• GoHome Professional
domy Maloměřice BRNO na prodej - hledej na GoHome
  • domy Maloměřice BRNO na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - domy Maloměřice BRNO

  • Pro dotaz "domy maloměřice brno" vyhledáno 10 nemovitostí - průměrná cena 86 637 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 170 m2
    • 213 m2
    • 213 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 213 m2
    • 256 m2
  •  Podle ceny
    • 14700000
    • 18400000 (průměrná cena)
    • 22100000
    • 86600 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Dům, BRNO, Maloměřice, 14 160 000 Kč, 152,00 m2 cca 93160 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

21.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Hledáte prostorný rodinný dům v klidné části Brna, který je zároveň na dosah centra, přírody i veškeré občanské vybavenosti? Představujeme Vám nově dokončený rodinný dům v Maloměřicích, který prošel kompletní rekonstrukcí včetně nástavby (dokončené v tomto roce) a dnes nabízí velkorysý....

 
 
 
  Dům, BRNO, Maloměřice, 9 750 000 Kč, 150,00 m2 cca 65000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.01.2026.,

www.realitypro.eu

Rodinný dům k přeměně na stavební pozemek se zastavěnou plochou 205 m² – Brno–Maloměřice, Zimní. Nabízíme ke koupi nemovitost jako atraktivní stavební pozemek o celkové výměře 505 m² v klidné rezidenční lokalitě Brno–Maloměřice, na ulici Zimní. Na pozemku se nachází původní rodinný....

 
 
 
  Dům, BRNO, Maloměřice, 5 766 000 Kč, 127,00 m2 cca 45400 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

26.03.2026.,

www.realitypro.eu

Hledáte dům s investičním potenciálem v rozvíjející se části Brna? Právě jste ho našli. K prodeji nově nabízíme dvoupodlažní rodinný dům na ulici Karlova v městské části Maloměřice, který je určen ke kompletní rekonstrukci, případně demolici a představuje tak zajímavou příležitost....

 
 
 
Nemovitostí s obrazem pro dotaz 'domy maloměřice brno'
Na vyžádání
 
-12%

Změna ceny z 21 600 000 Kč na 19 000 000 Kč byla provedena 28.02.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Dům, BRNO, Maloměřice, 19 000 000 Kč, 352,00 m2 cca 53980 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
14.02.2026 - 21.600.000 Kč
28.02.2026 - 19.000.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

14.02.2026.,

www.realbonus.cz

Prodej třípodlažního rodinného domu s garáží, Brně - Maloměřice Nabízíme k prodeji prostorný třípodlažní rodinný dům, situovaný v atraktivní, klidné a zelení obklopené části města Brna. Tento všestranný dům představuje ideální volbu pro pohodlné rodinné bydlení, možnost vícegeneračního....

 
 
 
Ulož
Uloženo Uloženo

28.01.2026.,

www.realitymat.cz

Michaela Vyhňáková Zimní, Brno, Maloměřice.

 
 
 
  Dům, BRNO, Maloměřice, Na vyžádání, 231,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.bydlisnami.cz

Nabízíme velmi prostorný rodinný dům, který je vhodný k podnikání nebo bydlení i pro tři rodiny (tři byty se samostatnými vchody). Vzhledem k současným cenám bytů je toto vhodná varianta - tři byty plus zahrada, velká garáž a parkovací místa. Zastavěná plocha sestává ze dvou staveb....

 
 
 
Ulož
Uloženo Uloženo

18.04.2026.,

www.realitymat.cz

Terezie Příhodová Proškovo náměstí, Brno, Maloměřice.

 
 
 
  Dům, BRNO, Brno-Maloměřice a Obřany, 16 890 000 Kč, 117,00 m2 cca 144360 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.03.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Jan Kuděla Panská lícha, Brno-Maloměřice a Obřany.

  • Hledání podobný domy Maloměřice BRNO:
  • prodej rodinný dům Brno-Maloměřice a Obřany BRNO
 
 
 
  Dům, BRNO, Brno-Maloměřice a Obřany, 12 890 000 Kč, 87,00 m2 cca 148160 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.03.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Jan Kuděla Panská lícha, Brno-Maloměřice a Obřany.

 
 
 
  Dům, BRNO, Maloměřice, Na vyžádání, 231,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.realitymat.cz

Iva Zemánková Jarní, Brno, Maloměřice.

 
 
 

Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr

Zobrazené nemovitosti 1-10 (od dohromady 10)

<< <1> >>

MyGoHome - Hledej a ulož nemovitosti