• GoHome Professional
reality TACHOV pronájem - hledej na GoHome
  • reality TACHOV pronájem - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - reality TACHOV pronájem

  • Pro dotaz "reality tachov pronájem" vyhledáno 117 nemovitostí - průměrná cena 216 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 493 m2
    • 617 m2
    • 617 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 617 m2
    • 740 m2
  •  Podle ceny
    • 106000
    • 133000 (průměrná cena)
    • 159000
    • 215 (průměrná cena)
  • Obrázky

Prohledáno 279 331 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

 
+36%

Změna ceny z 9 900 Kč na 13 500 Kč byla provedena 29.04.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl vzrostla cena

Nájem, Byt, TACHOV, 13 500 Kč
 

Trend ceny nemovitostí:
28.03.2026 - 12.000 Kč
15.04.2026 - 11.000 Kč
18.04.2026 - 12.000 Kč
22.04.2026 - 9.900 Kč
29.04.2026 - 13.500 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

28.03.2026.,

www.domybytypozemky.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt 1+1 po rekonstrukci v Tachově, v ul. Želivského. Bytová jednotka se nachází v 3. NP panelového domu s výtahem. Podlahová plocha bytu činí 42 m2. Součástí pronájmu je veškeré vybavení bytu uvedeného na fotografiích. K bytu náleží sklepní kóje.....

  • Hledání podobný reality TACHOV pronájem:
  • byty TACHOV k pronájmu
 
 
 
  Nájem, Obchodní prostor, TACHOV, Na vyžádání, 10000,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

10.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) vám nabízíme k pronájmu prostory, které jsou vhodné pro skladování či lehkou výrobu v areálu v Tachově.Specifikace:- světlá výška 10,5 m- nosnost podlahy 5 t/m2- BREEAM certifikace- podíl světlíků až 8 %- příprava pro jeřábové....

  • Hledání podobný reality TACHOV pronájem:
  • obchodní prostor TACHOV k pronájmu
 
 
 
  Nájem, Obchodní prostor, TACHOV, 20 000 Kč, 291,00 m2 cca 69 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

30.03.2025.,

www.realitymat.cz

Martina Bubnová Jana Ziky, Tachov.

 
 
 
  Nájem, Obchodní prostor, TACHOV, 10 000 Kč, 70,00 m2 cca 143 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Jitka Rejtharová Bělojarská, Tachov.

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 13 500 Kč, 41,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

29.04.2026.,

www.realitymat.cz

Stanislav Frýbl Želivského, Tachov.

 
 
 
  Nájem, Garáž, TACHOV, 3 500 Kč, 21,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.03.2026.,

www.realitymat.cz

Aneta Bubnová Pod Svahem, Tachov.

 
 
 
  Nájem, Obchodní prostor, TACHOV, 8 100 Kč, 54,00 m2 cca 150 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.03.2026.,

www.realitymat.cz

Stanislav Frýbl Bezdružická, Planá, okres Tachov.

 
 
 
  Nájem, Obchodní prostor, TACHOV, Na vyžádání, 5000,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

14.12.2025.,

www.vitio.cz

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) vám nabízíme k pronájmu prostory, které jsou vhodné pro skladování či lehkou výrobu v areálu v Tachově. Specifikace: - světlá výška 10,5 m - nosnost podlahy 5 t/m² - BREEAM certifikace - podíl světlíků až 8 % - příprava pro....

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 16 000 Kč, 60,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

28.02.2026.,

www.realitymat.cz

Jitka Rejtharová Fučíkova, Planá, okres Tachov.

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 14 000 Kč, 50,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

18.04.2026.,

www.realitymat.cz

Aneta Bubnová Husitská, Tachov.

  • Hledání podobný reality TACHOV pronájem:
  • pronájem 2+1 byty TACHOV
 
 
 
  Nájem, Obchodní prostor, TACHOV, 5 990 Kč, 250,00 m2 cca 24 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

03.01.2026.,

www.realitymat.cz

ESTATE AGENCY s.r.o. Zámecká, Planá, okres tachov.

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 16 500 Kč, 94,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

15.04.2026.,

www.realitymat.cz

Aneta Bubnová Žižkova, Tachov.

 
 
 
  Nájem, Obchodní prostor, TACHOV, 10 600 Kč, 115,00 m2 cca 92 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.08.2025.,

www.realitymat.cz

Stanislav Frýbl Tachov.

 
 
 
  Nájem, Obchodní prostor, TACHOV, 44 000 Kč, 200,00 m2 cca 220 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

30.03.2025.,

www.realitymat.cz

Stanislav Frýbl Luční, Tachov.

 
 
 
 
-4%

Změna ceny z 12 000 Kč na 11 500 Kč byla provedena 03.05.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, TACHOV, 11 500 Kč, 102,00 m2
 

Trend ceny nemovitostí:
19.04.2026 - 12.000 Kč
03.05.2026 - 11.500 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

19.04.2026.,

www.realitymat.cz

Stanislav Frýbl Studánka, okres Tachov.

 
 
 
  Nájem, Obchodní prostor, TACHOV, 8 500 Kč, 16,00 m2 cca 531 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

30.03.2025.,

www.realitymat.cz

Olga Bubnová Na Stráni, Tachov.

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, 17 500 Kč, 50,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

07.02.2026.,

www.realitymat.cz

Miroslava Kárníková Kočov, okres Tachov.

 
 
 
  Nájem, Dům, TACHOV, 12 000 Kč, 75,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.10.2025.,

www.realitymat.cz

Jitka Rejtharová Tachov.

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, Na vyžádání, 42,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

31.03.2026.,

www.bydlisnami.cz

 
 
 
 
-4%

Změna ceny z 11 500 Kč na 11 000 Kč byla provedena 21.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Nájem, Byt, TACHOV, 11 000 Kč, 33,00 m2
 

Trend ceny nemovitostí:
17.01.2026 - 11.500 Kč
21.03.2026 - 11.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

17.01.2026.,

www.realitymat.cz

Stanislav Frýbl Tachov.

 
 
 
  Nájem, Obchodní prostor, TACHOV, 5 500 Kč, 22,00 m2 cca 250 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

25.04.2026.,

www.realitymat.cz

Aneta Bubnová Husitská, Tachov.

 
 
 
  Nájem, Byt, TACHOV, Na vyžádání
Ulož
Uloženo Uloženo

11.10.2023.,

www.razka.cz

Nabízím k pronájmu nebytové prostory v Tachově, Luční ulici - objekt SBD. V budově se nachází kanceláře stavebního bytového družstva a druhá polovina objektu je nyní k pronajmutí. Velkou výhodou je možnost parkování v oploceném objektu - v pracovní době jednotlivých subjektů. Jsou....

 
 
 
  Nájem, Obchodní prostor, TACHOV, Na vyžádání
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Dnes,

www.reality.cz

Pronájem skladu, výrobních prostor Bor, okres Tachov. V zastoupení majitele a bez provize nabízíme prémiové komerční prostory s velkou variabilitou využití, především pro skladování, výrobu, logistiku a velkoobchodní provoz. - ihned k dispozici, budova B7/C2 - samostatné industriální....

 
 
 
  Nájem, Obchodní prostor, TACHOV, Na vyžádání
Ulož
Uloženo Uloženo
Nové!

Dnes,

www.reality.cz

Pronájem skladu, výrobních prostor Bor, okres Tachov. V zastoupení majitele a bez provize nabízíme prémiové reprezentativní komerční prostory s velkou variabilitou využití, především pro skladování, výrobu, logistiku a velkoobchodní provoz. - ihned k dispozici, budova B13 - samostatná....

 
 
 
  Nájem, Obchodní prostor, TACHOV, Na vyžádání, 658,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

30.03.2025.,

www.realitymat.cz

Stanislav Frýbl Prokopa Velikého, Tachov.

 
 
 
  Nájem, Pozemek, TACHOV, 3 600 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

22.04.2026.,

www.realitymat.cz