• GoHome Professional
reality TACHOV na prodej - hledej na GoHome
  • reality TACHOV na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - reality TACHOV

  • Pro dotaz "reality tachov" vyhledáno 383 nemovitostí - průměrná cena 36 273 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 387 m2
    • 484 m2
    • 484 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 484 m2
    • 580 m2
  •  Podle ceny
    • 14000000
    • 17500000 (průměrná cena)
    • 21000000
    • 36200 (průměrná cena)
  • Obrázky

Prohledáno 279 331 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Dům, TACHOV, 1 150 000 Kč, 35,00 m2 cca 32860 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.03.2026.,

www.realitymat.cz

Stanislav Frýbl Planá, okres Tachov.

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 3 690 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

03.08.2025.,

www.vitio.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji stavební pozemek v Tachově o celkové výměře 1230 m². Pozemek se nachází na okraji města Tachov. Jedná se o navazující lokalitu již realizované zástavby novostaveb rodinných domů. V současné době probíhá výstavba IS. Na hranici pozemku se bude nacházet....

  • Hledání podobný reality TACHOV:
  • pozemek TACHOV
 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 17 900 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

23.02.2025.,

www.vitio.cz

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme lukrativní investiční příležitost prodeje pozemku o CP 33529m2, který je změnou Územního plánu obce určen pro stavbu 20 rodinných domů. Další možné využití je rozparcelování a rozprodej 20 stavebních pozemků o cca CP 1400m2. Pozemek se....

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 860 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

27.04.2026.,

www.reality.sousede.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji zahradu se zahradní chatkou v Tachově - zahrádkářská kolonie Minerálka. Celková výměra pozemku činí 393 m², zastavěná plocha chaty je 16 m². Na pozemku se nachází velmi udržovaná zahradní chata s praktickou kůlnou na nářadí. Zahrada je oplocená....

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 799 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

17.05.2025.,

www.vitio.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji zahradu se stavbou dřevostavba (16m2) s řádným územním souhlasem (stavba nevyžaduje stavební povolení není zapsána v KN) a pergolou v Tachově, ul. Příčná. Chata byla na pozemek umístěna v roce 2023, je usazena na patkách (nemá pevné základy). Dle....

 
 
 
  Dům, TACHOV, 5 999 000 Kč, 180,00 m2 cca 33330 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.05.2025.,

www.realitymat.cz

Olga Bubnová Smetanova, Tachov.

  • Hledání podobný reality TACHOV:
  • prodej rodinný dům TACHOV
 
 
 
 
-6%

Změna ceny z 8 000 000 Kč na 7 500 000 Kč byla provedena 18.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, TACHOV, 7 500 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
04.04.2026 - 8.000.000 Kč
18.04.2026 - 7.500.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

04.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům se zahradou o celkové rozloze 1301 m² v blízkosti dálnice D5 v obci Ostrov u Tachova. Dům o dispozici 3+kk, obytné plochy 80 m², užitná plocha domu je o výměře 200 m². V přízemí domu se nachází: vstupní veranda, chodba s krbovými kamny, kuchyně s....

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 799 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

05.04.2026.,

www.reality.sousede.cz

Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 17 793 m2 ve městě Tachov, Plzeňský kraj. Pozemky se nachází na jihovýchod od centra v blízkosti řeky Mže. Dle katastru nemovitostí jsou pozemky vedeny jako trvalý travní porost. Tachov je též názvem katastrálního území. Město je....

 
 
 
  Obchodní prostor, TACHOV, 1 500 000 Kč, 44,00 m2 cca 34090 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

30.03.2025.,

www.realitymat.cz

Stanislav Frýbl Dolní Předměstí, Tachov.

  • Hledání podobný reality TACHOV:
  • obchodní prostor TACHOV na prodej
 
 
 
 
-12%

Změna ceny z 16 490 000 Kč na 14 520 000 Kč byla provedena 19.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, TACHOV, 14 520 000 Kč, 480,00 m2 cca 30250 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
23.08.2025 - 17.780.000 Kč
13.09.2025 - 16.990.000 Kč
21.01.2026 - 16.490.000 Kč
19.03.2026 - 14.520.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

23.08.2025.,

www.realitymat.cz

Olga Bubnová Tachov, Vítkov.

 
 
 
 
-7%

Změna ceny z 3 490 000 Kč na 3 250 000 Kč byla provedena 02.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, TACHOV, 3 250 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
22.02.2026 - 3.490.000 Kč
02.05.2026 - 3.250.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

22.02.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Předmětem nabídky ke koupi je velmi pěkná bytová jednotka po rekonstrukci o dispozici 2+1 a celkové výměře 68,30 m2 včetně lodžie 5,10 m2 a sklepa o výměře 2,15 m2. Jenž je situovaná v posledním patře panelového domu s výtahem, ve velmi žádané lokalitě města Planá, ul. Fučíkova. Byt....

 
 
 
 
+34%

Změna ceny z 4 699 000 Kč na 6 290 000 Kč byla provedena 09.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl vzrostla cena

Byt, TACHOV, 6 290 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
20.11.2025 - 2.900.000 Kč
06.12.2025 - 2.700.000 Kč
25.03.2026 - 4.699.000 Kč
09.05.2026 - 6.290.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

20.11.2025.,

www.domybytypozemky.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji 3/4 velmi vkusně, moderně zrekonstruovaného bytu v osobním vlastnictví o velikosti 4+1 s lodžií Tachov, ul. Korandova. Byt je po kompletní rekonstrukci v roce 2023. Byt se nachází ve 1. patře panelového domu s výtahem. Podlahová plocha bytu činí....

  • Hledání podobný reality TACHOV:
  • 4+1 byty TACHOV
 
 
 
  Dům, TACHOV, 8 999 000 Kč, 450,00 m2 cca 20000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.10.2025.,

www.realitymat.cz

Naďa Holubová Petra Jilemnického, Tachov.

 
 
 
  Dům, TACHOV, 7 350 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji rozsáhlé rekreační zařízení v malebné obci Dehetná nedaleko Boru v okrese Tachov. Areál se nachází v klidné části na samém konci obce, obklopený přírodou, a nabízí ideální prostředí pro odpočinek, rodinnou rekreaci či podnikání v oblasti ubytovacích služeb. Areál....

 
 
 
 
-14%

Změna ceny z 1 100 000 Kč na 950 000 Kč byla provedena 11.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Pozemek, TACHOV, 950 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
13.12.2025 - 1.100.000 Kč
11.03.2026 - 950.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

13.12.2025.,

www.vitio.cz

Hledáte místo, kde si postavíte dům přesně podle svých představ, a zároveň chcete být na dosah centru města? Tento stavební pozemek o rozloze 506 m² v atraktivní části Tachova je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní investici i budoucí pohodlné bydlení. Inženýrské sítě nejsou....

 
 
 
  Byt, TACHOV, 3 199 000 Kč, 56,00 m2 cca 57130 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.10.2025.,

www.realitymat.cz

Miroslava Kárníková Školní, Tachov.

  • Hledání podobný reality TACHOV:
  • 3+1 byty TACHOV na prodej
 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 1 779 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

14.09.2025.,

www.vitio.cz

Přímý developer nabízí k prodeji stavební pozemky s krásným výhledem na město Tachov. Jedná se o pozemky s výměrou od 593m2 až 603m2. Pozemky jsou již plně zasíťovaný (voda, kanalizace, elektřina) a je připraven na výstavbu rodinného domu dle Vašeho přání. Pozemek se nachází jen pár....

 
 
 
 
-31%

Změna ceny z 3 499 000 Kč na 2 409 000 Kč byla provedena 12.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Pozemek, TACHOV, 2 409 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
05.04.2026 - 3.499.000 Kč
12.04.2026 - 2.409.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

05.04.2026.,

www.reality.sousede.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji pozemky z části určené ke komerčním účelům (cca 1300 m2) v Tachově v blízkosti výrobního areálu spol. BHS. Celková výměrová plocha pozemku činí 12884 m2. Předmětem prodeje jsou dva ucelené pozemky, které jsou oddělené pozemky ve vlastnictví města....

 
 
 
  Dům, TACHOV, 7 300 000 Kč, 165,00 m2 cca 44240 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

28.01.2026.,

www.realitymat.cz

Jitka Rejtharová Americká, Tachov.

 
 
 
  Dům, TACHOV, 4 600 000 Kč, 96,00 m2 cca 47920 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

03.09.2025.,

www.realitymat.cz

Leona Šmejkal Sichlerová Tachov.

 
 
 
  Dům, TACHOV, 4 100 000 Kč, 160,00 m2 cca 25630 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

16.11.2025.,

www.realitymat.cz

Martina Bubnová Americká, Tachov.

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 75 000 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

03.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

Prodej atraktivních pozemků pro developerský projekt v obci Tachov – VítkovNabízíme k prodeji rozsáhlé pozemky o celkové rozloze 55 504 m2 v obci Tachov – Vítkov. Tyto pozemky jsou připravené pro výstavbu rodinných, řadových a terasových domů a představují jedinečnou příležitost pro....

 
 
 
  Byt, TACHOV, 1 999 000 Kč, 20,00 m2 cca 99950 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

03.09.2025.,

www.realitymat.cz

Stanislav Frýbl Bělojarská, Tachov.

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 800 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

27.04.2026.,

www.reality.sousede.cz

 
 
 
 
-16%

Změna ceny z 1 078 900 Kč na 908 900 Kč byla provedena 10.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Pozemek, TACHOV, 908 900 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
21.09.2025 - 1.078.900 Kč
10.03.2026 - 908.900 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

21.09.2025.,

www.vitio.cz

Nabízíme k prodeji zahradu o celkové výměře 792 m² s rekreační chatkou v oblíbené oblasti Minerálka v Tachově, Plzeňský kraj. Na pozemku se nachází vlastní studna s užitkovou vodou, elektřina je zavedena přímo do chatky a navíc je k dispozici solární panel pro úsporný provoz. Příjezd....

 
 
 
  Dům, TACHOV, 16 800 000 Kč, 591,00 m2 cca 28430 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.02.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Lukáš Pytlík Plzeňská, Tachov, okres tachov.

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 674 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

21.12.2024.,

www.vitio.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji zahradu v Tachově, ul. Petra Jilemnického. Svou polohou, zajištuje soukromí a klid oproti velkým zahrádkářským koloniím. Celková plocha zahrady činí 387 m2. V současné době zahrada byla využívána výhradně na pěstování, čili nenachází se na ní žádná....

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 650 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

13.12.2025.,

www.vitio.cz

Prodej zahrady 338 m² – Tachov, u minerálky Nabízíme k prodeji krásnou a udržovanou zahradu o výměře 338 m², která se nachází v klidné a vyhledávané lokalitě Tachov – u minerálky. Na pozemku stojí dřevěná chatka se zasklenou verandou a praktickým skladovým prostorem, která poskytuje....

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 649 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

10.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

Dovoluji si Vám nabídnou k prodeji zahradu s chatou ve městě Tachov - zahrádkářská kolonie ,,U minerálky".Celková plocha pozemku činí 425 m2. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako trvalý travní porost. Na zahradě se nachází chatka (15m2, zapsaná v katastru nemovitostí jako....

 
 
 
  Byt, TACHOV, 3 449 000 Kč, 71,00 m2 cca 48580 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

12.04.2025.,

www.realitymat.cz

Kateřina Bučková Želivského, Tachov.

 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 7 100 000 Kč na 6 900 000 Kč byla provedena 01.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, TACHOV, 6 900 000 Kč, 160,00 m2 cca 43130 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
14.02.2026 - 7.100.000 Kč
01.04.2026 - 6.900.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

14.02.2026.,

www.realitymat.cz

Stanislav Frýbl Na Stráni, Tachov.

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 3 499 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

10.11.2024.,

www.vitio.cz

 
 
 
  Dům, TACHOV, 835 000 Kč, 24,00 m2 cca 34790 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

01.04.2026.,

www.realitymat.cz

Magda Kočová Tachov.

 
 
 
  Byt, TACHOV, Na vyžádání, 49,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízíme k prodeji velmi útulný a vkusně zrekonstruovaný byt 2+1 o užitné ploše 49 m, situovaný v cihlovém, zatepleném domě v 1. patře bez výtahu, s nízkými náklady na bydlení. Byt je umístěn mezi dalšími bytovými jednotkami, což zajišťuje výborný tepelný komfort po celý rok. Obývací....

 
 
 
  Byt, TACHOV, Na vyžádání, 71,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.vitio.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji velmi vkusně, moderně zrekonstruovaný byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 s lodžií Tachov, ul. Korandova. Byt je po kompletní rekonstrukci v roce 2016. Byt se nachází ve 1. patře panelového domu s výtahem. Podlahová plocha bytu činí 71 m².....

 
 
 
  Byt, TACHOV, 3 950 000 Kč, 69,00 m2 cca 57250 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.realitymat.cz

Jitka Rejtharová Tachov.

 
 
 
 
-11%

Změna ceny z 4 499 000 Kč na 3 990 000 Kč byla provedena 12.02.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, TACHOV, 3 990 000 Kč, 135,00 m2 cca 29560 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
26.07.2025 - 4.750.000 Kč
17.09.2025 - 4.499.000 Kč
12.02.2026 - 3.990.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

26.07.2025.,

www.realitymat.cz

Lukáš Kudrna Polní, Tachov.

 
 
 
  Byt, TACHOV, 3 749 000 Kč, 60,00 m2 cca 62480 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.08.2025.,

www.realitymat.cz

Ondřej Maciarz Bělojarská, Tachov.

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 3 850 200 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

29.03.2026.,

www.reality.sousede.cz

Prodej soubor stavebních pozemků o celkové výměře celkem 2 139 m, Mýto u Tachova. Možnost koupě pozemků jako celek případně odděleně výměra samostatných pozemků činní. Pozemek č.1 - 955 m2 Pozemek č.2 - 1184 m2 Nabízíme k prodeji stavební pozemky o celkové výměře 2 139 m v klidné....

 
 
 
  Byt, TACHOV, 1 999 000 Kč, 20,00 m2 cca 99950 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.09.2025.,

www.realitymat.cz

Jitka Rejtharová Bělojarská, Tachov.

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 1 354 200 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

29.03.2026.,

www.reality.sousede.cz

Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 27 085 m2 v okolí města Tachov, v Plzeňském kraji. Město leží 54 km západně od Plzně, 20 km jižně od Mariánských lázní a 11 km východně od hranic s Německem. Pozemky jsou dle katastru nemovitostí vedeny jako trvalý travní porost,....

 
 
 
  Byt, TACHOV, 4 850 000 Kč, 85,00 m2 cca 57060 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.04.2026.,

www.realitymat.cz

Kateřina Moškořová K Lesíku, Tachov.

 
 
 

Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr

Zobrazené nemovitosti 253-294 (od dohromady 383)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGoHome - Hledej a ulož nemovitosti

Klikněte pro MyGoHome možnosti! Zavři

MyGoHome - nemáte povoleny Cookies

Zona Hyperinzerce.cz

Vybraný projekt

VILA SE ŠESTI LUXUSNÍMI APARTMÁNY