• GoHome Professional
byty Praha 8 PRAHA na prodej - hledej na GoHome
  • byty Praha 8 PRAHA na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - byty Praha 8 PRAHA

  • Pro dotaz "byty praha 8 praha" vyhledáno 719 nemovitostí - průměrná cena 142 293 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 60 m2
    • 75 m2
    • 75 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 75 m2
    • 90 m2
  •  Podle ceny
    • 8610000
    • 10700000 (průměrná cena)
    • 12900000
    • 142000 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

 
-3%

Změna ceny z 9 990 000 Kč na 9 690 000 Kč byla provedena 01.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PRAHA, Praha 8, 9 690 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
07.03.2026 - 9.990.000 Kč
01.04.2026 - 9.690.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

07.01.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Moderní byt o dispozici 2+kk s balkonem, sklepem, komorou a garážovým stáním v rezidenčním projektu Nové Chabry, v klidné části Prahy 8 Dolní Chabry. Byt je umístěn ve 3. nadzemním podlaží čtyřpodlažního domu z roku 2015, který je vybaven výtahem a odpovídá standardům moderní rezidenční....

  • Hledání podobný byty Praha 8 PRAHA:
  • 2+kk byty PRAHA na prodej
 
 
 
  Byt, PRAHA, Kobylisy, 3 150 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

11.06.2020.,

www.kohout-reality.cz

Nabízíme Vám velice pěkně řešený byt s dvěmi lodžiemi s výhledem do zeleně s možnou rekonstrukcí na byt 4+1/2xlodžie s velkou kuchyní a šatnou. Byt se nyní skládá z chodby, dvou komor, kuchyně, obývacího pokoje, dvou ložnic, dvou lodžií, koupelny a toalety. Kuchyň situovaná na východní....

  • Hledání podobný byty Praha 8 PRAHA:
  • 3+1 byty PRAHA na prodej
 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 16 790 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

13.03.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji byt 3+kk s velkorysou podlahovou plochou 92,61 m s balkonem, situovaný v 7. nadzemním podlaží udržovaného domu z období starší novostavby v jedné z nejžádanějších pražských lokalit - Karlín. Dům nabízí recepci s nepřetržitým provozem 24/7, která zajišťuje vyšší....

  • Hledání podobný byty Praha 8 PRAHA:
  • prodej 3+kk byty PRAHA
 
 
 
  Byt, PRAHA, Nové Město, Na vyžádání, 91,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Včera,

www.reality.cz

Jedinečná investiční příležitost! V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme ke koupi velmi prostorný, světlý a hlavně klidný byt, který se nachází v naprostém centru Prahy 1, v 6. nadzemním podlaží, tj. v posledním obývaném patře (není půdní! ) nádherně zrekonstruovaného secesního....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 10 999 999 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

17.05.2025.,

www.kohout-reality.cz

Máme pro vás jedinečnou nabídku prostorného mezonetového zrekonstruovaného cihlového bytu 4+kk - přízemí (80m2) + balkon 3 m?+mezonet - podkroví 20m2. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží budovy, která byla kompletně zrekonstruována s důrazem na vysoký standard bydlení. Součástí....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Karlín, Na vyžádání, 120,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Včera,

www.bydlisnami.cz

Když se špičkový design propojí s vyhledávanou adresou. Hledáte nadstandardní bydlení ve vyhlášeném Karlíně a zároveň oceníte variabilitu, kterou život přináší? Nabízíme k prodeji výjimečnou bytovou jednotku o ploše 120 m², dispozičně řešenou jako 4+kk, přičemž jeden z pokojů je aktuálně....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 3 000 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

17.07.2025.,

www.levnebydleni.cz

Hledám ke koupi byt 3KK - 3+1, s balkonem nebo lodžií v Praze (Střížkov, Prosek, Vysočany, Kobylisy, Ládví, Pankrác, Budějovicka, Roztyly, Vyšehrad). RK nevolat!!! Tel: 776377236 nebo suscik@seznam.cz .

  • Hledání podobný byty Praha 8 PRAHA:
  • garsonka PRAHA na prodej
 
 
 
  Byt, PRAHA, Kobylisy, Na vyžádání, 28,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.04.2026.,

www.realitypro.eu

Nabízím ke koupi byt 1+kk o výměře 24 m² + 4 m² zasklený balkón (možno složit) v osobním vlastnictví. Nachází se ve 12. patře (ze 16. ) panelového domu se 3 výtahy a recepcí. Byt je částečně zařízen, kuchyňská linka se spotřebiči, v předsíňi je vestavěná skříň, koupelna s vanou a....

 
 
 
 
-2%

Změna ceny z 8 000 000 Kč na 7 800 000 Kč byla provedena 29.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PRAHA, Libeň, 7 800 000 Kč, 56,00 m2 cca 139290 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
25.03.2026 - 8.000.000 Kč
29.04.2026 - 7.800.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

25.03.2026.,

www.realitymat.cz

Rostislav Los U Svobodárny, Praha, Libeň.

  • Hledání podobný byty Praha 8 PRAHA:
  • 2+1 byty PRAHA na prodej
 
 
 
 
-5%

Změna ceny z 12 590 000 Kč na 11 950 000 Kč byla provedena 11.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PRAHA, Praha 8, 11 950 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
12.02.2026 - 12.590.000 Kč
11.03.2026 - 11.950.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

12.02.2026.,

www.domybytypozemky.cz

GLJ Partners exkluzivně nabízí k prodeji podkrovní byt 3+kk o celkové ploše 62,3 m, situovaný v 5. nadzemním podlaží udržovaného činžovního domu. Díky orientaci na východ směrem do Kaizlových sadů a na jih do klidné, slepé ulice Petra Slezáka je byt mimořádně světlý a zároveň příjemně....

 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 6 690 000 Kč na 6 490 000 Kč byla provedena 28.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PRAHA, Praha 8, 6 490 000 Kč, 40,00 m2 cca 162250 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
21.02.2026 - 6.690.000 Kč
28.03.2026 - 6.490.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

21.02.2026.,

www.realitymat.cz

Filip Jirků Turnovská, Praha 8, Libeň.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Nové Město, Na vyžádání, 175,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.08.2025.,

www.prazskereality.cz

Byt na prodej / 4+1 / 175 m 2 - Byty na prodej typu 4+1 za nabídkovou cenu Info o ceně u RK Kč. Vybraná nemovitost - 4+1 se nachází v městské části Praha 1. Typ vlastnictví osobní. Plocha nemovitosti je 175 m 2 . .

 
 
 
  Byt, PRAHA, Kobylisy, 8 750 000 Kč, 72,00 m2 cca 121530 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

26.11.2025.,

www.realitymat.cz

Jaroslav Novák Čimická, Praha 8, Kobylisy.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 13 970 000 Kč, 92,00 m2 cca 151850 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Ondřej Petr Sokolovská, Praha 8, Karlín.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 11 890 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

07.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji byt 3+kk o podlahové ploše 74,4 m s lodžií a sklepem, situovaný v 10. patře v revitalizovaném panelovém domě v Praze 8 Karlín, jen 2 minuty chůze od metra Invalidovna. Jednou z největších výhod je kombinace perfektní dostupnosti a zároveň výjimečného klidu dům se....

 
 
 
 
-3%

Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PRAHA, Praha 8, 6 490 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
19.02.2026 - 6.690.000 Kč
28.03.2026 - 6.490.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

19.02.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Rád bych Vám představil tento útulný byt o dispozici 1+1 a užitné ploše 40 m, který se nachází ve skvělé lokalitě v ulici Turnovská, Praha-Libeň. Palmovka je pouhých 5 minut chůze odtud - metro 'B', tramvaje i autobusy do různých směrů. Jedná se o jedinečnou kombinaci klidného....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 7 900 000 Kč, 47,00 m2 cca 168090 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.04.2026.,

www.realitymat.cz

Martin Vojta Sokolovská, Praha 8, Karlín.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 10 200 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

03.10.2025.,

www.domybytypozemky.cz

Prodej prostorného bytu 3+kk s výměrou 80,5 m ve vyhledávané lokalitě na Praze 8 v Libni, v ulici náměstí Dr. Václava Holého. Byt se nachází v prvním patře cihlové budovy o sedmi podlažích s celkem devíti bytovými jednotkami. Byt je po částečné rekonstrukci. Lokalita Libeň je známá....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 8 500 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

14.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Prodej bytu 3+1+L, Praha Kobylisy. Byt v osobním vlastnictví 5. podlaží panelového domu, ul. Kurkova. Nyní je pronajímaný slušnému, prověřenému, platícímu nájemci. Velmi dobrý udržovaný stav. Z obývacího pokoje je vstup na prostornou lodžii a širokým vchodem je propojený s kuchyní.....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 25 939 895 Kč, 177,00 m2 cca 146550 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Tetiana Antoch Praha 8.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 9 760 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

23.12.2025.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji byt v rámci exkluzivního developerského projektu PŮDNÍ BYTY METRO PALMOVKA, který se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 8, o celkové výměře 60 m2. Aktuálně probíhá výstavba všech bytů jak v 6. tak 7. nadzemním podlaží a plánované dokončení bytových jednotek je....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, Na vyžádání, 81,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.04.2026.,

www.bydlisnami.cz

Prodej bytu 2+1 o užitné ploše 81 m² + 2,4 m² balkon + 2 m² sklep. Tento světlý byt po kompletní rekonstrukci vás nadchne svou vzdušností, praktickým řešením se dvěma komorami a je okamžitě připraven k nastěhování včetně vybavené kuchyňské linky. Najdete tu vysokorychlostní internet,....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 21 500 000 Kč, 110,00 m2 cca 195460 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.04.2026.,

www.realitymat.cz

Faraon Reality s.r.o. Sokolovská, Praha 8, Karlín.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 10 990 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

08.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

V rezidenčním projektu Čámovka je k prodeji moderní a světlý byt o dispozici 2+kk s užitnou plochou 58 m, který zaujme především svou výjimečnou venkovní plochou terasou (11 m) a prostornou předzahrádkou (136 m). K bytu náleží také garážové stání a sklep, což zajišťuje maximální komfort....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Nové Město, 14 900 000 Kč, 95,00 m2 cca 156840 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

26.04.2026.,

www.realitymat.cz

Monika Ešnerová Karlovo náměstí, Praha 2, Nové Město.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Karlín, Na vyžádání, 60,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

12.02.2026.,

www.realitypro.eu

Tato nabídka není klasickým rodinným domem ani běžnými obchodními prostory. Jedná se o samostatný přízemní objekt s vlastním dvorem ve vnitrobloku ulice Pernerova v Karlíně, který nabízí zajímavý potenciál pro komerční či individuální využití. K prodeji nabízíme samostatně stojící....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Libeň, 6 990 000 Kč, 42,00 m2 cca 166430 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

28.03.2026.,

www.realitymat.cz

Michaela Šebelová Čihákova, Praha, Libeň.

 
 
 
 
+1%

Změna ceny z 13 540 000 Kč na 13 640 000 Kč byla provedena 14.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl vzrostla cena

Byt, PRAHA, Praha 8, 13 640 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
28.01.2026 - 13.540.000 Kč
14.03.2026 - 13.640.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

13.12.2025.,

www.domybytypozemky.cz

Vstupte do světa kvalitního městského bydlení v prestižní rezidenci Pobřežní 22, kde se historický šarm propojuje s moderním komfortem. Prostorné byty nabídnou více prostoru pro život, práci i relax ideální volba pro rodiny, páry či každého, kdo nechce dělat kompromisy. V rezidenci....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Karlín, Na vyžádání, 200,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Tento výjimečný apartmán o ploše přibližně 200 m² se nachází v prestižním rezidenčním projektu Kay River Lofts v pražském Karlíně a představuje spojení špičkového designu, nadčasové elegance a promyšleného městského bydlení. Jde o nemovitost, která zaujme nejen svou polohou, ale především....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Libeň, 9 900 000 Kč, 90,00 m2 cca 110000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.realitymat.cz

Petr Hromas STYLE Horovo náměstí, Praha, Libeň.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Střížkov, 5 500 000 Kč, 40,00 m2 cca 137500 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

27.12.2025.,

www.realitymat.cz

Miroslav Částek Bínova, Praha, Střížkov.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Karlín, 19 600 000 Kč, 148,00 m2 cca 132430 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.04.2026.,

www.realitymat.cz

Radim Kovář Křižíkova, Praha, Karlín.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 14 490 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

05.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji výjimečný byt 2+kk o celkové ploše 54,5 m2 s terasou o velikosti 15,5 m2, situovaný ve vyvýšeném přízemí atraktivní rezidenční budovy v prestižní lokalitě Karlín. Byt nabízí klid díky orientaci do zeleného vnitrobloku. Terasa je umístěna cca 1,5 metru nad úrovní....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 9 350 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

03.10.2025.,

www.domybytypozemky.cz

Prodej prostorného bytu 2+1 s výměrou 79,7 m ve vyhledávané lokalitě na Praze 8 v Libni, v ulici náměstí Dr. Václava Holého. Byt se nachází v prvním patře cihlové budovy o sedmi podlažích s celkem devíti bytovými jednotkami. Tento byt je v původním stavu, což dává novému majiteli....

 
 
 
 
+13%

Změna ceny z 5 390 000 Kč na 6 110 000 Kč byla provedena 04.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl vzrostla cena

Byt, PRAHA, Praha 8, 6 110 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
19.03.2026 - 5.390.000 Kč
04.04.2026 - 6.110.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

17.03.2026.,

www.domybytypozemky.cz

R E Z E R V A C E ! ! ! Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+kk o podlahové ploše 43,3 m, který se nachází ve 2. nadzemním podlaží (1. patro) panelového domu s výtahem v ulici Tanvaldská, Praha 8 Kobylisy. Byt je v původním stavu před kompletní rekonstrukcí, což umožňuje novému majiteli....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 8 490 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

01.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Prodej bytu 2+1/L, 61,2 m + 2 lodžie (cca 6 m), OV, Praha 8 Bohnice Nabízíme k prodeji světlý byt o dispozici 2+1 s podlahovou plochou 61,2 m (bez lodžií), situovaný ve 2. patře udržovaného panelového domu s výtahem v klidné části Prahy 8 Bohnice, ul. Hlivická. K bytu náleží dvě lodžie....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 12 980 000 Kč, 81,00 m2 cca 160250 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.04.2026.,

www.realitymat.cz

Mia Casa Novákových, Praha 8 - Libeň.

 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 8 220 000 Kč na 7 999 000 Kč byla provedena 09.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PRAHA, Ďáblice, 7 999 000 Kč, 49,00 m2 cca 163250 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
28.03.2026 - 8.440.000 Kč
25.04.2026 - 8.220.000 Kč
09.05.2026 - 7.999.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

28.03.2026.,

www.realitymat.cz

Tereza Polášková Křižanská, Praha, Ďáblice.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 21 500 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

25.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Prodej bytu 3+kk, 110 m2 + 2 balkony, po částečné rekonstrukce, ve čtvrtém patře šestipatrové budovy s výtahem, přímo u metra Křižíkova, v srdci pražské moderní čtvrti Karlín. Dispozici bytu tvoří prostorný obývací pokoj s novou plně vybavenou kuchyni, dvě samostatné ložnice (každá....

 
 
 
 
-37%

Změna ceny z 19 000 000 Kč na 11 900 000 Kč byla provedena Dnes
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PRAHA, Praha 8, 11 900 000 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
02.04.2026 - 14.500.000 Kč
02.04.2026 - 19.000.000 Kč
03.04.2026 - 0 Kč
03.04.2026 - 9.150.000 Kč
04.04.2026 - 13.490.000 Kč
04.04.2026 - 26.990.000 Kč
04.04.2026 - 13.490.000 Kč
05.04.2026 - 14.500.000 Kč
05.04.2026 - 9.970.000 Kč
06.04.2026 - 22.950.000 Kč
06.04.2026 - 11.250.000 Kč
07.04.2026 - 14.990.000 Kč
07.04.2026 - 9.970.000 Kč
08.04.2026 - 12.490.000 Kč
08.04.2026 - 0 Kč
08.04.2026 - 29.590.000 Kč
11.04.2026 - 19.000.000 Kč
15.04.2026 - 8.990.000 Kč
18.04.2026 - 9.990.000 Kč
22.04.2026 - 20.990.000 Kč
25.04.2026 - 8.750.000 Kč
29.04.2026 - 12.490.000 Kč
02.05.2026 - 20.990.000 Kč
06.05.2026 - 0 Kč
09.05.2026 - 19.000.000 Kč
13.05.2026 - 11.900.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

02.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

V zastoupení klienta připravujeme unikátní luxusní bytovou jednotku 4+1 o celkové výměře 115,10 m², situovanou v prvním nadzemním podlaží (bez výtahu) prestižního zděného terasového domu z dílny uznávaného českého architekta Tenzera. Nemovitost se nachází v klidové slepé ulici S.K.....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Nové Město, 22 700 000 Kč, 136,00 m2 cca 166910 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.11.2025.,

www.realitymat.cz

Hana Brzková Zlatnická, Praha, Nové Město.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 13 840 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

13.03.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Toužíte po komfortním bydlení v atraktivní pražské lokalitě? Karlín je jednou z nejvyhledávanějších čtvrtí metropole, která v sobě spojuje dynamiku městského života s příjemnou atmosférou a skvělou občanskou vybaveností. V nabídce jsou byty o dispozicích 2+kk a 3+kk, které projdou....

 
 
 

Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr
Poville Residence zelená zóna