• GoHome Professional
rodinný dům ŠTERNBERK na prodej - hledej na GoHome
  • rodinný dům ŠTERNBERK na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - rodinný dům ŠTERNBERK

  • Pro dotaz "rodinný dům šternberk" vyhledáno 30 nemovitostí - průměrná cena 51 513 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 127 m2
    • 159 m2
    • 159 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 159 m2
    • 191 m2
  •  Podle ceny
    • 6580000
    • 8230000 (průměrná cena)
    • 9870000
    • 51500 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Dům, ŠTERNBERK, 5 900 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Představuji Vám nabídku prodeje rodinného domu se sedlovou střechou s vikýři, v atraktivní lokalitě města Šternberk. s celkovou plochou pozemku 714 m2, z toho je zastavěná plocha 250 m2. Dům se nachází v klidné části , ale v dobré dostupnosti do centra města Šternberk. V přízemí se....

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, 5 900 000 Kč, 105,00 m2 cca 56190 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.05.2026.,

www.levnebydleni.cz

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, 7 540 000 Kč, 183,00 m2 cca 41200 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

21.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve výstavbě, který je ideálním řešením pro ty, kteří hledají prostorné a moderní bydlení v klidné části obce Šternberk. Tento samostatný patrový dům nabízí více než pět pokojů, což zaručuje dostatek soukromí a komfortu pro celou rodinu. Stavba je cihlová,....

 
 
 
Nemovitostí s obrazem pro dotaz 'rodinný dům šternberk'
16 900 000 Kč
5 900 000 Kč
29 900 000 Kč
  Dům, ŠTERNBERK, 11 490 000 Kč, 362,00 m2 cca 31740 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

K exkluzivnímu prodeji nabízíme unikátní rodinný dům 5+1 (362 m²) s pozemkem (1013 m²) v rekreační oblasti Dolní Žleb ve Šternberku. Nemovitost prošla v roce 2003 kompletní a velice vkusnou rekonstrukcí. Díky své velkorysé dispozici a praktickému vybavení nabízí veškerý komfort, jaký....

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, 4 600 000 Kč, 68,00 m2 cca 67650 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

21.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Nabízíme k prodeji rodinný dům se zahrádkou v klidné a příjemné části Šternberka, nedaleko centra. Jedná se o dům s obytným přízemím a praktickým zázemím. Domek je přístupný přes předzahrádku a je dispozičně řešen jako 2+1 s koupelnou a WC, zastřešeným dvorkem, sklepem půdou. Zahrádka,....

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, 7 699 990 Kč, 140,00 m2 cca 55000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízíme k prodeji dvougenerační rodinný dům v klidné části obce Chabičov. Tato cihlová nemovitost s užitnou plochou 140 m² a celkovým pozemkem o rozloze 1530 m² je ideální volbou pro vícegenerační bydlení. Dům obsahuje dvě samostatné bytové jednotky 3+1, každá s vlastním vchodem,....

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, 5 999 000 Kč, 255,00 m2 cca 23530 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.01.2026.,

www.realitypro.eu

Samostatně stojící, patrový rodinný dům, který se nachází na pěkném místě města Šternberka ul. Opluštilova. Historie tohoto domu sahá až do 19. století a aktuálně nabídne vnitřní dispozici 6+1, která je rozdělená do dvou obytných podlaží, dále je dům částečně podsklepený (zde se nabízí....

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, 9 500 000 Kč, 100,00 m2 cca 95000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Hledáte klidné rodinné bydlení s atmosférou a dostatkem prostoru? Tento moderní patrový dům z roku 2019 vás nadchne svou polohou i promyšleným řešením. Zděná a zateplená novostavba o podlahové ploše 95 m² nabízí dispozici 4+kk, dvě koupelny a tři samostatné pokoje v patře, ideální....

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, 6 990 000 Kč, 222,00 m2 cca 31490 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Nabízím k prodeji rodinný dům v obci Chabičov (cca 20 km od Olomouce), který je rozdělen na 2 samostatné bytové jednotky evidované v katastru nemovitostí. Nemovitost je tak ideální jak pro dvougenerační bydlení, tak i jako investice s možností pronájmu jedné části. Dům stojí na pozemku....

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, 7 900 000 Kč, 198,00 m2 cca 39900 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

03.03.2026.,

www.bydlisnami.cz

Samostatně stojící rodinný dům, situovaný v zástavbě rodinnými domy podél uliční komunikace, poloha v blízkosti centrální městské části. Dům střední velikostní kategorie je samostatně stojící, nepodsklepený, má dvě nadzemní podlaží, je zastřešen plochou střechou s mírným sklonem.....

 
 
 
 
-10%

Změna ceny z 4 999 000 Kč na 4 490 000 Kč byla provedena 10.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, ŠTERNBERK, 4 490 000 Kč, 137,00 m2 cca 32770 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
27.04.2026 - 4.999.000 Kč
10.05.2026 - 4.490.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

27.04.2026.,

www.reality.sousede.cz

Prodej rodinného domu ve Šternberku – ul. Babická. Nabízíme k prodeji rodinný dům ve vyhledávané lokalitě města Šternberk, na ulici Babická. Nemovitost je určena k rekonstrukci, což nabízí ideální příležitost přizpůsobit si bydlení dle vlastních představ. Dům je napojen na veškeré....

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, 6 645 000 Kč, 122,00 m2 cca 54470 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

21.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Nabízíme k prodeji moderní rodinný dům ve výstavbě v obci Šternberk. Tento přízemní dům bude situován ve velmi klidné části, nabízející ideální prostředí pro rodinné bydlení. Stavba z cihel zajišťuje solidní konstrukci s dobrou tepelnou izolací, třída energetické náročnosti B navíc....

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, 6 650 000 Kč, 255,00 m2 cca 26080 Kč/m2

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, 6 800 000 Kč, 190,00 m2 cca 35790 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Nabízíme k prodeji velmi zajímavý a netradiční rodinný dům ve tvaru jehlanu u malebného města Šternberk v Dálově. Tento cihlový, patrový dům představuje ideální volbu pro početnější rodinu, která hledá klidné a prostorné bydlení. Dům byl od začátku postaven majitelkou jako relaxační,....

 
 
 
 
-6%

Změna ceny z 17 900 000 Kč na 16 900 000 Kč byla provedena 19.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, ŠTERNBERK, 16 900 000 Kč, 200,00 m2 cca 84500 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
12.03.2026 - 17.900.000 Kč
19.03.2026 - 16.900.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

12.03.2026.,

www.realitypro.eu

Chtěli byste bydlet v moderním domě, v klidné lokalitě u lesa, ale zároveň ve městě? Pak je tato nabídka určena právě vám. Nabízíme k prodeji luxusní rodinný dům s velkou a udržovanou zahradou ve Šternberku. Dům se nachází na konci slepé ulice Za Humny ve Šternberku, a to ve velmi....

 
 
 
 
-5%

Změna ceny z 9 500 000 Kč na 8 999 000 Kč byla provedena 12.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, ŠTERNBERK, 8 999 000 Kč, 100,00 m2 cca 89990 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
12.02.2026 - 9.500.000 Kč
12.03.2026 - 8.999.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

12.02.2026.,

www.realitypro.eu

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, Na vyžádání, 143,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

21.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

V jedné z nejmalebnějších částí města Šternberk, přímo pod majestátním hradem, se nachází tento jedinečný rodinný dům s neopakovatelnou atmosférou starých časů. Okolní historická zástavba a výhledy na dominanty města vytvářejí místo, které si vás získá na první pohled. Dům je situován....

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, 7 540 000 Kč, 183,00 m2 cca 41200 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.04.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Mgr. Barbora Dvořáčková Šternberk.

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, 5 999 000 Kč, 255,00 m2 cca 23530 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

17.01.2026.,

www.realitymat.cz

Bc. Pavel Beregsázi Opluštilova, Šternberk, okres olomouc.

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, Na vyžádání, 105,00 m2

 
 
 
 
-6%

Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, ŠTERNBERK, 16 900 000 Kč, 200,00 m2 cca 84500 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
15.03.2026 - 17.900.000 Kč
19.03.2026 - 16.900.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

15.03.2026.,

www.realitymat.cz

Tomáš Musil Za Humny, Šternberk.

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, 6 990 000 Kč, 222,00 m2 cca 31490 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.04.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Tereza Francová Šternberk, Chabičov.

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, 6 645 000 Kč, 122,00 m2 cca 54470 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.04.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Mgr. Barbora Dvořáčková U Sitky, Šternberk.

 
 
 
 
-5%

Změna ceny z 9 500 000 Kč na 8 999 000 Kč byla provedena 07.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, ŠTERNBERK, 8 999 000 Kč, 100,00 m2 cca 89990 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
11.02.2026 - 9.500.000 Kč
07.03.2026 - 8.999.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

11.02.2026.,

www.realitymat.cz

Jiří Schovánek Smetanova, Šternberk.

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, 7 900 000 Kč, 198,00 m2 cca 39900 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

28.02.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Ivo Gerat Zahradní, Šternberk.

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, 4 600 000 Kč, 68,00 m2 cca 67650 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.04.2026.,

www.realitymat.cz

Edita Baklíková Komenského, Šternberk.

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, 5 900 000 Kč, 105,00 m2 cca 56190 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Martina Brücknerová Šternberk.

 
 
 
 
-10%

Změna ceny z 4 999 000 Kč na 4 490 000 Kč byla provedena 06.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, ŠTERNBERK, 4 490 000 Kč, 137,00 m2 cca 32770 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
18.04.2026 - 4.999.000 Kč
06.05.2026 - 4.490.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

18.04.2026.,

www.realitymat.cz

Renáta Sirotková Babická, Šternberk.

 
 
 
  Dům, ŠTERNBERK, Na vyžádání, 143,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Taťána Krstovská Na Valech, Šternberk.

 
 
 

Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr
Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.