• GoHome Professional
byty Praha 8 PRAHA na prodej - hledej na GoHome
  • byty Praha 8 PRAHA na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - byty Praha 8 PRAHA

  • Pro dotaz "byty praha 8 praha" vyhledáno 719 nemovitostí - průměrná cena 142 293 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 60 m2
    • 75 m2
    • 75 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 75 m2
    • 90 m2
  •  Podle ceny
    • 8610000
    • 10700000 (průměrná cena)
    • 12900000
    • 142000 (průměrná cena)

Prohledáno 279 261 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Byt, PRAHA, Praha 8, 4 990 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

05.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Hledáte funkční byt v klidné lokalitě a v domě s udržovanou zahradou a chcete se nastěhovat prakticky hned? Nabízíme Vám toto 1+kk ve druhém nadzemním podlaží domu z roku 1960 přímo u říčky Rokytky. Byt prošel částečnou rekonstrukcí nová koupelna s vanou, nová elektřina, plastová....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Čimice, 8 930 000 Kč, 72,00 m2 cca 124030 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.03.2026.,

www.realitymat.cz

Renata Svatá Křivenická, Praha, Čimice.

  • Hledání podobný byty Praha 8 PRAHA:
  • 3+1 byty PRAHA na prodej
 
 
 
  Byt, PRAHA, Střížkov, 7 990 000 Kč, 68,00 m2 cca 117500 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

13.12.2025.,

www.realitymat.cz

Bc. Jan Rajský Šluknovská, Praha, Střížkov.

  • Hledání podobný byty Praha 8 PRAHA:
  • prodej byty Střížkov PRAHA
 
 
 
 
-1%

Změna ceny z 14 090 000 Kč na 13 890 000 Kč byla provedena 15.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PRAHA, Libeň, 13 890 000 Kč, 72,00 m2 cca 192920 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
17.01.2026 - 14.090.000 Kč
15.04.2026 - 13.890.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

17.01.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Kristýna Žikešová Zenklova, Praha, Libeň.

  • Hledání podobný byty Praha 8 PRAHA:
  • prodej 3+kk byty PRAHA
 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 7 890 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

10.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Rezervováno. Některé byty si vás získají hned na první pohled u jiných to přijde až ve chvíli, kdy se na chvíli zastavíte, podíváte se z okna a řeknete si, tady je klid a ten výhled. Byt se nachází v 15. patře a právě výška tomuto bytu dodává něco navíc, otevřený, ničím nerušený....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Dolní Chabry, 13 763 900 Kč, 82,00 m2 cca 167850 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Karel Bartek Před sokolovnou, Praha 8 - Dolní Chabry.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 15 456 000 Kč, 96,00 m2 cca 161000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

24.09.2025.,

www.realitymat.cz

Iveta Schicková Střížkovská, Praha 8.

  • Hledání podobný byty Praha 8 PRAHA:
  • 2+kk byty PRAHA na prodej
 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 5 650 000 Kč, 56,00 m2 cca 100890 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Jan Bečvář Poznaňská, Praha 8, Bohnice.

  • Hledání podobný byty Praha 8 PRAHA:
  • 1+1 byty PRAHA
 
 
 
  Byt, PRAHA, Libeň, 8 390 000 Kč, 55,00 m2 cca 152550 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.04.2026.,

www.realitymat.cz

Marcela Koušová Františka Kadlece, Praha, Libeň.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Libeň, 8 790 000 Kč, 54,00 m2 cca 162780 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.02.2026.,

www.realitymat.cz

Pavel Volf Ocelářská, Praha, Libeň.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Libeň, 6 690 000 Kč, 48,00 m2 cca 139380 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.05.2026.,

www.realitymat.cz

Pavel Strnad Novákových, Praha, Libeň.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Nové Město, 11 990 000 Kč, 77,00 m2 cca 155710 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

01.04.2026.,

www.realitymat.cz

Lenka Baráková Lípová, Praha, Nové Město.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Nové Město, 16 900 000 Kč, 100,00 m2 cca 169000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.04.2026.,

www.realitymat.cz

Jiří Švec Pod Slovany, Praha 2, Nové Město.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Nové Město, Na vyžádání, 43,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.03.2026.,

www.vitio.cz

Byt o podlahové ploše 43 m2 s předzahrádkou 80 m2 na jedinečném místě, Palackého náměstí v centru Prahy, vhodný ke kompletní rekonstrukci dle představ nového majitele. Jednotka je ideální jako velmi dobrá investiční příležitost ke krátkodobým pronájmům s nadprůměrným zhodnocením.....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Střížkov, 7 450 997 Kč, 39,00 m2 cca 191050 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Makers Reality Šluknovská, Praha, Střížkov.

 
 
 
 
-5%

Změna ceny z 14 600 000 Kč na 13 900 000 Kč byla provedena 04.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PRAHA, Nové Město, 13 900 000 Kč, 73,00 m2 cca 190410 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
11.03.2026 - 14.600.000 Kč
04.04.2026 - 13.900.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.realitymat.cz

Jan Hrnčíř Plavecká, Praha 2, Nové Město.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Kobylisy, 11 900 000 Kč, 70,00 m2 cca 170000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

22.04.2026.,

www.realitymat.cz

Lukáš Kubát Pod hliništěm, Praha, Kobylisy.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Praha 8, 7 990 000 Kč, 52,00 m2 cca 153650 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.04.2026.,

www.realitymat.cz

Daniel Pallavicini V Zámcích, Praha 8.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Libeň, 12 150 000 Kč, 81,00 m2 cca 150000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.02.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Nataliia Kolodynska Praha, Libeň.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Nové Město, 16 450 000 Kč, 102,00 m2 cca 161280 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.02.2026.,

www.realitymat.cz

Mgr. Michael Děd Vyšehradská, Praha, Nové Město.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Nové Město, Na vyžádání, 58,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.08.2025.,

www.realitypro.eu

Tento podkrovní ateliér o velikosti 58,2m2 má jednu ložnici, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a s koupelnou se sprchovým koutem toaletou a bidetem, umyvadlem. Ve společných prostorách je balkón. Apartmán se nalézá přímo v historickém srdci hlavního města Prahy, v blízkosti....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Nové Město, 9 990 000 Kč, 52,00 m2 cca 192120 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.realitymat.cz

Zdeňka Knížová Řeznická, Praha, Nové Město.

 
 
 
 
-5%

Změna ceny z 9 490 000 Kč na 8 990 000 Kč byla provedena 07.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PRAHA, Libeň, 8 990 000 Kč, 60,00 m2 cca 149830 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
21.01.2026 - 9.890.000 Kč
15.04.2026 - 9.490.000 Kč
07.05.2026 - 8.990.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

21.01.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Kristýna Žikešová Zenklova, Praha, Libeň.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Libeň, 9 990 000 Kč, 60,00 m2 cca 166500 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Kristýna Žikešová Zenklova, Praha, Libeň.

 
 
 
 
-8%

Změna ceny z 9 190 000 Kč na 8 490 000 Kč byla provedena 08.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PRAHA, Praha 8, 8 490 000 Kč, 57,00 m2 cca 148950 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
04.04.2026 - 9.190.000 Kč
08.04.2026 - 8.490.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

04.04.2026.,

www.realitymat.cz

Daniel Pallavicini V Zámcích, Praha 8.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Bohnice, 6 390 000 Kč, 45,00 m2 cca 142000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Tomáš Novák Poznaňská, Praha, Bohnice.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Dolní Chabry, 8 300 000 Kč, 53,00 m2 cca 156600 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Karel Bartek U jízdárny, Praha 8 - Dolní Chabry.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Bohnice, 6 800 000 Kč, 44,00 m2 cca 154550 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.04.2026.,

www.realitymat.cz

Andreas Rosen Lodžská, Praha, Bohnice.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Libeň, 11 990 000 Kč, 81,00 m2 cca 148030 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Kristýna Žikešová Zenklova, Praha, Libeň.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Karlín, Na vyžádání, 73,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

13.12.2025.,

www.vitio.cz

Vstupte do světa kvalitního městského bydlení v prestižní rezidenci Pobřežní 22, kde se historický šarm propojuje s moderním komfortem. Prostorné byty nabídnou více prostoru pro život, práci i relax – ideální volba pro rodiny, páry či každého, kdo nechce dělat kompromisy. V rezidenci....

 
 
 
  Byt, PRAHA, Dolní Chabry, 13 390 000 Kč, 88,00 m2 cca 152160 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.03.2026.,

www.realitymat.cz

Terezie Příhodová K Beranovu, Praha, Dolní Chabry.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Bohnice, 7 890 000 Kč, 61,00 m2 cca 129340 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.04.2026.,

www.realitymat.cz

Marek Šlosar Vratislavská, Praha, Bohnice.

 
 
 
 
-8%

Změna ceny z 5 990 000 Kč na 5 490 000 Kč byla provedena 02.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PRAHA, Střížkov, 5 490 000 Kč, 45,00 m2 cca 122000 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
18.04.2026 - 5.990.000 Kč
02.05.2026 - 5.490.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

18.04.2026.,

www.realitymat.cz

Martin Duchek Děčínská, Praha, Střížkov.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Bohnice, 10 499 900 Kč, 76,00 m2 cca 138160 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

09.05.2026.,

www.realitymat.cz

Bc. Vendy Tranová Poznaňská, Praha, Bohnice.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Karlín, 9 990 000 Kč, 71,00 m2 cca 140700 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.02.2026.,

www.realitymat.cz

Dagmar Worschová U invalidovny, Praha, Karlín.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Karlín, 15 590 000 Kč, 93,00 m2 cca 167630 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

31.05.2025.,

www.realitymat.cz

Zuzana Štafurová Peckova, Praha, Karlín.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Nové Město, 14 490 000 Kč, 77,00 m2 cca 188180 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.05.2026.,

www.realitymat.cz

Daniel Kolman Malá Štěpánská, Praha, Nové Město.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Nové Město, 19 950 000 Kč, 122,00 m2 cca 163530 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.02.2026.,

www.realitymat.cz

Alexander Koenigstein Praha, Nové Město.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Libeň, 16 990 000 Kč, 117,00 m2 cca 145210 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.10.2025.,

www.realitymat.cz

Petr Hnátek Primátorská, Praha, Libeň.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Libeň, 9 876 336 Kč, 106,00 m2 cca 93170 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

20.12.2025.,

www.realitymat.cz

Kateřina Hocková Zenklova, Praha, Libeň.

 
 
 
  Byt, PRAHA, Nové Město, 23 000 000 Kč, 155,00 m2 cca 148390 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.04.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Hana Kvasničková Lípová, Praha, Nové Město.

 
 
 
 
-2%

Změna ceny z 8 990 000 Kč na 8 790 000 Kč byla provedena 07.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, PRAHA, Libeň, 8 790 000 Kč, 48,00 m2 cca 183130 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
17.01.2026 - 9.590.000 Kč
15.04.2026 - 8.990.000 Kč
07.05.2026 - 8.790.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

17.01.2026.,

www.realitymat.cz

Ing. Kristýna Žikešová Zenklova, Praha, Libeň.

 
 
 

Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz
Poville Residence zelená zóna

Výjimečná lokalita v městě Novi Vinodolski! Krásný luxusní apartmán v blízkosti moře!

www.poville.com.hr
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr

Zobrazené nemovitosti 547-588 (od dohromady 607)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>

MyGoHome - Hledej a ulož nemovitosti

Klikněte pro MyGoHome možnosti! Zavři