 500 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

10.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

Nabízím k prodeji stavební pozemek o rozloze 371 m2, který se nachází v osobním vlastnictví. Jako majitel této nemovitosti jsem připravil nabídku, která osloví především zájemce hledající prostor pro realizaci stavebního záměru. Pozemek je ideální volbou pro výstavbu m multifunkčního....

 
 
 
  Dům, KOLÍN, Kolín V, 10 669 030 Kč, 137,00 m2 cca 77880 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.03.2026.,

www.realitymat.cz

Roman Kotek Jiřího Jarocha, Kolín V.

 
 
 
  Byt, KOLÍN, 7 021 733 Kč, 54,00 m2 cca 130030 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.04.2026.,

www.realitymat.cz

Radim Grulich Kolín.

 
 
 
  Pozemek, KOLÍN, 12 656 930 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Hledáte strategické místo pro své podnikání nebo bezpečné zhodnocení kapitálu? Nabízíme k prodeji exkluzivní komerční pozemek o celkové výměře 7.579 m², který se nachází v dynamicky se rozvíjející lokalitě s vynikající dopravní dostupností. Pozemek je dle územního plánu připraven....

 
 
 
  Byt, KOLÍN, Kolín IV, 7 552 600 Kč, 108,00 m2 cca 69930 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.realitymat.cz

Roman Kotek Příkrá, Kolín IV.

 
 
 
  Dům, KOLÍN, Kolín V, 10 990 000 Kč, 177,00 m2 cca 62090 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.04.2026.,

www.realitymat.cz

Aneta Stuchlíková Ovčárecká, Kolín V.

 
 
 
  Dům, ŠTÍTARY, 14 999 999 Kč, 665,00 m2 cca 22560 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.04.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Vendula Novosadová Štítary.

 
 
 
  Dům, KOLÍN, Kolín V, 11 289 100 Kč, 150,00 m2 cca 75260 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.03.2026.,

www.realitymat.cz

Roman Kotek Jiřího Jarocha, Kolín V.

 
 
 
  Byt, KOLÍN, Kolín II, 5 963 355 Kč, 73,00 m2 cca 81690 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.01.2026.,

www.realitymat.cz

Hynek Burda Fügnerova, Kolín II.

 
 
 
  Pozemek, ŠTÍTARY, 1 240 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízíme k prodeji zahradu o rozloze 381 m² a podílem na příjezdové cestě, v zahrádkářské kolonii, na okraji města Kolína v katastru Štítary. Toto místo je ideální pro milovníky přírody a klidného odpočinku. Pozemek je oplocen a nachází se zde vzrostlé ovocné stromy, které poskytují....

 
 
 
  Dům, KOLÍN, Kolín II, 9 950 000 Kč, 132,00 m2 cca 75380 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.03.2026.,

www.realitymat.cz

Michaela Haubertová Zborovská, Kolín - Kolín II.

 
 
 
  Byt, KOLÍN, Kolín II, 5 190 000 Kč, 68,00 m2 cca 76320 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.04.2026.,

www.realitymat.cz

Hynek Burda Masarykova, Kolín II.

 
 
 

Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr
Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz

Zobrazené nemovitosti 169-210 (od dohromady 263)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>

MyGoHome - Hledej a ulož nemovitosti

Klikněte pro MyGoHome možnosti! Zavři

MyGoHome - nemáte povoleny Cookies

Zona Hyperinzerce.cz

Vybraný projekt

VILA SE ŠESTI LUXUSNÍMI APARTMÁNY

Vila se nachází pouhých 45 metrů od jižní pláže na ostrově Vir.