• GoHome Professional
byty TACHOV družstevní na prodej - hledej na GoHome
  • byty TACHOV družstevní na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - byty TACHOV družstevní

  • Pro dotaz "byty tachov družstevní" vyhledáno 0 nemovitostí

• Obrázky

Prohledáno 279 331 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Byt, TACHOV, 2 750 000 Kč, 63,00 m2 cca 43650 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

02.05.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji byt 2+1 o podlahové ploše 63 m2, umístěný ve 2. nadzemním podlaží zděného domu v obci Vysočany u Boru. Byt je v původním, stavu a představuje ideální příležitost pro rekonstrukci dle vlastních představ. Dispozice zahrnuje prostorný obývací pokoj, samostatnou kuchyň,....

  • Hledání podobný byty tachov:
  • 2+1 byty TACHOV
 
 
 
  Byt, TACHOV, 2 699 000 Kč, 70,00 m2 cca 38560 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

03.04.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Exkluzivně nabízíme prostorný byt 3+1 (70 m2) ve 3. NP zatepleného cihlového domu v klidné a malebné obci Sytno. Byt je v původním stavu a představuje skvělou příležitost pro rekonstrukci - k dispozici je i moderní vizualizace pro vaši inspiraci. K bytu náleží dva sklepy (1,42 m2....

  • Hledání podobný byty tachov:
  • 3+1 byty TACHOV na prodej
 
 
 
  Byt, TACHOV, 3 190 000 Kč, 63,00 m2 cca 50640 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

23.01.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji velmi krásný a útulný byt o výměře 63 m2, který se nachází v oblíbené lokalitě města Bor ul. Přimdská. Byt je situován ve 4. patře zatepleného domu a již při vstupu vás zaujme svou příjemnou atmosférou a promyšleným uspořádáním. Součástí bytu je balkon ideální pro....

 
 
 
  Byt, TACHOV, 3 900 000 Kč, 57,00 m2 cca 68420 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

16.09.2025.,

www.domybytypozemky.cz

Nabízíme k prodeji zděný byt 2+1 s balkonem a garáží, v centru Tachova. Byt o užitné ploše 57 m2 se nachází ve 2. patře bytového domu a náleží k němu podíl na společných prostorách domu a pozemku. Byt je v původním, udržovaném stavu, má plastová okna, vytápění zajišťují plynová topidla....

 
 
 
 
+6%

Změna ceny z 4 560 000 Kč na 4 850 000 Kč byla provedena 18.02.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl vzrostla cena

Byt, TACHOV, 4 850 000 Kč, 85,00 m2 cca 57060 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
11.10.2023 - 4.560.000 Kč
18.02.2026 - 4.850.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

11.10.2023.,

www.razka.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji mezonetový byt o velikosti 3+kk (85 m2) se zahradou v novostavbě bytového domu o třech bytových jednotkách v Tachově, ul. Na Kopci. Bude se jednat o nízkoenergetickou stavbu, kdy zahájení výstavby je plánované na rok 2025/2026 (přesný termín zahájení....

  • Hledání podobný byty tachov:
  • prodej 3+kk byty TACHOV
 
 
 
 
-3%

Změna ceny z 3 750 000 Kč na 3 650 000 Kč byla provedena 06.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Byt, TACHOV, 3 650 000 Kč, 78,00 m2 cca 46800 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
13.02.2026 - 3.750.000 Kč
06.05.2026 - 3.650.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

13.02.2026.,

www.razka.cz

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi byt o dispozici 3+1 s lodžií, který se nachází v Tachově, ul. Táborská. Byt je situován v 1. nadzemním podlaží panelového domu bez výtahu a jeho celková podlahová plocha, včetně lodžie a sklepní kóje, činí 77,53 m². Dispozici tvoří vstupní chodba,....

 
 
 
  Byt, TACHOV, 4 495 000 Kč, 85,00 m2 cca 52880 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.razka.cz

Exkluzivně nabízíme k prodeji moderní byt 4+kk s balkonem v jedinečném developerském projektu v klidné rezidenční lokalitě města Tachova, ulice Palackého. Jedná se o výjimečnou příležitost stát se majitelem nového nízkoenergetického bytu v moderním bytovém domě, který splňuje nároky....

 
 
 
  Byt, TACHOV, 1 999 000 Kč, 20,00 m2 cca 99950 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

03.09.2025.,

www.razka.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji garsoniéru (20 m2) v Tachově, ul. Bělojarská. Byt se nachází v 6.P s orientací na jižní stranu. Byt se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelnou a WC. Bytová jednotka je v původním stavu. Velkou výhodou je poloha....

 
 
 
  Byt, TACHOV, 3 199 000 Kč, 67,00 m2 cca 47750 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

17.10.2025.,

www.razka.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví v Tachově, ul. Školní. Bytová jednotka se nachází v žádané lokalitě starého sídliště. Byt se nachází v 4. patře bytového domu a jeho výměrová plocha bytu včetně sklepa činí 66,58 m2. V bytové jednotce se nachází vstupní....

 
 
 
  Byt, TACHOV, 3 950 000 Kč, 74,00 m2 cca 53380 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.03.2026.,

www.razka.cz

Hledáte moderní bydlení v klidné lokalitě s důrazem na komfort, úsporný provoz a kvalitu provedení? Nabízíme Vám jedinečnou příležitost koupit si nový byt 3+kk s balkonem v exkluzivním developerském projektu v oblíbené rezidenční části města Tachova, ulice Palackého. Jedná se o výjimečný....

 
 
 

Vaš dotaz neodhalil žádný výsledek.

  • byty tachov (166)

Pokud si myslíte, že je to omyl, pomozte nám a přihlašte chybu na náš e-mail.

Postira na ostrově Brač! zelená zóna

Luxusně vybavené apartmány s překrásným výhledem na moře, různé plochy od 24 - 60m2 se zahradou a garáží!

www.sitolor.hr
Vlastní bydlení v Chorvatsku zelená zóna

Chorvatská společnost Vám přímo na místě zprostředkuje koupi vlastního apartmánu, bytu, domu či stavebního pozemku v oblasti střední a jižní Dalmácie.

www.bydlenivchorvatsku.cz
Split, Chorvatsko - vila s bazénem zelená zóna

Vila s bazénem, v blízkosti Splitu, Chorvatsko. Nová budova, v blízkosti moře, v blízkosti letiště, v blízkosti přístavu, 330 m2 + 450 m2 zahrada, 330.000 eur

www.alfastan2.hr
Poville Residence zelená zóna