• GoHome Professional
byty Maloměřice BRNO na prodej - hledej na GoHome
  • byty Maloměřice BRNO na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - byty Maloměřice BRNO

  • Pro dotaz "byty maloměřice brno" vyhledáno 14 nemovitostí - průměrná cena 157 283 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 49 m2
    • 61 m2
    • 61 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 61 m2
    • 73 m2
  •  Podle ceny
    • 7720000
    • 9660000 (průměrná cena)
    • 11500000
    • 157000 (průměrná cena)
    • pokles ceny
    • vzrostla cena
  •  Podle vlastností
    • teráska

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

 
-2%

Změna ceny z 9 490 000 Kč na 9 290 000 Kč byla provedena 09.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, BRNO, Maloměřice, 9 290 000 Kč, 90,00 m2 cca 103220 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
20.11.2025 - 10.690.000 Kč
12.02.2026 - 10.500.000 Kč
26.02.2026 - 9.900.000 Kč
19.03.2026 - 9.490.000 Kč
09.04.2026 - 9.290.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

20.11.2025.,

www.realitypro.eu

Design, prostor, potenciál. Stačí vstoupit. Tento střešní byt 3+kk s galerií je skutečným architektonickým originálem. Vznikl v roce 2005 pod rukama renomovaného ateliéru OOOOX. Byl mezi finalisty soutěže Český interiér roku, a dodnes z něj dýchá moderní design. Nachází se na adrese....

 
 
 
  Byt, BRNO, Maloměřice, 4 610 000 Kč, 28,00 m2 cca 164640 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Včera,

www.bydlisnami.cz

Nabízený přízemní byt 1+1, 32,39 m2 - Součástí bytu je podlahové vytápění v kombinaci s kvalitními vinylovými podlahami, které zajišťují příjemný tepelný komfort. - Okna jsou osazena dvojskly, což přispívá k výborné tepelné i zvukové izolaci. - Koupelna je řešena ve standardu, s možností....

 
 
 
  Byt, BRNO, Maloměřice, 9 289 500 Kč, 49,00 m2 cca 189580 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.05.2026.,

www.realitypro.eu

Nabízíme k prodeji moderní bydlení v kompletně zrekonstruovaném domě na ulici Karlova. V nabídce jsou celkem 3 bytové jednotky a jedno studio, které zaujmou nejen svou dispozicí, ale především kvalitním provedením a důrazem na úsporné bydlení. Velkou výhodou je společné tepelné čerpadlo....

  • Hledání podobný byty Maloměřice BRNO:
  • 2+kk byty BRNO teráska na prodej
 
 
 
  Byt, BRNO, Maloměřice, 9 990 000 Kč, 63,00 m2 cca 158570 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

05.05.2026.,

www.bydlisnami.cz

Nabízený byt 3+kk, 69,66 m2, 1/NP - Součástí bytu je podlahové vytápění v kombinaci s kvalitními vinylovými podlahami, které zajišťují příjemný tepelný komfort. - Okna jsou osazena dvojskly, což přispívá k výborné tepelné i zvukové izolaci. - Koupelna je řešena ve standardu, s možností....

 
 
 
Ulož
Uloženo Uloženo

05.05.2026.,

www.bydlisnami.cz

Nabízený horní byt 2kk, 51,88 m2 - Součástí bytu je podlahové vytápění v kombinaci s kvalitními vinylovými podlahami, které zajišťují příjemný tepelný komfort. - Okna jsou osazena trojskly, což přispívá k výborné tepelné i zvukové izolaci. - Koupelna je řešena ve standardu, s možností....

 
 
 

 
 
 
  Byt, BRNO, Maloměřice, Na vyžádání, 51,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.04.2026.,

www.renc.cz

Nabízíme do výměny hezký obecní byt v hezké lokalitě Maloměřice na ulici Dolnopolní. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu a je po rekonstrukci. Celková plocha je 48 m2. Rozměry místností : pokoj 20 m2, kuchyň 9,6 m2, předsíň 12,2 m2, koupelna 3,6 m2, WC 1,4 m2 a součástí....

 
 
 
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Veronika Viklická Karlova, Brno, Maloměřice.

 
 
 
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Veronika Viklická Karlova, Brno, Maloměřice.

 
 
 
 
-2%

Změna ceny z 9 490 000 Kč na 9 290 000 Kč byla provedena 05.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

 

Trend ceny nemovitostí:
19.11.2025 - 10.690.000 Kč
07.02.2026 - 10.500.000 Kč
21.02.2026 - 9.900.000 Kč
14.03.2026 - 9.490.000 Kč
05.04.2026 - 9.290.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

19.11.2025.,

www.realitymat.cz

Bc. Andrea Mašláňová Selská, Maloměřice.

 
 
 
  Byt, BRNO, Brno-Maloměřice a Obřany, Na vyžádání, 63,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

12.03.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Michal Malaník Obřanská, Brno-Maloměřice a Obřany.

 
 
 
  Byt, BRNO, Brno-Maloměřice a Obřany, Na vyžádání, 101,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

08.10.2025.,

www.realitymat.cz

Mgr. Michal Malaník Obřanská, Brno-Maloměřice a Obřany.

 
 
 
  Byt, BRNO, Brno-Maloměřice a Obřany, Na vyžádání, 54,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

12.03.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Michal Malaník Obřanská, Brno-Maloměřice a Obřany.

 
 
 
  Byt, BRNO, Brno-Maloměřice a Obřany, Na vyžádání, 47,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

12.03.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Michal Malaník Obřanská, Brno-Maloměřice a Obřany.

 
 
 

Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur