• GoHome Professional
reality Štítary KOLÍN na prodej - hledej na GoHome
  • reality Štítary KOLÍN na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - reality Štítary KOLÍN

  • Pro dotaz "reality štítary kolín" vyhledáno 263 nemovitostí - průměrná cena 64 781 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 419 m2
    • 524 m2
    • 524 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 524 m2
    • 629 m2
  •  Podle ceny
    • 27100000
    • 33900000 (průměrná cena)
    • 40700000
    • 64700 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Dům, KOLÍN, Kolín V, 11 900 000 Kč, 200,00 m2 cca 59500 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.04.2026.,

www.realitymat.cz

Dana Klementová Okružní, Kolín, okres kolín, Kolín V.

  • Hledání podobný reality Štítary KOLÍN:
  • prodej domy KOLÍN
 
 
 
  Byt, KOLÍN, Kolín V, 6 770 400 Kč, 67,00 m2 cca 101050 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Veronika Aliyeva Kolín V.

  • Hledání podobný reality Štítary KOLÍN:
  • prodej 3+kk byty KOLÍN
 
 
 
  Pozemek, KOLÍN, 549 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Exkluzivně Vám nabízíme 2 pozemky v katastrálním území Kolín. Předmětem nabídky je spoluvlastnický 1/2 podíl (p.č. 915 o výměře 3 880 m2, zapsaný na LV 17578, celková námi vlastněné výměra je 1 940 m2) a spoluvlastnický 3/18 podíl (p.č. 914 o výměře 21 539 m2, zapsaný na LV 4051,....

  • Hledání podobný reality Štítary KOLÍN:
  • prodej pozemek KOLÍN
 
 
 
  Dům, KOLÍN, Kolín V, 7 900 000 Kč, 120,00 m2 cca 65830 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.realitymat.cz

Luboš Holub Čelakovského, Kolín V.

 
 
 
  Byt, KOLÍN, Kolín II, 5 520 880 Kč, 71,00 m2 cca 77760 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.04.2026.,

www.realitymat.cz

Aneta Krüger Dělnická, Kolín II.

  • Hledání podobný reality Štítary KOLÍN:
  • prodej 3+1 byty KOLÍN
 
 
 
  Byt, KOLÍN, Kolín IV, 5 350 000 Kč, 77,00 m2 cca 69480 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.realitymat.cz

Hynek Burda Sladkovského, Kolín IV.

 
 
 
  Obchodní prostor, KOLÍN, Kolín III, 9 980 000 Kč, 340,00 m2 cca 29350 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.04.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Tomáš Chrastil Roháčova, Kolín III.

  • Hledání podobný reality Štítary KOLÍN:
  • obchodní prostor KOLÍN
 
 
 
  Byt, KOLÍN, Kolín V, 3 990 000 Kč, 49,00 m2 cca 81430 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.05.2026.,

www.realitymat.cz

Michal Müller Veltrubská, Kolín V.

 
 
 
  Obchodní prostor, KOLÍN, Na vyžádání
Ulož
Uloženo Uloženo

21.05.2022.,

www.cream-reality.cz

Historická nemovitost se nachází na Karlově náměstí v samotném centru Kolína. Samotná lokalita podporuje podnikání a zanechává dobrou image značky. Obchodní jednotky by měly být na frekventovaném a dobře viditelném místě s dobrou občanskou vybaveností. V kancelářských prostorech je....

 
 
 
  Obchodní prostor, KOLÍN, Na vyžádání
Ulož
Uloženo Uloženo

12.01.2022.,

www.premiuminzerce.cz

Inzerce komerčních nemovitostí Kolín - Komerční nemovitosti na Prodej - Kanceláře, Sklady, Výrobní prostory, Komerční prostory , Ubytování, Pohostinství a restaurace, Další , Developerský projek . Komerční nemovitosti k Pronájmu - Kanceláře, Sklady, Výrobní prostory, Komerční prostory,....

 
 
 
  Garáž, KOLÍN, Na vyžádání
Ulož
Uloženo Uloženo

05.06.2022.,

www.premiuminzerce.cz

Inzerce reality Kolín . Nemovitosti na Prodej - Chaty, Garáže, Historické nemovitosti, Farmy a statky, Rybníky, Další , Nemovitosti k Pronájmu - Chaty, Garáže, Historické nemovitosti, Farmy a statky, Rybníky, Další . Inzerce chat, chalup, farem, statků, zemědělských usedlostí a ostatních....

 
 
 
  Pozemek, KOLÍN, 12 656 930 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

04.03.2026.,

www.realitymat.cz

Ondřej Chaloupka Kolín.

 
 
 
  Pozemek, KOLÍN, Kolín II, 15 497 090 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

17.12.2025.,

www.realitymat.cz

Eva Svítilová Pražská, Kolín II.