• GoHome Professional
reality DĚTKOVICE na prodej - hledej na GoHome
  • reality DĚTKOVICE na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - reality DĚTKOVICE

  • Pro dotaz "reality dětkovice" vyhledáno 14 nemovitostí - průměrná cena 36 797 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 841 m2
    • 1051 m2
    • 1051 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 1051 m2
    • 1261 m2
  •  Podle ceny
    • 30900000
    • 38600000 (průměrná cena)
    • 46400000
    • 36700 (průměrná cena)
    • pokles ceny
    • vzrostla cena
  •  Podle vlastností
    • novostavba

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Dům, DĚTKOVICE, 2 780 000 Kč, 154,00 m2 cca 18050 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

24.09.2025.,

www.prazskereality.cz

Dům na prodej / rodinný dům / 154 m 2 - Domy na prodej typu rodinný dům za nabídkovou cenu 2 780 000 Kč. Vybraná nemovitost - Rodinný dům . Typ vlastnictví osobní. Plocha nemovitosti je 154 m 2 . Dostupné od 22.09.2025. .

  • Hledání podobný reality DĚTKOVICE:
  • prodej domy DĚTKOVICE
 
 
 
  Pozemek, DĚTKOVICE, 26 892 960 Kč, 358,00 m2 cca 75120 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

05.05.2026.,

www.bydlisnami.cz

Nabízíme k prodeji pozemek určený pro plochy občanské vybavenosti v žádané lokalitě. Tento pozemek představuje ideální investiční příležitost pro výstavbu zařízení sloužících veřejným potřebám. Jedná se o 57,14% podílu. KÚ: Dětkovice u Prostějova LV: 485 Parc.č. 1064 Celková výměra:....

 
 
 
  Pozemek, DĚTKOVICE, 6 206 550 Kč, 5911,00 m2 cca 1050 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

05.02.2026.,

www.realitypro.eu

Nabízíme k prodeji rozsáhlý areál o celkové výměře 5 911 m², situovaný v zastavěném území obce Dětkovice, okres Vyškov. Pozemky jsou dle územního plánu vedeny jako plochy smíšené výroby a skladování, což umožňuje podnikatelské využití bez nutnosti změny územního plánu.Plocha je určena....

 
 
 
Nemovitostí s obrazem pro dotaz 'reality dětkovice'
2 780 000 Kč
4 900 000 Kč
  Pozemek, DĚTKOVICE, 699 000 Kč, 3897,00 m2 cca 180 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

27.03.2026.,

www.realitypro.eu

Nabízíme k prodeji podíl na stavebním pozemku s krásným výhledem na obec. Celková plocha pozemku činí 3 897 m² a předmětem prodeje je podíl 1/6. Pozemek má přibližně 163 m na délku a 24 m na šířku. Z jedné strany vede zpevněná cesta, před kterou se nachází voda, elektřina a plyn,....

 
 
 
  Byt, DĚTKOVICE, 6 560 000 Kč, 89,00 m2 cca 73710 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

24.03.2026.,

www.bydlisnami.cz

Prodej mezonetového bytu 4+kk s parkovacím stáním a zahradou Nabízíme k prodeji moderní bytovou jednotku o dispozici 4+kk s užitnou plochou 89 m², nacházející se ve třípodlažní novostavbě v klidné obci Dětkovice u Vyškova. Projekt čítá pouze tři bytové jednotky, což zajišťuje dostatek....

 
 
 
 
-10%

Změna ceny z 9 973 467 Kč na 8 981 868 Kč byla provedena 30.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Pozemek, DĚTKOVICE, 8 981 868 Kč, 483,00 m2 cca 18600 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
04.11.2025 - 10.498.488 Kč
22.01.2026 - 9.973.467 Kč
30.04.2026 - 8.981.868 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

04.11.2025.,

www.realitypro.eu

Hledáte ideální investici do budoucnosti? Co může být lepší než vlastnictví orné půdy, která je nejen stabilní, ale i skvělou ochranou proti inflaci? V dnešní době, kdy ceny nemovitostí neustále rostou, je vlastnictví pozemku chytrou volbou pro každého investora. Nabízíme Vám následující....

 
 
 
  Pozemek, DĚTKOVICE, 699 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

09.08.2025.,

www.vitio.cz

 
 
 
  Pozemek, DĚTKOVICE, 6 206 550 Kč

 
 
 
  Byt, DĚTKOVICE, 6 560 000 Kč, 89,00 m2 cca 73710 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

21.03.2026.,

www.realitymat.cz

Pavla Šimková Dětkovice, Jihomoravský kraj.

 
 
 
  Pozemek, DĚTKOVICE, 699 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

06.08.2025.,

www.realitymat.cz

Vojtěch Burda Dětkovice.

 
 
 
  Pozemek, DĚTKOVICE, 6 206 550 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

04.02.2026.,

www.realitymat.cz

Lenka Hrebeňárová Dětkovice.

 
 
 
  Pozemek, DĚTKOVICE, Na vyžádání cca 21740 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.12.2025.,

www.vitio.cz

 
 
 
  Pozemek, DĚTKOVICE, Na vyžádání cca 21740 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.10.2025.,

www.realitymat.cz

Jakub Fadl Dětkovice.

 
 
 

Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz