• GoHome Professional
reality Plzeň 3 PLZEŇ na prodej - hledej na GoHome
  • reality Plzeň 3 PLZEŇ na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - reality Plzeň 3 PLZEŇ

  • Pro dotaz "reality plzeň 3 plzeň" vyhledáno 377 nemovitostí - průměrná cena 81 733 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 361 m2
    • 452 m2
    • 452 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 452 m2
    • 542 m2
  •  Podle ceny
    • 29500000
    • 36900000 (průměrná cena)
    • 44300000
    • 81700 (průměrná cena)
    • pokles ceny
    • vzrostla cena
  •  Podle vlastností
    • bazén

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Pozemek, PLZEŇ, Doudlevce, 25 889 600 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

03.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

Ve výhradním zastoupení nabízíme pozemky v lokalitě Plzeň - Výsluní, katastrální území Doudlevce, jedné z nejoblíbenějších lokalit pro rodinné bydlení.Pozemky o velikosti 11768m2 se nacházejí u příjezdové komunikace směrem z Doudlevec do Radobyčic, aktuálně jsou vedené jako orná půda.....

  • Hledání podobný reality Plzeň 3 PLZEŇ:
  • pozemek PLZEŇ na prodej
 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Plzeň 3, 7 088 000 Kč, 78,00 m2 cca 90870 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.05.2026.,

www.realitymat.cz

Jan Zedníček U Borského parku, Plzeň, okres plzeň-město, Plzeň 3.

 
 
 
  Obchodní prostor, PLZEŇ, Plzeň 3, 2 299 000 Kč, 105,00 m2 cca 21900 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.03.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Daniel Móro Hálkova, Plzeň, okres plzeňský kraj, Plzeň 3.

  • Hledání podobný reality Plzeň 3 PLZEŇ:
  • prodej kancelář PLZEŇ
 
 
 
  Obchodní prostor, PLZEŇ, Skvrňany, 45 066 000 Kč, 1928,00 m2 cca 23370 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.03.2026.,

www.realitymat.cz

Thijs Ramp Domažlická, Plzeň, Skvrňany.

  • Hledání podobný reality Plzeň 3 PLZEŇ:
  • prodej skladiště PLZEŇ
 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Skvrňany, 6 450 000 Kč, 72,00 m2 cca 89580 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Petr Sýkora Waltrova, Plzeň - Skvrňany.

 
 
 
 
-2%

Změna ceny z 4 850 000 Kč na 4 750 000 Kč byla provedena 07.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PLZEŇ, Jižní Předměstí, 4 750 000 Kč, 62,00 m2 cca 76610 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
12.11.2025 - 5.098.000 Kč
20.12.2025 - 4.950.000 Kč
12.04.2026 - 4.850.000 Kč
07.05.2026 - 4.750.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

12.11.2025.,

www.realitymat.cz

Lucie Lukešová Kollárova, Plzeň, Jižní Předměstí.

  • Hledání podobný reality Plzeň 3 PLZEŇ:
  • prodej byty Jižní Předměstí PLZEŇ
 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Jižní Předměstí, 4 699 000 Kč, 63,00 m2 cca 74590 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.realitymat.cz

Carmen Idris Beshirová Jagellonská, Plzeň, Jižní Předměstí.

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Jižní Předměstí, 4 766 000 Kč, 54,00 m2 cca 88260 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.04.2026.,

www.realitymat.cz

DiS. Michaela Bastlová Alešova, Plzeň, Jižní Předměstí.

 
 
 
  Dům, PLZEŇ, Valcha, 12 390 000 Kč, 119,00 m2 cca 104120 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

20.12.2025.,

www.realitymat.cz

CREDITAS Real Estate Hrdličková, Plzeň, Valcha.

  • Hledání podobný reality Plzeň 3 PLZEŇ:
  • domy PLZEŇ na prodej
 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Jižní Předměstí, 8 290 000 Kč, 70,00 m2 cca 118430 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

08.04.2026.,

www.realitymat.cz

Bc. Miroslav Nemček U Tržiště, Plzeň, Jižní Předměstí.

 
 
 
 
+20%

Změna ceny z 5 242 000 Kč na 6 290 400 Kč byla provedena 18.02.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl vzrostla cena

Byt, PLZEŇ, Východní Předměstí, 6 290 400 Kč, 80,00 m2 cca 78630 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
07.02.2026 - 5.242.000 Kč
18.02.2026 - 6.290.400 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

07.02.2026.,

www.realitymat.cz

Robert Heidenreich Plzenecká, Plzeň, Východní Předměstí.

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Východní Předměstí, 8 117 538 Kč, 84,00 m2 cca 96640 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.08.2025.,

www.realitymat.cz

František Drs Šumavská, Plzeň, Východní Předměstí.

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Valcha, 6 190 307 Kč, 64,00 m2 cca 96720 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.realitymat.cz

CREDITAS Real Estate Plzeň, Valcha.

 
 
 
  Dům, PLZEŇ, Radobyčice, 1 600 000 Kč, 27,00 m2 cca 59260 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

01.04.2026.,

www.realitymat.cz

Eva Fenclová Plzeň, Radobyčice.

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Valcha, 5 144 832 Kč, 50,00 m2 cca 102900 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.realitymat.cz

CREDITAS Real Estate K Zelené louce, Plzeň, Valcha.

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Východní Předměstí, 8 952 115 Kč, 92,00 m2 cca 97310 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.03.2026.,

www.realitymat.cz

František Drs Šumavská, Plzeň, Východní Předměstí.

 
 
 
  Dům, PLZEŇ, Plzeň 3, 11 488 000 Kč, 130,00 m2 cca 88370 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.05.2026.,

www.realitymat.cz

Jan Zedníček Jiřičková, Plzeň, okres plzeň-město, Plzeň 3.

 
 
 
  Dům, PLZEŇ, Nová Hospoda, 23 300 000 Kč, 259,00 m2 cca 89960 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.04.2026.,

www.realitymat.cz

Jaroslav Beránek Na Pokraji, Nová Hospoda.

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Jižní Předměstí, 5 200 000 Kč, 82,00 m2 cca 63420 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

28.01.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Tomáš Jirkovský Nerudova, Plzeň, Jižní Předměstí.

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Jižní Předměstí, 6 924 355 Kč, 51,00 m2 cca 135770 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.03.2026.,

www.realitymat.cz

Martina Pechová Resslova, Plzeň, Jižní Předměstí.

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Jižní Předměstí, 4 300 000 Kč, 42,00 m2 cca 102380 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

08.11.2025.,

www.realitymat.cz

Vanda Salcmannová náměstí Míru, Plzeň, Jižní Předměstí.

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Jižní Předměstí, Na vyžádání, 53,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Na prodej byt 2+kk ve 12. nadzemním podlaží třetí nejvyšší budovy v ČR, projektu Sisters Tower Plzeň. Dům přináší technologický a komfortní standard, jaký v Plzni nemá obdoby. Byt je vybaven klimatizací, rekuperací, nízkoemisními okny a podlahovým vytápěním, díky čemuž zajišťuje ideální....

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Valcha, 6 944 840 Kč, 70,00 m2 cca 99210 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.realitymat.cz

CREDITAS Real Estate Plzeň, Valcha.

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Východní Předměstí, 9 896 460 Kč, 96,00 m2 cca 103090 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.03.2026.,

www.realitymat.cz

František Drs Šumavská, Plzeň, Východní Předměstí.

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Východní Předměstí, 6 657 300 Kč, 75,00 m2 cca 88760 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.04.2026.,

www.realitymat.cz

Jiřina Gőrgesová Francouzská třída, Plzeň, Východní Předměstí.

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Východní Předměstí, 4 600 000 Kč, 56,00 m2 cca 82140 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.03.2026.,

www.realitymat.cz

REALITY TOUŠOVÁ s.r.o. Plzenecká, Plzeň, Východní Předměstí.

 
 
 
 
-8%

Změna ceny z 5 190 000 Kč na 4 795 000 Kč byla provedena 04.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PLZEŇ, Východní Předměstí, 4 795 000 Kč, 70,00 m2 cca 68500 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
04.02.2026 - 5.190.000 Kč
04.04.2026 - 4.795.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

04.02.2026.,

www.realitymat.cz

Marie Čejková Ořechová, Plzeň, Východní Předměstí.

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Východní Předměstí, 8 990 977 Kč, 91,00 m2 cca 98800 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.03.2026.,

www.realitymat.cz

František Drs Šumavská, Plzeň, Východní Předměstí.

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Východní Předměstí, 4 090 000 Kč, 60,00 m2 cca 68170 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Tomáš Řezníček Božkovská, Plzeň, Východní Předměstí.

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Východní Předměstí, 6 685 022 Kč, 60,00 m2 cca 111420 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.03.2026.,

www.realitymat.cz

František Drs Šumavská, Plzeň, Východní Předměstí.

 
 
 
 
-1%

Změna ceny z 5 390 000 Kč na 5 350 000 Kč byla provedena 11.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PLZEŇ, Plzeň 3, 5 350 000 Kč, 63,00 m2 cca 84920 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
24.12.2025 - 5.490.000 Kč
11.02.2026 - 5.390.000 Kč
11.03.2026 - 5.350.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

24.12.2025.,

www.realitymat.cz

Pavla Kliková Čermákova, Plzeň 3.

 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 6 200 000 Kč na 5 990 000 Kč byla provedena 15.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PLZEŇ, Plzeň 3, 5 990 000 Kč, 72,00 m2 cca 83190 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
28.03.2026 - 6.200.000 Kč
15.04.2026 - 5.990.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

28.03.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Anastasia Müller, MBA Vrchlického, Plzeň 3.

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Východní Předměstí, 9 108 664 Kč, 92,00 m2 cca 99010 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.03.2026.,

www.realitymat.cz

František Drs Šumavská, Plzeň, Východní Předměstí.

 
 
 
 
-5%

Změna ceny z 2 800 000 Kč na 2 650 000 Kč byla provedena 30.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, PLZEŇ, Litice, 2 650 000 Kč, 75,00 m2 cca 35330 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
31.05.2025 - 2.800.000 Kč
30.04.2026 - 2.650.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

31.05.2025.,

www.realitymat.cz

Sára Jandošová Plzeň, Litice.

 
 
 
 
-4%

Změna ceny z 5 190 000 Kč na 4 990 000 Kč byla provedena 29.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PLZEŇ, Jižní Předměstí, 4 990 000 Kč, 66,00 m2 cca 75610 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
15.04.2026 - 5.190.000 Kč
29.04.2026 - 4.990.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Maxim Sládek Koperníkova, Jižní Předměstí.

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Východní Předměstí, 8 333 549 Kč, 83,00 m2 cca 100400 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.03.2026.,

www.realitymat.cz

František Drs Šumavská, Plzeň, Východní Předměstí.

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Jižní Předměstí, 6 990 000 Kč, 96,00 m2 cca 72810 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.05.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Jana Procházková Zámečnická, Plzeň, Jižní Předměstí.

 
 
 
 
-2%

Změna ceny z 4 399 000 Kč na 4 299 000 Kč byla provedena 07.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PLZEŇ, Jižní Předměstí, 4 299 000 Kč, 42,00 m2 cca 102360 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
04.02.2026 - 4.490.000 Kč
28.03.2026 - 4.399.000 Kč
07.05.2026 - 4.299.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

04.02.2026.,

www.realitymat.cz

Martin Šťastný Karlova, Plzeň, Jižní Předměstí.

 
 
 
 
-8%

Změna ceny z 5 890 000 Kč na 5 400 000 Kč byla provedena 30.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PLZEŇ, Jižní Předměstí, 5 400 000 Kč, 74,00 m2 cca 72970 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
21.01.2026 - 6.100.000 Kč
11.02.2026 - 5.990.000 Kč
28.02.2026 - 5.890.000 Kč
30.04.2026 - 5.400.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

21.01.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Jiří Žítek Chelčického, Plzeň, Jižní Předměstí.

 
 
 
  Pozemek, PLZEŇ, Skvrňany, 1 800 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

25.04.2026.,

www.realbonus.cz

Prodej zahrady 306 m² s chatkou - Plzeň, klidná a soukromá lokalita Nabízíme k prodeji zahradu o celkové výměře 306 m2, situovanou v oplocené zahrádkářské osadě v Plzni. Zahrada se nachází jako poslední v řadě, což zajišťuje dostatek klidu, soukromí a minimální pohyb kolem pozemku....

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Jižní Předměstí, Na vyžádání, 41,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Na prodej byt 1+kk ve 13. nadzemním podlaží třetí nejvyšší budovy v ČR, projektu Sisters Tower Plzeň. Dům přináší technologický a komfortní standard, jaký v Plzni nemá obdoby. Byt je vybaven klimatizací, rekuperací, nízkoemisními okny a podlahovým vytápěním, díky čemuž zajišťuje ideální....

 
 
 
  Byt, PLZEŇ, Jižní Předměstí, 4 790 000 Kč, 56,00 m2 cca 85540 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Korunková Pavlína Politických vězňů, Plzeň, Jižní Předměstí.

 
 
 

Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz
Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr

Zobrazené nemovitosti 295-336 (od dohromady 377)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>

MyGoHome - Hledej a ulož nemovitosti

Klikněte pro MyGoHome možnosti! Zavři

MyGoHome - nemáte povoleny Cookies

Zona Hyperinzerce.cz

Vybraný projekt

VILA SE ŠESTI LUXUSNÍMI APARTMÁNY