• GoHome Professional
stavební pozemek TACHOV na prodej - hledej na GoHome
  • stavební pozemek TACHOV na prodej - hledej na GoHome
  • Pokročilé vyhledávání »
  • Reality

    - stavební pozemek TACHOV

  • Pro dotaz "stavební pozemek tachov" vyhledáno 20 nemovitostí - průměrná cena 2 461 Kč/m2

Filtr pro vyhledávání

  •  Podle velikosti
    • 1114 m2
    • 1392 m2
    • 1392 m2 (průměrná velikost)
    • alespoň (minimálně) 1392 m2
    • 1671 m2
  •  Podle ceny
    • 2740000
    • 3420000 (průměrná cena)
    • 4110000
    • 2460 (průměrná cena)
    • pokles ceny
    • vzrostla cena
  •  Podle vlastností
    • osobní
    • bazén
  • Obrázky

Prohledáno 279 331 nemovitostí (171 kanceláří a portálů)

  Pozemek, TACHOV, 1 845 000 Kč, 615,00 m2 cca 3000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.10.2023.,

www.razka.cz

Nabízím k prodeji stavební pozemek v Tachově o celkové výměře 615 m2. Pozemek se nachází na okraji města Tachov. Jedná se o navazující lokalitu již realizované zástavby novostaveb rodinných domů. Dle platného územního plánu je možná výstavba rodinného přízemního domu, tak i patrového.....

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 2 019 000 Kč, 673,00 m2 cca 3000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.10.2023.,

www.razka.cz

Nabízím k prodeji stavební pozemek v Tachově o celkové výměře 673 m2. Pozemek se nachází na okraji města Tachov. Jedná se o navazující lokalitu již realizované zástavby novostaveb rodinných domů. V současné době probíhá výstavba IS. Na hranici pozemku se bude nacházet přípojka elektřiny,....

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 1 845 000 Kč, 615,00 m2 cca 3000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.10.2023.,

www.razka.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji stavební pozemek v Tachově o celkové výměře 615 m2. Pozemek se nachází na okraji města Tachov. Jedná se o navazující lokalitu již realizované zástavby novostaveb rodinných domů. V současné době probíhá výstavba IS. Na hranici pozemku se bude nacházet....

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 3 170 000 Kč, 1585,00 m2 cca 2000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

06.03.2026.,

www.razka.cz

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi stavební pozemek v obci Ctiboř o celkové výměře 1 585 m². Pozemek se nachází na okraji obce, v klidné lokalitě s příjemným okolím, a díky své poloze nabízí ideální kombinaci venkovského bydlení s dobrou dostupností města. Obec Ctiboř je vzdálena....

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 3 690 000 Kč, 1230,00 m2 cca 3000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.10.2023.,

www.razka.cz

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji stavební pozemek v Tachově o celkové výměře 1230 m2. Pozemek se nachází na okraji města Tachov. Jedná se o navazující lokalitu již realizované zástavby novostaveb rodinných domů. V současné době probíhá výstavba IS. Na hranici pozemku se bude nacházet....

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 1 600 000 Kč, 1824,00 m2 cca 880 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

19.03.2026.,

www.realitypro.eu

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji stavební pozemek v obci Čečkovice o celkové výměře 1824 m². Pozemek se nachází na okraji obce a svou polohou je velmi zajímavý. Obec Čečkovice se nachází 4 minuty jízdy od města Bor nebo od dálničního přivaděče exit Bor - Nová Hospoda. Dle platného....

 
 
 
 
-16%

Změna ceny z 950 000 Kč na 800 000 Kč byla provedena 26.03.2026.
Najdi všechny nemovitosti, u kterých byl pokles ceny

Pozemek, TACHOV, 800 000 Kč, 506,00 m2 cca 1580 Kč/m2
 

Trend ceny nemovitostí:
19.03.2026 - 950.000 Kč
26.03.2026 - 800.000 Kč

Ulož
Uloženo Uloženo

19.03.2026.,

www.realitypro.eu

Hledáte místo, kde si postavíte dům přesně podle svých představ, a zároveň chcete být na dosah centru města? Tento stavební pozemek o rozloze 506 m² v atraktivní části Tachova je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní investici i budoucí pohodlné bydlení. Inženýrské sítě nejsou....

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 9 990 000 Kč, 10000,00 m2 cca 1000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

12.10.2025.,

www.reality.sousede.cz

Nabízíme k prodeji pozemek, který může mít mnoho využití. Nachází se ve městě Tachov, na výjezdu směr Planá, za areálem autoškoly. Budoucí majitel bude mít možnost pozemek rozdělit na několik menších pozemků. Dle platného územního plánu města Tachov, je tento pozemek určen jako rozvojová....

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 3 850 200 Kč, 2139,00 m2 cca 1800 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

23.04.2026.,

www.realitypro.eu

Prodej soubor stavebních pozemků o celkové výměře celkem 2 139 m, Mýto u Tachova. Možnost koupě pozemků jako celek případně odděleně výměra samostatných pozemků činní. Pozemek č.1 - 955 m2 Pozemek č.2 - 1184 m2 Nabízíme k prodeji stavební pozemky o celkové výměře 2 139 m v klidné....

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 1 779 000 Kč, 593,00 m2 cca 3000 Kč/m2
Ulož
Uloženo Uloženo

04.09.2025.,

www.realitypro.eu

Přímý developer nabízí k prodeji stavební pozemky s krásným výhledem na město Tachov. Jedná se o pozemky s výměrou od 593m2 až 603m2. Pozemky jsou již plně zasíťovaný (voda, kanalizace, elektřina) a je připraven na výstavbu rodinného domu dle Vašeho přání. Pozemek se nachází jen pár....

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, Na vyžádání, 775,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

11.10.2023.,

www.razka.cz

Nabízím k prodeji stavební pozemek v Tachově o celkové výměře 775 m2. Pozemek se nachází na okraji města Tachov. Jedná se o navazující lokalitu již realizované zástavby novostaveb rodinných domů. Dle platného územního plánu je možná výstavba rodinného přízemního domu, tak i patrového.....

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, Na vyžádání, 1038,00 m2
Ulož
Uloženo Uloženo

08.03.2026.,

www.reality.sousede.cz

Nabízíme k prodeji pozemek určený k bydlení v Tachově, ulice Plzeňská. Na pozemku se nachází samostatná garáž a betonová základová deska o výměře 61 m². Pozemek je připravený k výstavbě, inženýrské sítě jsou zavedeny přímo na pozemku (elektřina 230 V, odpad – kanalizace, plyn na hranici....

 
 
 
  Pozemek, TACHOV, 3 990 000 Kč
Ulož
Uloženo Uloženo

03.05.2026.,

www.reality.sousede.cz

NOVÁ CENA – pozemek 4 086 m² u lesa, Mýto u Tachova. Hledáte místo pro bydlení s klidem, prostorem a přírodou, ale zároveň s dobrou dostupností do města? Právě pro vás nabízíme velkorysý pozemek o výměře 4 086 m² v okrajové části vyhledávané osady Mýto u Tachova, vzdálené pouhé 4....